Златна есен вече дойде,Февруарското коремче расте ли,расте...

  • 11 396
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Добро утро от мен сладурки,

Фокси благодаря за новата темичка  Hug
Дано тази тема я изпълним само с добри новини за всяка от нас.

Аз също искам да ви попитам за изследването за гестационен диабет- то някакво по специално ли е или може да се види завишената норма и от ПКК?

Mother-Of-Pearls радвам се, че ни навести и че ти и бебо сте ок. А за другите проблеми се надявам скоро всикчо да отшуми.

Може ли и още една молба- днес който ходи на лекцията на сп. 9 Месеца “Подготовка на дома за бебето. Задължителни и препоръчителни покупки.” да сподели малко инфо. Много ми  е интересна темата и мисля, че ще можем да си ревизираме списъчетата с бъдещи покупки.

Момичета аз след обяд ще вдигам гълъбите - ще ходя на една конференция, така че довечера ще ви преслушам пак  Hug

# 16
  • Мнения: 242
Хайде едно голямо добро утро и от мен Hug

Ама вие сте много ранобудни,затова реших,че ще пусна новата тема още от късно вечерта вчера Mr. Green На външен вид темичката не се отличава от другата,но не сметнах за необходимо да правя чисто нова,защото така или иначе не успяхме да се "насладим" на предната,пък и се надявам тази да е пълна само с хубави новини...

wondertedy7моля те,късаш ми сърцето с тия вкусотии Sad Недей от толкова рано,че дупарата и без това продължава да си расте,ама не искам да ми става като автокино hahaha
За хемороидите /ама много приятна тема подхванахме за "добро утро" newsm78/ - аз все още нямам и май никога не съм имала /пу пу/,но като ви слушам...хич не ща и да се появяват Rolling Eyes
bobsi да донесеш хубави новинки от днешния преглед Hug

Сега отивам да пусна 2 перални и се връщам да си продължим сладката раздумка  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 508
Може ли и още една молба- днес който ходи на лекцията на сп. 9 Месеца “Подготовка на дома за бебето. Задължителни и препоръчителни покупки.” да сподели малко инфо. Много ми  е интересна темата и мисля, че ще можем да си ревизираме списъчетата с бъдещи покупки.

Присъединявам се към молбата! Praynig

Много късметлийска да е тази тема, най-вече за Гея и бебка!

# 18
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро от мен Simple Smile
Темата е супер /фокси, направо ти се чудя как ти се занимава  bouquet/, но се чудя дали няма да ни се скара някой модератор че миналата сме я оставили 14стр....

Гея, продължавай да стискаш зъби, ние сме с теб!!!
Деси06, страхотни новини от прегледа.. Така ти завиждам  за 5те кг.. аз сигурно вече съм двойно повече Simple Smile Снощи гледайки си свинската мутра в огледалото се зачудих моето мъж какво ми харесва - като слон съм а има още около 2.5 месеца ...

йоли, аз лек не знам, но когато в началото при мен се появи нещо, което предполагам че бяха хемороиди единственото, което направих беше, че си купих един вазелин  Embarassed и без него до wc не ходех.

аз така и не се изказах за яслите за 3-месечни бебета... Аз съм ЗА да има и тази опция... Даже много се радвам... Искрено се надявам аз да устискам до 9-я месец /и финансово и физически и психически/, но е хубаво да имам избор.. а да знам, че за детето ми се грижи професионалист /лекар или акушер/ е чудесно

Иначе за ставането нощем... еднократно в общия случай... в 4 часа Simple Smile все още съм точна като часовник... но понякога е и по-често /чудя се дали не е някакъв ранен етап на цистит/, а друг път въобще не ставам...
Да не казвам голяма дума, но мисля че от няколко дни вече не ме боли дупето /т.е. костите/... Обаче все по-трудно се обръщам и изправям - шкембьо е станал като футболна топка.. и като мръдне бебето /което все още е напряко според мен/ вече се виждат огромни неестествни бабуни. Аз продължавам да го опипвам - кое какво му е, но май само един крак съм успяла да напипам за сега...
Вчера цял ден не е мърдало беби и вечерта след един нервен изблик на милото /по друга тема Simple Smile/ аз се разревах... та той започна да му говори /вика/ с името което сме избрали /уж сме избрали, но ще видим де Simple Smile/ и то се размърда Simple Smile
Днес пак си шава...

за болничните - ще говоря с док какв още препоръча.. тази сутрин толквоа ми се спеше и хич не исках да оставям милото самичък да работи, та май ще изчакаме да му видим програмта за декември и ако има много работни дни, ще отложим болничния... но ако почива - ще си го пусна както идва п отермин, за да прекараме повече време заедно...

Сега ще поработя малко, че вчера нищо не свърших Simple Smile

  bouquet и  Hug за всички и само хубави емоции днес!!!

# 19
  • Мнения: 89
bobsi,честито за липсващите находки при твоя зъболекар Laughing Утре и аз имам час...да видим.Дано имам твоя късмет,че не съм ходила повече от година.. Embarassed  Да ви кажа и моята грижа-от 2-3 дни бебка едва-едва помръдва и сега ви разбирам ,тези от вас,които се бяхте притеснили...Ако до довечера няма промяна май утре ще отида някъде.Само се чудя какво да кажа на някой непознат доктор:"Имам си АГ,ама тя не ме е гледала скоро...та затова.."?! newsm78

Desika,не е специално изследването.Просто се следи кръвната захар,а тя може да се пусне с ПКК.

# 20
  • Мнения: 24
Моля , варненки, дайте номер за доц.Балев за Терапията.
Доколкото разбрах Балев преглежда в клиниката на Темелков тел. е 600  126 но не можеш да си запазиш час по тел. Трябва да се отиде там в петък в 8 часа и там правят записването за него.

# 21
  • Мнения: 649
Да ви кажа и моята грижа-от 2-3 дни бебка едва-едва помръдва и сега ви разбирам ,тези от вас,които се бяхте притеснили...Ако до довечера няма промяна май утре ще отида някъде.Само се чудя какво да кажа на някой непознат доктор:"Имам си АГ,ама тя не ме е гледала скоро...та затова.."?! newsm78

Толо нищо няма да им обясняваш, нали затова си плащаме. Просто може да обясниш, че активността на бебка е намаляла и това те притеснява и искаш да те прегледат. А сега , че има лекари, които питат ама ти Аг нямаш ли си е друг въпрос. Но на мен лично не ми пука. За този преглед си плащам, така че ако искам може и при 5 различни лекари да ходя.

Но дано не ти се наложи, а малката сладурк да се разрита. Пробвай номера с колата и шоколада. Другото , което аз правя е / някоя мама го беше споменала/ лягам по гръб, оголвам корема и с пръста започвам леко да очертавам кръгове по посока на часовниковата стрелка - резултат има в 80-90% от случайте.

# 22
  • Мнения: 242
carbo чудиш се как ми се занимава с темите...Занимава ми се и още как! То и без това по цял ден се чудя какво да правя,а пък и доки ми е забранил да се шматкам по улиците или да извършвам каквито и да е по-тежки усилия...та не ме питай защо ми се занимава...Това ми е едно от удоволствията.Добре,че съм любопитка,та постоянно си намирам нови и нови занимания, иначе ще изкукуригам вкъщи. CrazyДаже исках да започна да правя новата тема,защото мисля вече да е изцяло обновена,ама докато я правя,няма къде да я "скрия" и вие ще я видите в работен процес...Какво да правя?! Просто не мога да стоя и да бездействам... Sad

# 23
  • Мнения: 24


wondertedy7моля те,късаш ми сърцето с тия вкусотии Sad Недей от толкова рано,че дупарата и без това продължава да си расте,ама не искам да ми става като автокино hahaha

