Вие питате, ние отговаряме или обратното.

  • 6 702
  • 134
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Вдъхновена от Мю-ту (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=344931.msg9169205#msg9169205) ще изокам по същия въпрос, който тревожи мислите ми от около 2000 публикации - кои са тия епични априлки и каква е била тяхната борба? нЕкой да обясни, пък който има и друго да пита - тук да го прави.

# 1
  • Мнения: 677
Спама в клюто и Спама в КМ, различни неща ли са?

# 2
  • Мнения: 1 629
пача?
сопрановото определение от какъв характер е, кога и как е произлязло?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Спама в клюто и Спама в КМ, различни неща ли са?
Нещо като "Секс, наркотици  и рокендрол" в Армията и 199 - главните актьори, режисьорът и декорът са различни. Ама пиесата   е същата.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 20:56 от Имелда Маркос

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Кой и кога ще отговаря?
Ако за априлките няма лектор, мога да се заема Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 196
Е как каква е разликата между спамовете?
То е ясно:
Спамо- чат КМ/ Красива мама/
Спамо-чат КЛ /Красива леля/
Има и спам за професионалисти, ама то там е висша лига, не е за всеки. Laughing

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 21:08 от Бианkа

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой и кога ще отговаря?
Ако за априлките няма лектор, мога да се заема Simple Smile

Айде, де! Изпонапихме се, докато дойдеш...

# 7
  • Мнения: 25 655
Кой и кога ще отговаря?
Ако за априлките няма лектор, мога да се заема Simple Smile

Съжалявам, но Ламята Спаска вече те изпревари. Дано намине и насам, нищо, че ще се повтори.   Whistling Mr. Green

# 8
  • Мнения: 677
пача?
сопрановото определение от какъв характер е, кога и как е произлязло?


Пача или пачи са всички, които ме дразнят и нервят. Идва от титлата на една фина потребителка с лаптоп.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Съжалявам, но Ламята Спаска вече те изпревари. Дано намине и насам, нищо, че ще се повтори.   Whistling Mr. Green
Нямай грижи, винаги мога да банна НеСпаска и това да не се случи.

В този ред на мисли: Модераторите и киселото мляко  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 629
Модераторите, киселото мляко и спа процедурите, все пак. Все пак си е на жоро01.
Аде, бе Бу, твори и разяснявай.

# 11
  • Мнения: 5 370
Кой измисли ССФ като понятие? Ето, този екзистенциален въпрос мъчи червенокосата ми главица и мира ми не дава в студените ноемврийки нощи. newsm78

# 12
  • Мнения: 677
В този ред на мисли: Модераторите и киселото мляко  Grinning

Киселото мляко го дават като надбавка на хора, занимаващи се с вредни за здравето неща.
Така че връзката е ясна. Мисля, че се появи покрай въпросите за заплатите на модераторите, като надбавка към тях.

# 13
  • Мнения: 7 837
А, стана ли ясно, каква заплата получава Пъзел?

# 14
  • Мнения: 677
А, стана ли ясно, каква заплата получава Пъзел?

1300 чисто?

# 15
  • Мнения: 7 837
А, стана ли ясно, каква заплата получава Пъзел?

1300 чисто?

евро?

# 16
  • Мнения: 5 370
А, стана ли ясно, каква заплата получава Пъзел?
Европейска. Mr. Green
Други питанки, моля?  bouquet

# 17
  • Мнения: 516
Чудна тема. До тук само стари кучета се включиха. Не виждам нито един с мнения под 500. Нещо като "пенсиите напомнят за себе си".  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 155
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой и кога ще отговаря?
Ако за априлките няма лектор, мога да се заема Simple Smile

Съжалявам, но Ламята Спаска вече те изпревари. Дано намине и насам, нищо, че ще се повтори.   Whistling Mr. Green

Копи, пейст и темата да се ковне като фундаментален справочник на Клюкарника!

# 20
  • Мнения: 1 629
Подкрепям бютито.
Искам да се запозная с новите.
Да си пусна ли отделна тема?

# 21
  • Мнения: 25 655
Леле, Флор, кога се пенсионира и ти?  Shocked

# 22
  • Мнения: 25 655

Копи, пейст и темата да се ковне като фундаментален справочник на Клюкарника!

