Коментари към Годишни форумски номинации 2008

  • 21 479
  • 637
  •   1
Отговори
# 465
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ние редовно си пием гинкото, кака Mr. Green

# 466
  • Мнения: 984
Бе, знам ва аз, леля! Joy

# 467
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Изкушавам се да номинирам за банда Кърмаческия форум, а после да ги викна да гласуват...  Thinking
Тогава не Априлки, ми всички априлки от отчетните няма да могат да насмогнат...
Но, разбира се, се притеснявам КМ да не отвърне с ответен удар.

# 468
  • Мнения: 2 768
А, спокойно, Бу.
КМ са насочили сили към Огледалото, финият ми нос надушва офанзива последните страници на номинациите.

# 469
  • София
  • Мнения: 3 099
Изкушавам се да номинирам за банда Кърмаческия форум, а после да ги викна да гласуват...  Thinking
...

Не знам красавиците, ама ако свирнем на АМките - те тогава ще настане Великден!...

# 470
  • Мнения: 7 837
А Ларедутките, номинираха ли се. Цяла банда харчещи на поразия, малко ли е
А Икейките?

# 471
  • Мнения: 1 629
Мисля си, но да не ви въвличам в процеса, само ще спомена, че може би е нужна нова тема с опознавателен форомски характер. Форомски жаргон, примерно. Кои са онези априлки, защо трябва да си на аватара, кокичета, каки и прочее. Редовият потребител чете и цъка, но нищо не връзва.
това май беше за Споделете, но вече не смея да пиша там.

# 472
  • Мнения: 2 768
А Ларедутките, номинираха ли се. Цяла банда харчещи на поразия, малко ли е
А Икейките?

Те още не. Ама "ибейките" се номинираха, макар и плахо.

# 473
  • Мнения: 4 585
Заповядай, Мю! За нас ще бъде чест. Не хапем.
Ако е въпроса за мен, я зла не помню. Mr. Green
Ла Редутките могат да си купят приза, в такъв случай.

# 474
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисля си, но да не ви въвличам в процеса, само ще спомена, че може би е нужна нова тема с опознавателен форомски характер. Форомски жаргон, примерно. Кои са онези априлки, защо трябва да си на аватара, кокичета, каки и прочее. Редовият потребител чете и цъка, но нищо не връзва.
това май беше за Споделете, но вече не смея да пиша там.

Претворих идеята в реалност. Чакаме включване.

# 475
  • Мнения: 984
Това "ларедутки" прозвуча доста надуто.
Е-пейки има ли? Laughing

# 476
  • Мнения: 4 784
Леле, колко страсти е разбунила изтрещялата лелка!!! Което ме радва разбира се   Mr. Green
Мишон, специално благодарство, за това, че си ме споменала в изчерпателното си резюме  Peace!

# 477
  • Мнения: 5 940
 veni9, хич не си изтрещяла, съвсем си си събрана и хармонична. Ти си го знаеш, де. И си доста ценна за форума, не за този подфорум, но за форума въобще.  Само не знам защо Julie те дразни.

# 478
  • Мнения: 24
"ибейки"?!...дали е това, за което си мисля?...как да се свържа с тях?....най-обичам да ми тече заплатата, ибейки или пиейки кафе в МОЛ-а

# 479
  • Мнения: 4 300
"ибейки"?!...дали е това, за което си мисля?...как да се свържа с тях?....най-обичам да ми тече заплатата, ибейки или пиейки кафе в МОЛ-а
Това ще го номинирам за фраза на годината, просто не мога иначе Laughing

Общи условия

Активация на акаунт