Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 622
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 386
Army boots ги водели. В ибей и амазон гледах,ама нищо равно не видях - все едни садо-мазо с 10 см ток. Laughing С връзки искам, класическа кубинка, но по-висока.

# 286
  • Мнения: 1 107
Предната седмица видях такива кубинки на CAT- на мен малко груби ми се сториха, но иначе бяха точно както ги описвате- с връзки до горе. Имам и странното чувство, че на други места също съм ги мяркала, но в момента нищо не ми идва наум....ако се сетя ще пиша пак

# 287
  • Мнения: 1 107
Ето тези бяха, които видях- дано съм разбрала правилно дали това е търсения модел Simple Smile

# 288
  • Мнения: 1 174
http://www.amazon.co.uk/Clarks-Womens-5051037758537-Orinoco-Leat … 83272&sr=1-56

Аз на това бях попаднала в амазон, това е и което виждам по-скоро по магазините.Навремето имаше много, ама много високи кубинки, в последните години не съм срещала. А из нета, при търсенето ми, видях само снимки на кубинки, но щатски - имаше и за пустиня и за джунгла. Не зная дали попадна на тях, но мен и това би ме устроило, въпреки че са по-ниски. Simple Smile
Ами да, арми буутс! Simple Smile) Аз щях да цопна едно "шуус" след "арми" и кой знаек к'во щеше да излезе от търсенето!  Laughing
Мисля си за други униформени обувки, освен войнишките, близки до тези, които искаш...

# 289
  • Мнения: 1 547
Здравейте, другарки по бронз!  Heart Eyes

Напоказали сте пак красоти разни, отивам да разглеждам и чета, че пътешествах през уикенда и имам да наваксвам. Да знаете от мен, Банско не струва...  Tired

Мисля да пусна и нова тема, че тази прелива, нали е време?

# 290
  • Мнения: 2 657
http://botushi.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

аз мойте от тук ги поръчах WinkРазгледайте,може и вие да си харешете нещо Simple Smile
Плаща се по 5 евро на кутия+24% от цената на поръчката-това се превежда предварително PeaceОт две до три седмици идва поръчката.

# 291
  • София
  • Мнения: 4 751
Минавам да се похваля  Crazy . Една приятелка ще ми донесе Uggs от Англия. Много съм щастлива  Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 2 386
Е, честито! Дано нямаш голям крак като мен, че аз с моите изглеждам като гипсирана.  hahaha

Редактирам се, че много грубо прозвуча. Удобни са и топлят много..

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 09:17 от Ева на сцена

# 293
  • София
  • Мнения: 4 751
Е, честито! Дано нямаш голям крак като мен, че аз с моите изглеждам като гипсирана.  hahaha

Редактирам се, че много грубо прозвуча. Удобни са и топлят много..

 Joy Joy 38-39 номер нося. Поне не са остри, че най-умопомрачителната гледка е големи крака с дъъълги остри обувки. Може и да ми се струва така, защото просто не харесвам такива обуща  Laughing

# 294
  • Мнения: 2 386
38/9 не е голям номер..аз нося 41, подобаващи на височината.  Mr. Green А с остри приличам на малкия Мук - не, че нося, но съм пробвала да се видя.
Изобщо .. да живеят рибарските ботуши!

# 295
  • Мнения: 3 521
Крейз, пускай темата, че имам да тръскам мъдри мисли за садо-мазо обувките Laughing.

Алоха, бронзови госпоИци!  bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 1 783
А какво мислите за модата на късите пантаронки през зимата. На мен ми харесва и нося /е, не тесни панталонки/, удобно е, а и ме връща в гимназията. Подмладявам се демек.

# 297
  • Мнения: 3 521
Ха точно за това исках да пиша! Къси панталонки+ високи кубинки или груби ботуши с висока платформа...Или вместо късите панталонки карирана пола на плисета(Аксел Роуз и ко) ойееееее...
Е ТОВА ми е любимия стил. 100% любим.

http://i256.photobucket.com/albums/hh197/HPDCBLOG/03adcol_500.jpg

Иначе тази зима съм с Мартенси - същите като тези, но са с черни цветя и бодлива тел - пънкария.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 11:23 от surfline

# 298
  • София
  • Мнения: 4 751
А какво мислите за модата на късите пантаронки през зимата. На мен ми харесва и нося /е, не тесни панталонки/, удобно е, а и ме връща в гимназията. Подмладявам се демек.

Нося с удоволствие.  Crazy Имам черни и кафяви, с хубав плътен чорапогащник и ботушки е супер.
Като казах чорапогащник- имам един в съзнанието си, който обаче все още не съм видяла никъде другаде  Joy Кариран или по-точно на ромбчета (не знам как се казва тази разцветка ) в тъмно и по-светло сиво. Цял тоалет съм си измислила за този чорапогащник  Laughing

# 299
  • Мнения: 1 107
Surfline- много маняшко!( както би казало някое хлапе). Покажи и Мартенси-те с цветя, загриза ме едно недобро любопитства Mr. Green
...ех младост....
не ми казвай, че са тези?...
брррр-завиждам и си признавам

Общи условия

Активация на акаунт