Хайде, не се прави, че не знаеш как да накараш нечий профил да ти проговори.  Mr. Green

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Легендарната битка между Проклетите Априлки и Лютите Бабиейроси

Живяли някога група хавански wannabe бабички, които от сутрин до вечер седели, клатели си краката, пушели пури, пиели ром и затъквали знойни мъже под жартиерите си.
Докато вършели тези неща, бабите оставяли анали на благо роду, на които се радвала известна част от обществото и тайно въздишала по неизживените си мечти.
Един ден долетяла депеша от бегемама, че бабиейросите са включени в почетен кОнкурс в Годишните Форумни Номинации.
Бабиейросите се зарадвали - всеки знае, че почетните кОнкурси носят след себе си награди, пиене и коктейли с млади мъже, които не носят на алкохол, и решили да участват.
Участието, ясно е, било проформа.
Всички харесвали бабиейросите, а те също много се харесвали.
Гласуването вървяло донемайкъде добре.

Изведнъж...

Изведнъж неочакван вятър повял. Вятърът донесъл миризма на Априлски пленум.
Чули се неравни приказки, че не септември, а април щял да бъде май!

Априлките, влезли първоначално в неравна битка, скоро започнали да включват тежка артилерия. Техни агенти обикаляли при Януарките, Февруарките, Мартенките, Майките, Юнките, Юлките, Августките, Септемврийките, Октомврийките, Ноемврийките и Декемврийките и викали горестно: Елате, гласувайте за нас, да им покажем на онея мръсни баби какво е то Априлски плам и жар!

Бабиейросите поклатили глава и задимили пура: не отдали значение на този подмолен ход.
И напразно. Подценили те Отчетната сила, която може и да не е Знание, но е Мощна, защото всички дружно пишат в Рими: "АПРИЛчето щом ни се засмее с две зъбчета усмивката му грее!" "ЯНУАРСКИ зайчета радват своите майчета, с бели и закачки и кабели вместо играчки"

Скоро се разбрало, че Априлките привикват не само Отчетните, както следва, Януарките, Февруарките, Мартенките, Майките, Юнките, Юлките, Августките, Септемврийките, Октомврийките, Ноемврийките и Декемврийките, но още канят и съпрузи, колеги, комшии и съвършено непознати минувачи да се регистрират във бегемама, за да дадат Априлски вот.

Това вече било прекалено. Достойнството на бабиейросите било наранено. Те запретнали фусти, извадили ланшно листо мента, скатано за мохито, и тръгнали с рогата напред (мъжете им не били много хм, верни навремето, както и обратното). Вдигнали врява. Надали вой. Завопили към почтеността и здравият разум на Априлките, а също и на Януарките, Февруарките, Мартенките, Майките, Юнките, Юлките, Августките, Септемврийките, Октомврийките, Ноемврийките и Декемврийките - но всуе. Априлките били така заслепени от мисълта за първо място, че цената, с която го добивали, не ги интересувала.

Малко преди края бабиейросите огорчено решили, че така не се играе. Оттеглили се от почетния кОнкурс и подарили своя вот на едни други жени с абревиатура СНБМ, като така им осигурили първо място.

И оттогава стоят някои изрази, показващи тези най-типични черти, които Априлките разкрили в тази надпревара.

'Търчи като Априлка пред майка си'

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 21:49 от Бу

# 24
  • Мнения: 1 629
Ах, Сийо! Профилът говори, ще взема да те номинирам за лаф на годината   Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Жажадах това знание, дочаках да се утоля! Аферим, Бу!

# 26
  • Мнения: 212
Аз пак не можах да разбера - защо по дяволите ТОЧНО АПРИЛКИТЕ
Защо не януарките, защо не февруарките, защо не мартенките, защо не майките, защо не юнките, защо не юлките, защо не авгуските, защо не септемврийките, защо не октомврийките, защо не ноемврийките, защо не декемврийките а ТОЧНО АПРИЛКИТЕ. С какво тия Априлки са нещо повече от другите месеци...

# 27
  • Мнения: 2 577
Борис , агентът провокатор винаги  е един.
По-скоро попитай - коя точно АПРИЛКА Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Боже, това ли бИло...  ooooh! Ми, то битово-селска трагедия това, бе!... Пък аз реших, априлките закон за равен достъп прокарали в Парламента...

Борисе, да гледаш овен е войнстващо начинание. Питай майка ми.

# 29
  • Мнения: 7 605
Аз пак не можах да разбера - защо по дяволите ТОЧНО АПРИЛКИТЕ
Защо не януарките, защо не февруарките, защо не мартенките, защо не майките, защо не юнките, защо не юлките, защо не авгуските, защо не септемврийките, защо не октомврийките, защо не ноемврийките, защо не декемврийките а ТОЧНО АПРИЛКИТЕ. С какво тия Априлки са нещо повече от другите месеци...

ЗаЩото между априлките имаШе една потребителка, която пиШе(Ше?) редовно в Клюто. Нейно дело бе номинацията. После една друга фурия пропагандираШе във вси4ки о4етни теми на вси4ки набори  ooooh!

# 30
  • Мнения: 6 029
Оу, запис за тази полезна тема. Но може би ще бъде издухана.

Изокам ми се чини да е от минзухарски произход, но не съм сигурна.

# 31
  • Мнения: 2 212
Оставете другото, ами разните му форумски фолклорни бисери, аз ги попивам като гъба и ги употребявам и в реалния живот. Както и доста често ми се иска да направя на живо някоя физономия ала иконка от тук. И дори не мога да се уестя, че може би на хората им звучи странно моя форумски диалект.

А искам да попитам, защо доста често някои потребители се спрягат да са от мъжки пол? В смсиъл каква е идеята?

# 32
  • Мнения: 677
А искам да попитам, защо доста често някои потребители се спрягат да са от мъжки пол? В смсиъл каква е идеята?

Поименно, моля! Аз не съм чувал, понеже.

# 33
  • Мнения: 4 300
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?
Има разказ на Чудомир- И аз че я изокам некой ден. Цитирам по памет. Така де, има и живот отвъд форума.

# 34
  • Мнения: 984
А, бе "изокване" не е ли наакване? Laughing

# 35
  • Мнения: 6 029
Мишоне, глупости, излагаш се.
Окам - викам.
Изокам - извикам.

# 36
  • Мнения: 25 655
Така де, има и живот отвъд форума.

Ах, не думай!  Laughing
Имаш ли представа колко бедни души ще будуват тази нощ озадачено?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 212
А искам да попитам, защо доста често някои потребители се спрягат да са от мъжки пол? В смсиъл каква е идеята?

Нещо не разбрах добре въпроса?

А "изокам" наистина си е от разказ на Чудомир и си е оргинална българска дума все пак от време оно

# 38
  • Мнения: 2 386
Изоквам идва от 'окам, което е хокам, викам, карам се на някого. И аз ще се изокам някой ден..

Не помня да съм се чудила за отговорите на някакви въпроси като новак - намирала съм си ги лесно явно.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 22:38 от Ева на сцена

# 39
  • Мнения: 2 212
Имам предвид мине се замине и Марчето била мъж. Лиска също е била мъж. Това имам предвид. Откъде тръгна и защо е популярно като не си давал снимка във форума да си мъж?

# 40
  • Мнения: 25 655
Може би заради точния, лаконичен изказ?

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Защото, Естер, те са мъжки момичета, а не женки като теб.
За теб няма никакво съмнение какъв пол си Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 892
Питайте Как' Сийка за "изокам", тя не може да не знае  Simple Smile

И я че изокам некой ден.

# 43
  • Мнения: 6 029
Може би заради точния, лаконичен изказ?

Ако е заради това - Борис е жена.

Ох, не мога да се стърпя. По тая логика и нотар е жена.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 22:41 от Julie

# 44
  • Мнения: 677
А защо пък Лиска, Марчето, Лизбет, Холограма и още неколко да не са мъже?

# 45
  • Мнения: 212
Може би заради точния, лаконичен изказ?

Ако е заради това - Борис е жена.


Жена съм естествено. Все още не съм го осъзнал напълно, но самия факт че ме влече към БгМамма може би говори че подсъзнателно съм жена и скоро ще го осъзная напълно...

# 46
  • Мнения: 25 655
Питайте Как' Сийка за "изокам", тя не може да не знае  Simple Smile

И я че изокам некой ден.

Че изОкам!  Laughing
А може и да изхУкам.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 517
Лиска мъж  Thinking едва ли. По- скоро роднина на Маргарет Тачър.
А кога Лиска ще си изока автопортрет на аватара?

# 48
  • Мнения: 984
Въпреки че ми се ще Лиска да е мъж, не е: носи бели лачени обувки с ниски токчета. Трак - трак. Изобщо обича белия цвят, надявам се да не се окаже в един момент Майкъл Джексън.

