На есента се радват нашите деца -Велико Търново и региона

  • 13 484
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 663
...Оказа се една дънкова пола дето милото омърмори света за нея Crazy (сякаш жената няма нужда от поне 8 дънкови поли! Naughty  Mr. Green)
Joy

като се отвори такава тема - точно като се преместихме в търново съвсем съвсем първото ни пазаруване на храна - СВА на пазара
и тъкмо плащме и да излизаме и като се разписка там алармата на касата
аз, бременна, с големия корем, таня и таткото, всичките вкупом като ни вкараха в една стаичка да ни претърсват като първи престъпници  Tired чанти, джобове... естествено нищо не намериха и накрая ми казаха - ами госпожА ( Crazy), това сигурно е етикета на дънките ви, затова трябва да се режат тия неща!  Crazy
повече там не ща да пазарувам  Crossing Arms освен ако не е наложително  Mr. Green
в смисъл не че нещо, те работа вършат хората, но се държаха много противно при все, че нищо не намериха Confused

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 14:05 от T o n i

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Тони,за Полендакова на лични Peace
Да ти е жива и здрава Таня и само радост и усмивки да ви носи!
Дitta,Катя и без гореща ножица си е номер едно  Peace

За пазаруването аз имам случай пък от Пикадили-на връх първия РД на Божа се върщаме от кухнята и аз решавам да влезна да пазарувам,обаче съм забравила,че имам една кутия с шоколадови бонбони в мрежата на количката CrazyПо това време в магазина купувачите сме окло 5-6 и аз на касата казвам на касиерката,че не съм съобразила кутията,че ми е в чантата и тя вика един от охраната.Тоя пич като взе да ми се прави на отворен щял да вика управител само,че не знае с кого си има работа Mr. GreenПърво го светнах,че за 2 минути не мога да изям една кутия бонбони,второ те къде са гледали,че се е наложило аз да им казвам какво има в мрежата и трето да влезе и да си изгледа записа от камерите и четвърто ония,които уж гледат вътре в стаичката камерите какво точно гледат и милия "пич" като препикано мушкато реши,че по-вече ще му навреди да вика управител.От този случай,обаче съм адски внимателна къде и акк влизам Peace

# 17
  • Мнения: 1 763
Честит рожден ден на Таня! Да е здрава, послушна и много щастлива!

elizabeth18, ако намериш фризьор, който да ползва такива ножици, пиши. Моята коса е ужасно суха, цъфтяща, постоянно се чудя с какво да я наклепам и с удоволствие ще пробвам друг начин за справяне с проблема.

А по време на случката, хората в Билла нищо не ни казаха. На мен ми се е случвало подобно нещо и във Фантастико в София ( да не си помислите, че съм някоя крадла, наистина беше случайно). Тогава бях сама, в количката беше останал един шампоан, аз я отблъснах лекичко към една жена от персонала, която беше дошла да събира количките, а аз взех да плащам. Жената също не видя, но явно от охраната са видели на камерите и дойдоха. Бяха любезни, но аз имам една миловидна, овчедушна физиономия и явно на хората им се струва, че нямам достатъчно акъл да направя подобно нещо. Обаче мъжът ми хич не изглежда така- с бръсната глава, обикновено леко брадясал, защото много бързо му расте брадата и не може да смогне да я обръсне. Не знам дали в Билла не са ни лепнали етикет крадливото семейство, но аз пак ще ходя да си пазарувам там, никъде другаде не ми е толкова удобно.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 16:58 от reme

# 18
  • Мнения: 534
здравейте момичета ,извинявам се че така нахълтвам във вашата темичка,но ми предстой идване във В.Търново и то за месец та се интересувам от къде мога да намеря пюрета на Сънвал.Благодаря ви предварително.

# 19
  • Мнения: 276
хоп и аз в новата тема.
Не ми се говори по темата за магазините.Ама ще ви споделя за"нашето квартално Стиви"Влизам един ден с количката и една девойка дето уж охранява ме вижда и ми вика:О не можете да минете с тая количка.
а аз й викам"а къде да си оставя детето"и тя ми вика"Отвънка".Така я овиках че не истина.Повече не съм ходила там.

# 20
  • Мнения: 5
От първата страница видях че има 2 бъдещи мами за ноември  - искам  да ги питам къде са се ориентирали да раждат? Че и моето време наближава (7 декември)  а нищо не съм решила още, мненията Търново - Горна са много противоречиви.

# 21
  • Мнения: 873
здравейте!
и аз да се рзпиша и да ви разкажа какво ми се случи тази седмица-намерих си ключовете Grinningне се смейте Stopбях си ги заубила преди 2 седмици-ключове за колата,апартамента и една флашка.на флашката имаше снимки на бумбата.едно момиче намерило ключовете,отворило снимките на флашката,запаметило детето(то ми е незабравимо така или иначе Mr. Green,та ни среща онзи ден и ни казва,че ни разпознало по детето и че ключовете са ми в Полицията.отивам аз в полицията,ама нали съм си активистка,от стълбите ги нагънах как да се кача с количката-3-ма униформени и 2-ма костюмари и им се карам аз,че имало изисквания на ЕС и е въпрос на време някой да се сети да и осъди.че са недостъпни.те ми викат,че разбирали,ама не зависело от тях ooooh!познайте до кого ще пишем жалба тази седмица Mr. Greenиначе ми пренесоха количката по стълбите хората Peaceда кажа също,че като писах жалба до пощата,ми отговориха много адекватно почти веднага и да знаете-рампа ще има там Peace
може да се смеете,ама пак казвам-преди години в Пловдив един инвалид осъди сСъда за недостъпност,а баща ми онзи ден ми разправя как,ако уличната им лампа не свети,бабата вдигала Общината на крак да и сменят крушката Crazyв Русе пък една съседка на свекитата опищя света за това,че едно дърво и засечнва апартамента и и повишава сметката за осветление.от Общината отсякоха дървото Crazy
а сега ми търсете връзки в хотел Момина крепост в Ксилифор.на мъжо ми брат и снаха ще посрещат там 2009.и ние искаме да се присъединим към тях.звъня и питам може ли да резирвирам новоодишна вечеря.те ми казват,че не можело,трябвало да ползвам пакет-2 нощувки,2 вечери за 204лв.ама,защо,моля ви се да спя там 2 нощи?аз има къде да спя Peaceдайте ми телефон или някакви координати на управител на хотела,АКО може,та току-виж сме се разбрали нещо Peace
ами това е май...лека нощ Hug

# 22
  • Мнения: 40
Аз съм от тези дето повече четат - е поне съм редовна,ама вие много бързо сте се придвижили в новата темичка.Браво на вас  bouquet

# 23
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
А, моля ви се момичета, не е проблем за мен да пускам нови теми  newsm03. Само ме мъчат заглавията, а вие не ми помагате в това отношение  smile3503!

Toni, да ви е жива и здрава рожденичката!


Мартеничка
, казвай как мина прегледа!
Поли, в агенциите за преводи наистина допускат понякога грешки!
Polin a, в Метро не пускат с малки деца от гледна точка на сигурността /на детето/-все пак има опасност от падане на палети и какво ли не.
m_a_g_i_vs, пюрета на Sunval можеш да намериш в едно магазинче-“Щастливото бебе” на Кооперативния пазар.

# 24
  • Мнения: 3
[:дайте ми телефон или някакви координати на управител на хотела,АКО може,та току-виж сме се разбрали нещо Peace
ами това е май...лека нощ Hug
[/quote]
  Потърси сайта на Туристическо дружество Трапезица. Там има всички кординати

# 25
  • Мнения: 9 776
pepi111, ок, не пускат деца до 7 години, даже най-отначало беше до 10, ама бебета пускат. Само че не и да го носиш, а с кенгуру или в кошница. Даже за "удобство" на родителите още на първите стелажи са изложени няколко вида кенгуру, а малко по-нататък и столчета за кола. За мен политиката на Метро в това отношение издиша. Това никъде другаде го няма. Тъпо. А това с падащите палети и мотокарите /защото и това съм чувала/ е просто претекст. Всеки родител би си гледал детето в магазина, така както би го гледал и на пътя Naughty.

# 26
  • Мнения: 263
 Добро утро, мацки!   food010

 Тони , много целувки за рожденничката!  baloni Само здраве, игри и детски смях покрай вас!

 Деси ,  моите поздравления за успеха с пощата! Винаги съм се възхищавала на такива обществено ангажирани хора   bouquet

 Сисе , на док ходя и тук и в Плевен. Тук съм при Дари Маринова (Поликлиниката), а в Плевен  - при доц. Стойков. И от двамата съм очарована!

 Сега за прегледа (Пепи , Полинита , благодаря ви за загриженсотта  Hug ) . Вчера си напрвихме много приятна екскурзийка до плевен, а и времето беше екстра. Видяхе се с бебка и доки остана доволен. Всичко си му е на място на детенце , расте си с 2 седмици поне напред (каза ми да се стягам за 20 януари нейде, ако не и по-рано   Whistling ) и си е станала една такава дунда - 1.338 кг  ooooh! Даже специално ме пита колко кг. съм се родила аз, че и детенцето върви слончесто  Mr. Green А аз знам, че моето раждане е предизвикано именно защото мноого съм наддавала, а майка ми е много дребничка. Та ще видим какви ще ги вършим януари... Говорихме си за упойки, стволови клетки и т.н. Като попитахме за присъствие на таткото и той пита съпруга ми: "А вие на колко сте години?" - " На 31" - " Е, вие сте младолик ще минете за 26. Ще ви дам една престлка и ще ви "направим" стажант"  Joy Аз предложих, ако не мине номера, един бастун да му дадат и направо д-р Хаус да стане  hahaha

 Леле, момичета сега като гледам през прозореца днес голям студ ще бъде  cold Даже, направо ми се струва, че прехвърчат снегоподобни капчици - добре да се обличате!

 Хайде, хубав ден на всички!  wavey

# 27
  • Мнения: 295
Като казахте жалби-ние нали се преместихме в нов офис и там ми пречеха кофите за боклук,които са наблизо,както и едни клони ,които закриваха рекламите около офиса,както и видимостта към сградата.Е писах на общината,в резултат на което една сутрин цяла тълпа със все вишка и камион дойдоха да режат клоните.Дойдоха и хора за кофите,обаче нямаше къде да се преместят.
Та съм оптимист относно жалбите към общината-отговарят в 1 месечен срок!!!

Момина крепост ми се струва,че е с нови собственици вече.

# 28
  • Мнения: 60
гуд морнинг! голям стуууддд....

тази нощ пак бях сомнабул  Tired ...ставала съм на всеки час...на всеки час - вода и биберон.Какво иска това дете , не знам  ooooh!
то ако са зъби...от 3 месеца ни никнат значи  Crossing Arms

Мами, аз пак с въпрос - трябва ми паяк - от по-стабилните. Първо вас питам, после продавалника   Hug
на нас свеки ни купиха - ама от най-евтините и резултата е след месец - от 8 колела, 4 са счупени  ooooh!
тъй че - ако някой иска да се отърве от паяка си, да пише . нямам претенции за цвят - може и розов, нали вече си имаме розова кошара , ама не сме мадама  Mr. Green

Мартеничка, бравооосссс! Пожелавам ти на теб и мъжа ти да преживеете заедно този върховен момент в живота! Няма сравнение за да го опиша!   bouquet
А това за метро и падащите палети - малко тъпо звучи - ами на мен що не ми дават каска като влизам! АМи на мен ако ми се стовари нещо на главата  newsm78
хубав ден

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Мартеничка,радвам се,че с бебето всичко е ок HugАз,също ходих при доктор Стойков и сега животи  здраве пак той ще ме оперира,обаче такъв сбълсък имах оня ден с Дарина Маринова,че не знам какво ми идваше да я направя.Аман от междуличностни сблъсъци на тези доктори ooooh!

polin_a,охрана няма как да знае ти същност колко отговорна майка си Rolling EyesАко,на улицата ти си гледаш детето и недай Боже нещо му се случи ти ще си новсиш отговорността,ама ако там стане нещо ще се почне -електрокариста некъдърен,палетите наредени неправилно и прочие.То пак си е въпрос на виждане де.Пък като се има предвид,че там се пазарува на едро не смятам,че там им е мястото на децата.Пак казвам лично мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт