Вярват ли децат Ви в Дядо Коледа

  • 4 844
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 867
Вярват, разбира се. По същия начин вярват, че Червената шапчица и бабата са излезли цели-целенички от търбуха на вълка и че малките зелени хапчета (досущ като грахови зърна) ще ти помогнат да не пораснеш, ако кажеш правилно заклинанието... Има ли дете, което да не вярва във вълшебства?

А на Коледа празнуваме раждането на Христос.

# 76
  • София
  • Мнения: 395
Моето дете панически се страхува от Добрия Старец. Говорихме дълго, но тя е категорична, и аз и учителката й в градината да скъсаме писмото до Дядо Коледа. Не искала подаръци, не искала да го вижда. Страхува се.

Моя син в градина също много се страхуваше.На всички снимки той разреван.
Сега е на 8 и още вярва и се радва.

# 77
  • Мнения: 126
 Вярва, вярва Peace На 4 год. е но се сеща за миналата Коледа, как дядо Коледа е оставил чувала с подаръци пред вратата и се надява тази година да го види и да е още по пълен чувала с играчки  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 11:59 от Беки

# 78
  • Мнения: 6 039
Моето дете панически се страхува от Добрия Старец. Говорихме дълго, но тя е категорична, и аз и учителката й в градината да скъсаме писмото до Дядо Коледа. Не искала подаръци, не искала да го вижда. Страхува се.

Защо така?


В единия Мол видя Дядо Кледа от разстояние. Той дори не я заговори, само я погледна  и тя след 2 минути трепереше от страх. Наистина нещо стана, избягвам изобщо да го споменавам, натъжава се и повтаря все едно и също - не искам подаръци, не искам Дядо Коледа, скъсай писмото. Cry

# 79
  • Мнения: 1 440
Моето дете си чака подаръка и вярва в дядо Коледа.
Но племенницата ми миналата година така се изплаши от един такъв дядо,че забрави и за подарък и всичко,тогава беше на 2 години и 10 месеца.
Погледнато реално има доста плашещи дядо Коледовци. ooooh!

# 80
  • Мнения: 929

В единия Мол видя Дядо Кледа от разстояние. Той дори не я заговори, само я погледна  и тя след 2 минути трепереше от страх. Наистина нещо стана, избягвам изобщо да го споменавам, натъжава се и повтаря все едно и също - не искам подаръци, не искам Дядо Коледа, скъсай писмото. Cry
[/quote]

Милата, кой знае какъв поглед и е хвърлил, за да уя уплаши така.

# 81
  • Мнения: 5 183
Вярва.  Heart Eyes

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Мойта щерка е почти на 4г и много вярва в него Laughing Засега това ми е спасение за послушание Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 7 040
Вярва и в дядо Коледа и в джудженцата, които гледат дали слушка  Wink. Хубаво е малките деца да вярват в магията на добрият старец.

# 84
  • Мнения: 1 062
Вярва. На 6 години е. Всъщност почти на 7. Пише писмо до Дядо Коледа, пожелава си подаръци. А аз бих направила всичко възможно, да вярва, колкото може по-дълго. Толкова е хубаво да вярваш в приказките.

# 85
  • Мнения: 8 769
Там намерих книжка за Коледа-толкова търсих тук на бг книжка, с която на достъпен език да разкажа на децата си същността на този празник. Е, намерих я на италиански, но там изключително достъпно и приятно е разказано раждането на Христот, защо отбелязваме празника и защо подаряваме подаръци! На всичкото отгоре, е придружена с шаблони за рисуване. Разкошна!

Може ли да дадеш заглавието и автора на книжката? Заинтригувах се и може да се обадя на италиански елф  Simple Smile
Едва сега отварям темата и виждам това. Предполаам, че съм закъсняла много, но когато се върна у дома ще видя заглавието и ще го напиша. Мога и да снимам корицата, за да я видиш нагледно.
Може пък за следващата Коледа да ти свърши работа. Много съжалявам, но не бях на линия дълго време.

# 86
  • Мнения: 948
а, не е спешно, за догодина  Simple Smile

още дълги години ще си говорим за това

мерси!

Общи условия

Активация на акаунт