Вие питате, ние отговаряме или обратното.

  • 6 713
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
Може би заради точния, лаконичен изказ?

Ако е заради това - Борис е жена.


Жена съм естествено. Все още не съм го осъзнал напълно, но самия факт че ме влече към БгМамма може би говори че подсъзнателно съм жена и скоро ще го осъзная напълно...

# 46
  • Мнения: 25 724
Питайте Как' Сийка за "изокам", тя не може да не знае  Simple Smile

И я че изокам некой ден.

Че изОкам!  Laughing
А може и да изхУкам.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 517
Лиска мъж  Thinking едва ли. По- скоро роднина на Маргарет Тачър.
А кога Лиска ще си изока автопортрет на аватара?

# 48
  • Мнения: 984
Въпреки че ми се ще Лиска да е мъж, не е: носи бели лачени обувки с ниски токчета. Трак - трак. Изобщо обича белия цвят, надявам се да не се окаже в един момент Майкъл Джексън.

# 49
  • Мнения: 3 521
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?

# 50
  • Мнения: 677
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?



От тийн чатовете, там му казват "хакерски".

# 51
  • Мнения: 2 386
От чат каналите на мирка, мисля. От там тръгнаха и съкращенията на думите и абревиатури като брб и т.н.

Сийке, не псувай. Любима дума от дядо ми е! Heart Eyes

# 52
# 53
  • Мнения: 17 409
Естер, може да не си се показал във форума, ама все на някого ще си дал снимчица- я, по скайп, я по кю, или пък срещичка. Мара не е мъж, щото имало форумки, дето я били виждали. Също както и ШАнел. Е, де ги, питам пък аз?

П.П. Темата ми напомня на една друга, в която всеки питаше нещо си конкретен/и форумец/и. Много забавно се получи. Добре ще бъде да не прекаляваме със спама, си мисля...

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 23:13 от Дренка

# 54
  • София
  • Мнения: 830
Ама как, няма ли Бабиероси вече? Ходех на почивка с разпечатани на офисния принтер Бабиероски теми и си ги пазех да се удоволствам  Mr. Green на саме (муахаха).

# 55
  • Мнения: 6 039
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?



От тийн чатовете, там му казват "хакерски".


ти и там ли се подвизаваш?

асл?

# 56
  • Мнения: 2 212
Да, Дренкс, и на мен ми напомня на същата тема, само дето не мога да се сетя коя точно е  Joy А също ми напомня и на оназ тема на Даффодиля за форумски въпросник, култово и уникално беше...ех, колко златни теми е видял този форум  Grinning

Бу, не се заяждай с най-мъжкото от всички мъжки момичета, щот пак ще ти задам оня въпрос - като стана колкото теб, след милион години, може ли да взема твоя фосил  Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 2 212

пропусна 'плс'   Crazy

24, ф, плд, приятно ми е  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 4 892

Нещо обръкахте пследователността. Всъщност локейшъна с "м" може да е Монтана, а на секс "сф" да не би да значи "с фуста", демек жена  Mr. Green

Това ми няпомня за оня, дето попълвал брошура и след ейдж и локейшън дошло ред и на секс, на което човекът написал - всеки ден.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт