На есента се радват нашите деца -Велико Търново и региона

  • 13 487
  • 257
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 546
Мартеничка, браво за хубавите новини около бебчо. Heart Eyes

Да ви кажа за Метро и бебетата - чета ви с интерес, но се колебая за мнението ми. От една страна разбирам съораженията им за сигурност, но от друга това го няма никъде по света - да не може с количка или поне на ръце. Thinking Но щом такава е политиката и правилата на магазина - ще се съобразяваме.  Wink

Бррр, какъв е тзои студ! ooooh!Къде са им 15те градуса?? Close

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Siska, виждам, че си от Велико Търново, а тъкмо днес се рових из форума и на едно място споменават за магазин за електроуреди с транспортни дефекти - във Велико Търново, някъде срещу военното училище. Ти знаеш ли за тоя магазин? Имаш ли наблюдения или може би си чувала отзиви? И къде точно се намира? Аз съм от Габрово и сега си търся хубава и евтина пералня, та може да прескочим до Търново, ако си заслужава.


Момичета,да знаете нещо по въпроса?Ако,да ще съм благодарна да споделите Hug

# 32
  • Мнения: 658
Някъде в новите блокове на Полтава го гледах тоя магазин, ама newsm78
Пък за горещата ножица - не е нов метод, доооста е стар, затова не се практикува, сега може би му излиза пак модата Twisted Evil

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Мерси,Марианче Hug

# 34
  • Мнения: 3 663
уф, приключихме днес с инжекциите на тедко и го изписаха от детското
само се разбрахме с полендакова да го заведа след седмица някъде в кабинета й да го види пак, защото за "късмет" сега таня е болна иииии как ще я преживеем тази зима не знам  Confused
та това покрай нас

благодарско на всички за милите пожелания за РД-то Hug

пюрета сънвал съм виждала и аз в това магазинче на пазара, по стълбите на тераската е

за мЕтро - аз съвсем споделям на сиска мнението
това е магазин за пазаруване на едро и децата нямат работа там
големи стилажи, големи колички, мотокарчета, не знам какво си, не е за деца
и за бебета не е, но като са в кенгуру иди дойди са под контрол Simple Smile
в супермаркета и да падне нещо е по-дребно и не от много високо, а в метро ако се засили някой от стилажите дето са на 2+метра нагоре...  Confused и всичко е в големи опаковки и кашони
а и честно казано като ходим там пазаруваме за месец напред и ако съм с таня само ще трябва да викам по нея и да я гледам, вместо да си пазарувам спокойно и да внимавам да не изпуснем нещо от списъка  Wink

# 35
  • Мнения: 276
здравейте и от мен.Включвам се да ви кажа че магазина за уредите се намира на ул.Полтава 1.
Има и такъв магазин на Габровски и бул. България.

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Тони,като преживеета тази зима напролет живот и здраве ще ми разказваш как точно да преживея аз другата CrazyДнес бавачката е ходила и записала Божа в градината Иванка Ботева/някоя мама питаше за градините в ТРиъгълника/.Аз,сега чак отговарям,защото не знаех коя градина коя е.Та в кратце-
Имам приятелки на които децата посещават и двете градини и съответно всяка хвали нейната си Blush
В "Иванка Ботева" от сега приемат молби за септември догодина и групите ще бъдат 2,а в "Райна Княгиня" молби се приемат от януари и грепата ще бъде само 1.Това последното го знам лично от директорката.

Тони,радвам се,че Тедката е изписани здравичък. Hug

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
здравейте и от мен.Включвам се да ви кажа че магазина за уредите се намира на ул.Полтава 1.
Има и такъв магазин на Габровски и бул. България.

Благодаря и на теб,Теди Hug

# 38
  • Мнения: 9 776
Много ясно, че в Метро за една вафла няма да влезеш. Пък и да разхождаш там децата, тц Naughty. Но понякога наистина се налага да вляза там с тях. И е страшно неприятно с тези ограничения. В Метро пазарувам от години, удобно ми е, защото познавам обектите, знам всяко нещо, което търся къде се намира, за разлика от другите хипермаркети, в които дори възрастен може да се загуби в лабиринта от коридори.
Ditta, то няма и как да не се съобразиш с политиката и изискванията, защото просто няма да влезеш вътре Naughty.
siska79, не знам някой тук да не изказва личното си мнение. Всеки има право да си го изкаже, а останалите да се съгласят или не с него Peace. Нищо лично Wink.