# 49
  • Мнения: 3 521
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?

# 50
  • Мнения: 677
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?



От тийн чатовете, там му казват "хакерски".

# 51
  • Мнения: 2 386
От чат каналите на мирка, мисля. От там тръгнаха и съкращенията на думите и абревиатури като брб и т.н.

Сийке, не псувай. Любима дума от дядо ми е! Heart Eyes

# 52
# 53
  • Мнения: 17 407
Естер, може да не си се показал във форума, ама все на някого ще си дал снимчица- я, по скайп, я по кю, или пък срещичка. Мара не е мъж, щото имало форумки, дето я били виждали. Също както и ШАнел. Е, де ги, питам пък аз?

П.П. Темата ми напомня на една друга, в която всеки питаше нещо си конкретен/и форумец/и. Много забавно се получи. Добре ще бъде да не прекаляваме със спама, си мисля...

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 23:13 от Дренка

# 54
  • София
  • Мнения: 830
Ама как, няма ли Бабиероси вече? Ходех на почивка с разпечатани на офисния принтер Бабиероски теми и си ги пазех да се удоволствам  Mr. Green на саме (муахаха).

# 55
  • Мнения: 6 039
От КъДЕ доЙде мОдАТа На ВълНисТоТо пи$анЕ?



От тийн чатовете, там му казват "хакерски".


ти и там ли се подвизаваш?

асл?

# 56
  • Мнения: 2 212
Да, Дренкс, и на мен ми напомня на същата тема, само дето не мога да се сетя коя точно е  Joy А също ми напомня и на оназ тема на Даффодиля за форумски въпросник, култово и уникално беше...ех, колко златни теми е видял този форум  Grinning

Бу, не се заяждай с най-мъжкото от всички мъжки момичета, щот пак ще ти задам оня въпрос - като стана колкото теб, след милион години, може ли да взема твоя фосил  Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 2 212

пропусна 'плс'   Crazy

24, ф, плд, приятно ми е  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 4 892

Нещо обръкахте пследователността. Всъщност локейшъна с "м" може да е Монтана, а на секс "сф" да не би да значи "с фуста", демек жена  Mr. Green

Това ми няпомня за оня, дето попълвал брошура и след ейдж и локейшън дошло ред и на секс, на което човекът написал - всеки ден.  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 2 386
25ф(у)с  Mr. Green плс уu к' си (б)рб *

Интересно ми е кога и защо се оттеглят редовни потребители? Скука, изчерпване, поотраснали деца или конфликт (бан) е повода? Сещам се за поне десет редовни, които бяха на отчет в клю когато аз се появих, а сега не им се виждат очите.

* please, your (asl) kogato si right back  Crazy Имам брат на 16, това е моето извинение. Laughing

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 13:10 от Ева на сцена

# 61
  • Мнения: 17 407
А, оттеглят се, те- дремят си у форума или инкогнито/не с профила/, или не пишат. Но, когато цъфнат в Липсите, всичко излиза наяве.

# 62
  • Мнения: 1 006
Преди известно време дъщеря ми ми заяви, че нямало смисъл да се замисля и да ми задава въпроси относно и около секса, а направо да й разкажа всичко, което съм научила. hahaha

И сега и аз тъй  Crazy ...Разкажете за всеки и всичко, което сте научили.  Mr. Green Чувствам се поне година назад и като в небрано лозе. Непознати никове с доволен брой публикации, силови групировки  Laughing, кодови азбуки и реплики разни...

 

# 63
  • Мнения: 3 521
Интесено ми е кога и защо се оттеглят редовни потребители? Скука, изчерпване, поотраснали деца или конфликт (бан) е повода? Сещам се за поне десет редовни, които бяха на отчет в клю когато аз се появих, а сега не им се виждат очите.

* please, yours (asl) kogato si right back  Crazy Имам брат на 16, това е моето извинение. Laughing

Започват работа, вече не се сдухват, ако детето ака в зелено и се насочват към по-интересни форОми. Ето ти 3 причини.

10х

# 64
  • Мнения: 2 386
Surf, аз щях да дам опцията с работата ако поне 40% от потребителите не бяха работещи майки. Значи не е това.. По-интересните форуми са пак част от нет- зависимостта. А на клюкарките никога не им пука какъв цвят ако има детето до степен да отворят тема.. Разваля реномета, други си е да се чете само. Ето ти три добронамерени оборвания.  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 521
Е значи са си хванали любовник Laughing.

# 66
  • Мнения: 1 006
Е значи са си хванали любовник Laughing.

Той също ги е хванал. Laughing

# 67
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Това ли е новото бюро Форумски справки? Помислих, че съм попаднала в някаква паралелна вселена, пардон тема  Laughing

Някой да ми разясни кои са тез' групи, лагери и тем подобни формирования и разделения, моля.


# 68
  • Мнения: 2 254
Някой да има линк към темата за шундите?  Rolling Eyes

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ако искате темата да преживее 5 страници, спрете спама.

# 70
  • Мнения: 3 405
Някой да има линк към темата за шундите?  Rolling Eyes

Не. В небитието е. Дано някоя добра душа да я е копирала.
Имам дежа вю (или там, както се пише).

Ако чуя лоша дума за Бабиейросите ще стрелям  newsm66

# 71
  • Мнения: 3 447
Бу, защо ми припомни за априлките, натъжи ме.

# 72
  • Мнения: 1 629

П.П. Темата ми напомня на една друга, в която всеки питаше нещо си конкретен/и форумец/и. Много забавно се получи. Добре ще бъде да не прекаляваме със спама, си мисля...

хохо, темата на Умбра. Не знам дали се пази, но е настолна за новака.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?

Явно не си обръгнала на българско творчество...

# 74
  • Мнения: 6 155
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?
Има разказ на Чудомир- И аз че я изокам некой ден. Цитирам по памет. Така де, има и живот отвъд форума.
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?

Явно не си обръгнала на българско творчество...

Ама аз знам какво означава думата - баба ми я ползва достатъчно често  Wink Из шоплъка.
Въпросът ми беше кой я внедри във форумското битие?
Чудомир не съм го чела.

# 75
  • Мнения: 1 517
Аз пък имам друго терзание:
Направи ми впечатление, че миналогодишни победители в дадена номинация достойно дадоха път на новите. Само Сопранов се стиска нещо. Или се натиска. Защо?

# 76
  • Мнения: 14 493
Холограма е мъж Naughty

а за априлките ако може линк, че използването му толкова често с подигравка беше една от причините да не се присъединя към отчетните; не че е голям пропуск де Mr. Green

# 77
# 78
  • Мнения: 1 305
Хубаво е човек от време на време да преглежда новите теми в клюто. Все научава по нещо полезно.
Сега да си задам въпроса. Къде ми изчезна бутона "нови отговори на вашите публикации" както и лични съобщения. Или да ходя да питам в указания и правила?

# 79
  • Мнения: 516
До датата горе в дясно има един бутон като стрелка. Натисни го.  Wink

# 80
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тъкмо да се почувствам полезна и те въпросите свършили...

# 81
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, не са свършили въпросите. Сега се пита кой е мъж. Кой е мъж? Я веднага отвън, да се разберем като мъже. Mr. Green
Лизбет била мъж, ама наполовина. Защото пишел мъж от нейно име, но само понякога. Така казахте, аз ви повярвах.  Blush
П.П. Лиска не е мъж. Тя е двама братя, близнаци.  Joy

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, братята близнаци с ръст 128см. ги знам и аз.

# 83
  • Мнения: 6 029
Лиска е двама мъжа Shocked
И аз съм се зачитала в постинги на Лизбет - вярно на моменти е писано в м.р.

# 84
  • Мнения: 3 447
Лизбет била мъж, ама наполовина. Защото пишел мъж от нейно име, но само понякога. Така казахте, аз ви повярвах.  Blush

Лизбет са брат и сестра, близнаци, стари мома/ерген.

# 85
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Защо спряха Бабиейросите да пишат?
Какво сецна техния ентусиазъм?

# 86
  • Мнения: 6 029
Сигурно някоя надъхана априлка.

# 87
  • Мнения: 14 493
Лизбет била мъж, ама наполовина. Защото пишел мъж от нейно име, но само понякога. Така казахте, аз ви повярвах.  Blush

Лизбет са брат и сестра, близнаци, стари мома/ерген.

стига бе  ooooh!

Tess ми е интересна на мен newsm78

# 88
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Абе всички сме априлки, това е ясно. Кои по-надъхани, кои не.

Но кубинските баби липсват, много. Едва ли са изгубили дар слово и перо.

# 89
  • Мнения: 1 305
Флор!   bouquet

# 90
  • Мнения: 3 447
Е изчерпахме се, аз поне  Simple Smile Ромо-пурената тематика не е безкрайна, а предложението ми бабиейросите да обикалят света нещо не срещна отклик... и така  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 3 447
Лизбет са брат и сестра, близнаци, стари мома/ерген.

стига бе  ooooh!


Уточнявам, че се шегувам, да не тръгнат сега зловредни слухове за любимата/любимия ми Лизбет  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 14 493
оф добре, че ми прозвуча като филм на Дейвид Линч направо Tired

# 93
  • Мнения: 4 120
Въпрос. Ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268271.0 определена потребителка ли пародира , или е нещо като " Митология на форума'?

# 94
  • Мнения: 3 447
оф добре, че ми прозвуча като филм на Дейвид Линч направо Tired
Живеят в стара готик къща на края на града. Не излизат, работят от вкъщи. Тя е преводачка, той се занимава с компютри. Имат котка. Или много котки.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 783
оф добре, че ми прозвуча като филм на Дейвид Линч направо Tired
Живеят в стара готик къща на края на града. Не излизат, работят от вкъщи. Тя е преводачка, той се занимава с компютри. Имат котка. Или много котки.
Убийства в Мидсъмър, но и Замъкът на Шапкаря.

# 96
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Е изчерпахме се, аз поне  Simple Smile Ромо-пурената тематика не е безкрайна, а предложението ми бабиейросите да обикалят света нещо не срещна отклик... и така  Simple Smile
Ъ, дай го пак. Аз съм го проспала, сигурно заета с някоя кърмаческа инициатива...
Иначе за Куба, ром и пури и аз се изцедих нещо.

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Живеят в стара готик къща на края на града. Не излизат, работят от вкъщи. Тя е преводачка, той се занимава с компютри. Имат котка. Или много котки.
...Котките са синеоки и потайни. Нощем се превръщат в сови.

# 98
  • Мнения: 14 493
оф добре, че ми прозвуча като филм на Дейвид Линч направо Tired
Живеят в стара готик къща на края на града. Не излизат, работят от вкъщи. Тя е преводачка, той се занимава с компютри. Имат котка. Или много котки.

 много ми стана вече newsm43

# 99
  • София
  • Мнения: 1 783
Въпрос. Ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268271.0 определена потребителка ли пародира , или е нещо като " Митология на форума'?

Да, определена потребителка и една нейна тема. Блонди беше пуснала тема за по - интимни подробности за известните хора. Под интимни не разбирам сексуални. По моему беше гадничка. И за Тони явно , също се оказа такава.

# 100
  • Мнения: 3 447
Въпрос. Ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268271.0 определена потребителка ли пародира , или е нещо като " Митология на форума'?

Да, определена потребителка и една нейна тема. Блонди беше пуснала тема за по - интимни подробности за известните хора. Под интимни не разбирам сексуални. По моему беше гадничка. И за Тони явно , също се оказа такава.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267026.0

# 101
  • Мнения: 2 388
В другата тема бяха споменати АМките или нещо подбно ( сега ще потърся точното изписване ).
Кои са те? Някакви от диети ли са пак, като Дюкянките?

# 102
  • Мнения: 6 029
Ааа, АМките са подопечните на Виви.
Това са тия дето не кърмят, а хранят децата си с АМ (адаптирано мляко).

Ох, трябва да се поправя (Тенкю Бу).
АМките трябва да се прекръстят на МК-ки (кой как иска да се мъчи да го чете). Щото не се казва вече адаптирано мляко, а мляко за кърмачета.

# 103
  • Мнения: 2 388
Благодаря Julie. Изобщо не ми дойде на ум. Признавам си, че и АМ сега разбрах какво е.

# 104
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бабиейросите събират сили, пури и ром за нови приключения.  Laughing

# 105
  • Мнения: 1 305
Бабиейросите събират сили, пури и ром за нови приключения.  Laughing

Ако го правят онлайн, моля за линк!  Mr. Green

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, да бе, ром за сеирджиите няма!
Нищо не пишем, наистина.

# 107
  • София
  • Мнения: 830
Бабиейросите събират сили, пури и ром за нови приключения.  Laughing
Това надявам се е отговор на моя въпрос.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 783
Въпрос. Ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268271.0 определена потребителка ли пародира , или е нещо като " Митология на форума'?