  Joy Joy Joy hahaha
това за автокиното ми хареса ама ти точно няма за кво да се притесняваш с тея манекенски мерки ( дори и с близнашки корем) ти да видиш  мойта дупара на кво е заприличала  Animal Pig

# 24
  • Мнения: 5
здравейте милички, мн се радвам за Гея че всичко е ок.

Ioli пробвай за хемароиди PILEX ( пайлекс ) крем питай само в аптеката преди да го вземеш дали може да се ползва за бременни има малко облекчение аз не съм го позвала, защото още нямам такива проблеми, но може да пробваш мои близки са го ползвали и са доволни,а и като родиш пак може да го ползваш дано да съм ти помогнала дано да ти помогне

днеска пак само ще ви чета мн хубава тема хайде целувки на всички от мен

# 25
  • София
  • Мнения: 1 977
Момичета ужасно много ми липсвахте!!!!!!!!!!!!!!!! newsm45

Но се завърнах и мисля да не изчезвам повече особено за толкова дълго време.
Прегръщам ви мноооооооооооого горещо всичи!!!!!!!!! Hug Hug Hug
Тук видях много хубави промени и нововъведения,имам доста да чета и новини да научавам,надявам се всички да се чувствате прекрасно!!!!Едва ли ще успея да изчета всички теми,но постепенно ще вляза в час.
Като за начало,който е направил клипчето със снимките браво!!!Супер е:)
Дано не сте ме забравили Embarassed
Отивам да почета и после ще се върна да пиша пак

Ей ама много ми липсвахте...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 139
Много ви благодаря момичета!
Намерих си листовките и днес ще пратя половинката да ми вземе нещо. Че не се търпи.
Siolina,  намерих листовката на PILEX в Интернет, пише че не се препоръчва при бременност.
Консултирах с лекар от БГ, каза ми да си взема Масту-С, взех му литовката и активните съставки пък да видим, дали ще намеря нещо тук.
Бобси, мерси ще чакам инфото и от теб  Hug.

Фокси, кофти начало на темата, нооо не го пожелавам на никой. В
внимавайте да не получите запек, на мен от там ми тръгна проблема.

# 27
  • Мнения: 1 134
Здравейте, момичета!  Hug
Аз съм в болнични от началото на месеца и очаквах, че ще се излежавам по цял ден и ще пиша ли пиша тук, а всъщност едва се спирам вкъщи.

Вчера бях на преглед при д-р Велковски - засега всичко е наред. Други новини нямам, освен че много се уморявам и вече всичко ми тежи. И, че продължавам да кашлям. Някой да има идеи за илачи? Опитах какво ли не - не минава. А вече корема ме боли от напъване...

Толо, и аз съм имала такива дни. Не се тревожи излишно, но все пак, ако ще те успокои отиди някъде да видят бебката. Не е нужно да даваш обяснения. Отиваш, плащаш си и толкоз. Между другото, сина ти да не ходи на градина в Г. Ангушев?

Ще чета назад и ще пиша пак, ако се сетя нещо. Хубав ден на всички!

# 28
Здравейте мили момичета!  Hug

Аз пак виновна ..........  Embarassed не съм се вясвала кой знае колко, но все още съм на работа и не ми остава много време  Confused

Исках да попитам коя мама беше казала, че може да помогне с осигуряването ка Инфлакол от Англия? Дали е удобно и има още възможност да поръчам 2 опаковки?   Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 192
ioli, може да ползваш и "MASTU" - пак е крем, но наистина питай дали може да се ползва по време на бременност. Аз съм го ползвала преди време, защото бях получила нещо такова. И задължително след всяко ходене до тоалетна се измивай със сапун или някакъв интимен гел (ако ползваш такъв). Това ще помогне да премине по-бързо и да ме се възпали. Спокойно, ще мине!   Wink За съжаление сме предразположени в този момент към появата на такива неприятни неща, защото повишените нива на прогестерона водят до отпускане на гладката мускулатура, от там до поява на запек, а от там - хоп и хемороиди. Но....няма начин, ще се търпи!

Общи условия

Активация на акаунт