Вие питате, ние отговаряме или обратното.

  • 6 713
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 386
25ф(у)с  Mr. Green плс уu к' си (б)рб *

Интересно ми е кога и защо се оттеглят редовни потребители? Скука, изчерпване, поотраснали деца или конфликт (бан) е повода? Сещам се за поне десет редовни, които бяха на отчет в клю когато аз се появих, а сега не им се виждат очите.

* please, your (asl) kogato si right back  Crazy Имам брат на 16, това е моето извинение. Laughing

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 13:10 от Ева на сцена

# 61
  • Мнения: 17 409
А, оттеглят се, те- дремят си у форума или инкогнито/не с профила/, или не пишат. Но, когато цъфнат в Липсите, всичко излиза наяве.

# 62
  • Мнения: 1 006
Преди известно време дъщеря ми ми заяви, че нямало смисъл да се замисля и да ми задава въпроси относно и около секса, а направо да й разкажа всичко, което съм научила. hahaha

И сега и аз тъй  Crazy ...Разкажете за всеки и всичко, което сте научили.  Mr. Green Чувствам се поне година назад и като в небрано лозе. Непознати никове с доволен брой публикации, силови групировки  Laughing, кодови азбуки и реплики разни...

 

# 63
  • Мнения: 3 521
Интесено ми е кога и защо се оттеглят редовни потребители? Скука, изчерпване, поотраснали деца или конфликт (бан) е повода? Сещам се за поне десет редовни, които бяха на отчет в клю когато аз се появих, а сега не им се виждат очите.

* please, yours (asl) kogato si right back  Crazy Имам брат на 16, това е моето извинение. Laughing

Започват работа, вече не се сдухват, ако детето ака в зелено и се насочват към по-интересни форОми. Ето ти 3 причини.

10х

# 64
  • Мнения: 2 386
Surf, аз щях да дам опцията с работата ако поне 40% от потребителите не бяха работещи майки. Значи не е това.. По-интересните форуми са пак част от нет- зависимостта. А на клюкарките никога не им пука какъв цвят ако има детето до степен да отворят тема.. Разваля реномета, други си е да се чете само. Ето ти три добронамерени оборвания.  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 521
Е значи са си хванали любовник Laughing.

# 66
  • Мнения: 1 006
Е значи са си хванали любовник Laughing.

Той също ги е хванал. Laughing

# 67
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Това ли е новото бюро Форумски справки? Помислих, че съм попаднала в някаква паралелна вселена, пардон тема  Laughing

Някой да ми разясни кои са тез' групи, лагери и тем подобни формирования и разделения, моля.


# 68
  • Мнения: 2 255
Някой да има линк към темата за шундите?  Rolling Eyes

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Ако искате темата да преживее 5 страници, спрете спама.

# 70
  • Мнения: 3 405
Някой да има линк към темата за шундите?  Rolling Eyes

Не. В небитието е. Дано някоя добра душа да я е копирала.
Имам дежа вю (или там, както се пише).

Ако чуя лоша дума за Бабиейросите ще стрелям  newsm66

# 71
  • Мнения: 3 447
Бу, защо ми припомни за априлките, натъжи ме.

# 72
  • Мнения: 1 629

П.П. Темата ми напомня на една друга, в която всеки питаше нещо си конкретен/и форумец/и. Много забавно се получи. Добре ще бъде да не прекаляваме със спама, си мисля...

хохо, темата на Умбра. Не знам дали се пази, но е настолна за новака.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?

Явно не си обръгнала на българско творчество...

# 74
  • Мнения: 6 155
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?
Има разказ на Чудомир- И аз че я изокам некой ден. Цитирам по памет. Така де, има и живот отвъд форума.
Изокам? Много грозна дума. чий е приносът?

Явно не си обръгнала на българско творчество...

Ама аз знам какво означава думата - баба ми я ползва достатъчно често  Wink Из шоплъка.
Въпросът ми беше кой я внедри във форумското битие?
Чудомир не съм го чела.

Общи условия

Активация на акаунт