Да, определена потребителка и една нейна тема. Блонди беше пуснала тема за по - интимни подробности за известните хора. Под интимни не разбирам сексуални. По моему беше гадничка. И за Тони явно , също се оказа такава.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267026.0
Инфантилно, да знаеш че  е много чистено от темата, но все пак ще добиеш представа.

# 109
  • Мнения: 2 891
Аз искам да попитам, коя е таз персона с кодовото име "гост гост", че нещо бе разритала кокошарника  Mr. Green

п.п. Боже, вчера водката си е казала думата.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:13 от jj okocha

# 110
  • Мнения: 2 386
Какво, по дяволите, означава ''Хау.'' Точката важна ли е? От ноухау ли идва?  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 7 837
Какво, по дяволите, означава ''Хау.''

Ех, младо поколение, пропуснало Винету и Олд Шетърхенд... Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 386
 doh Вярно.. вождът на апачите.. Имам нужда от препрочит.  Blush

# 113
  • Мнения: 1 517
Тук всеки пита, а кой ще отговаря??

# 114
  • Мнения: 6 029
Тук всеки пита, а кой ще отговаря??

Какво, какво? А ти какво точно попита? Мисля, че с малки изключения на всички е отговорено  Laughing

# 115
  • Мнения: 1 517
Ми забравих вече  Mr. Green
Ще си намеря поста и ще питам пак  Grinning

# 116
  • Мнения: 1 517
А кога Лиска ще си изока автопортрет на аватара?

# 117
  • Мнения: 6 029
Лиска да си каже  Laughing

# 118
  • Мнения: 1 517
Аз пък имам друго терзание:
Направи ми впечатление, че миналогодишни победители в дадена номинация достойно дадоха път на новите. Само Сопранов се стиска нещо. Или се натиска. Защо?

Моля Лиска и Сопранов да ме удостоят с отговор. Гласувах за тях все пак  Crossing Arms

# 119
  • Мнения: 677
Аз пък имам друго терзание:
Направи ми впечатление, че миналогодишни победители в дадена номинация достойно дадоха път на новите. Само Сопранов се стиска нещо. Или се натиска. Защо?

Моля Лиска и Сопранов да ме удостоят с отговор. Гласувах за тях все пак  Crossing Arms

Не разбирам защо да се отказвам, я пак?

# 120
  • Мнения: 1 517
Миии...щото си благороден и отстъпваш път на младите  Mr. Green Примерно. И защото не е интересно все един и същ да печели.
За Плейбой например титлата ти вече е пожизнена, тъй че...

# 121
  • Мнения: 677
Нещо си в грешка. Нямам никакво намерение да се отказвам от нищо. А и не съм се номинирал аз, където и да е. И плейбоя е една от многото ми номинации.

# 122
  • Мнения: 1 517
Ама аз не съм казала, че ще се отказваш, само питам не ти ли се ще да се откажеш от някоя номинация поне. Не че имам зор де. Тъй ми дойде, тъй питах.

# 123
  • Мнения: 677
Отказах се от три: Мод, Банда и Липса. Смятам, че е достатъчно.

# 124
  • Мнения: 274
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 677
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green

Понеже няма да спечеля, та да се откажа ли? М, верно, че сега е модно. Нищо де, нали трябва нещо да ви радва и да ви кара да слагате зелените емотикони.

# 126
  • Мнения: 2 792
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green
Ех, Марадона липсва ти стил, губиш ме като глас за сега, май ще се доверя на старото, но златното.

# 127
  • Мнения: 274
Дреме ми на ....

# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Кифле, не му липсва стил...търпение му липсва понякога.
Ама аз си те харесвам Сел- давай!

# 129
  • Мнения: 3 405
В темата за разискване на номинациите ли съм? Питам.

# 130
  • Мнения: 677
В темата за разискване на номинациите ли съм? Питам.

Не.

# 131
  • Мнения: 995
Коя и къде е темата "Без токчета и грим..."?
Това чаткащите от КМ ли са?
Много искам да ида сред свои, след двумесечната ми неравна борба в търсене на съвършената обувка на 3см. токче Mr. Green

# 132
  • Мнения: 1 629
Коя и къде е темата "Без токчета и грим..."?

тази

# 133
  • Мнения: 2 792
  Катюша на това стил ли му викаш ?
  Каруцарска му работа.

# 134
  • Мнения: 995

Благодарна съм за жеста!

Общи условия

Активация на акаунт