# 39
  • Мнения: 1 763
Здравейте и от мен! Моето дете тази сутрин ме забавлява от 6.30, сега взе, че заспа. кога ще го изведа не ми е ясно. Дано скоро се събуди, че навън ще стане съвсем студено.

Мартеничка, радвам се, че всичко с теб е наред. И на мен ми бяха казали, че детето ми е едро и най-вероятно ще се роди поне две седмици по-рано, но преносих 6 дена, което си беше много изнервящо. Роди се 3.950, тръгна с ръката напред, но пак си родих нормално, без падане на тонове, форцепси и други ужасии.

Преди и аз си мислех, че политиката на Метро е неправилна. Аз никога не съм ходила там, защото нямаме карта, но като чета за падащи палети, мотокари, си мисля, че може и да имат право хората. Бяхме си харесали един радиатор по каталог, взехме карта от познати и мъжът ми отиде да го купи. Беше му наоравило впечатление, че не обясняват и не тестват уреда на място, но може да са били много заети точно тогава.

# 40
  • Мнения: 873
  Аз предложих, ако не мине номера, един бастун да му дадат и направо д-р Хаус да стане  hahaha

 
ей това е супер!браво на мъжът ти за смелостта  bouquetрадвам се,че сте си намерили Човека за раждането,пък и обстойно сте си поговорили.бас хващам,че предварително сте си били написали въпросите Laughingа записки водихте ли Laughingшегувам се Peace


Момина крепост ми се струва,че е с нови собственици вече.
абе не знам,ама в нета излизат координатите на Трапезица и Турист ООд,което си е май едно и също newsm78е точно с тях работа не свършихме,та ми се иска дирекшън с някой от хотела да разговарям Peace

# 41
  • Мнения: 1 546
Деси, аз винаги преди консултация в Плевен си записвах въпросите в една тетрадка Embarassed и винаги я забравях в колата Mr. Green ПОсле, разбира се, се оказваше че съм забравила да питам за куп неща. Grinning

# 42
  • Мнения: 3 663
сисе, ако оцелеем ще ти споделя  Mr. Green
оф, смешно ми е в момента, обаче аптека мога да отворя у нас и народен лечител също  Crazy
пълно е ябълки, лимони, мед имам поне някоко килограма, билки за чай каквито се сетиш - липи, лайки, мащерки, ригани и т.н. забърквам илачи с лук, със сусам, какви ли не
отделно сиропи против Т - всеки си има негов си комплект нурофен + панадол
пък капки за нос, пък проспани, направо...
иначе полендакова каза - за такова малко бебе само кърмене му е профилактиката срещу болести (за което съм много съгласна)
обаче като гледам при теди и това не работи съвсем  Confused (то го и дохранваме де, но си яде порядъчно количество кърма)
казват, че момчетата са по-податливи на болести в ранна детска възраст, преди отричах, но вече май съм склонна и аз да се съглася  Blush


ох, когато раждах таня имах аспирации мъж ми и той да идва
после се радвах, че не дойде, а за второто раждане изобщо и дума не се отвори Simple Smile
реших, че гледката и викащите родилки (не знам защо, но и двата пъти имаше много родилки освен мен и всички викаха.. пък аз с упойка си кротувах  Confused ) ще му дойдат малко в повече...

# 43
  • Мнения: 1 546
Аз пак да се обадя Mr. Green Обаче, така както чух родилка да вика докато бях в Родилното в Плевен...леле не съм чувала такъв звук! Shocked Някак си животински, гърлен, сякаш из дълбините идваше... Crazy

# 44
  • Мнения: 295
Е с това изказване за кърменето Полендакова ме спечели и мен,макар,че съм при друга педка,може и да прехвърля малчо.Нещо не чувам компетентни мения за кърменето от повечето педиатри в града,поне като гледам какви съвети дават на мои познати.
И аз не знам от кърменето или не-но сина ми не се разболявал цяла година-като изключим хрема.Разболя се чак лятото и то от онзи гаден вирус с повръщане и разстойство.

Общи условия

Активация на акаунт