СЕДМИЧНо ФОТОШОПСКо конкурсче1

  • 4 777
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1

Na4inae6ta sam vav foto6opa i iskam da u4astvam v konkursa.Tova e moqta snimka,ako ima ne6to koeto ne vi haresva moje da mi kajite za da go promenq.Nqma da se obidq ot va6eto mnenie!

# 61
  • Мнения: 451
Добре дошла  Hug

Всички елементи долу са много големи и изпъкват докато
детенцето и рамката са много малки и не се забелязват Peace
По добре увеличи рамката с детето а намали елементите .
Ще стане много по добре .
Може да си поиграеш със снимката и малко да я осветлиш Peace
Също така може да се опиташ да сложиш сенки на елементите Peace

# 62
  • Мнения: 1

Re6ih da dobavq edno darvo,i smqtam 4e taka e mai po dobre!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Резултата е пак същия...т.е детето почти не се забелязва от елементите Crazy Намали ги тях а увеличи рамката със снимката.
И според мен снимка на дете по потник на есенна рамка не отива...това разбира се е мое мнение. Peace Също и зеленото дърво...есен е Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 516
На мен пък не ми допада черния надпис върху рамката. Освен това снимката е много тъмна - трябва да се обработи .Елементите може и да не се намалят, но рамката със снимката ще е по-добре да са по-големи . Жълъдът на преден план е просто огромен  newsm78. Със посравяне на сенки ще стане много по-добре!

# 65
  • Мнения: 9
Момичета може да ви се стори тъп въпроса,ама как да си сложа снимката за конкурса тук:http://mamite08.multiply.com/photos/album/50/50?&=&album=50&view:replies=reverse#
Мерси предварително Peace

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
lidia85 влизаш с името и паролата като регистриран потребител. Когато го направиш горе в дясно на екрана ще ти излезе меню - Shop, Post, Invite, Search. Отиваш на Post - Photos. Избираш опцията Existing Album и ще ти падне меню, в което са всички албуми - избираш Седмично Фотошопско Конкурсче1. Избираш си от Browse твоята рамка и отдолу натискаш Upload... и готово.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 893
Lidia на първата страничка има име и парола  Peace

# 68
  • Мнения: 9
Направих всичко което ми казахте,но ми излиза само името на моя профил my family,друго не ми излиза.Незнам защо така. Tired

# 69
  • София
  • Мнения: 4 031
Направих всичко което ми казахте,но ми излиза само името на моя профил my family,друго не ми излиза.Незнам защо така. Tired

1.излизаш  с log out - горе в дясно на мултито
2.отиваш в началната страница multiply.com ,пишеш mamite08 и паролата, намираш албума и тогава публикуваш

# 70
  • Мнения: 139
Ето и моя мат'риал за обсъждане -колкото повече критики толкова по-добре  Hug
Само да кажа,че този кит е прекрасен и има толкова сладки елементи,че ми се щеше да ги вкарам всичките  Laughing аз и без друго много обичам повечко натруфенко  Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 400
kris70 , първото което ми направи впечатление - надписа. Едно че не се чете много  много, ами и не е правилно написан...май Thinking. Ако от тази една тройна и претрупана рамка направиш три отделни и изчистени рамки мисля, че ще е по-добре.  Peace

къде ли се обаждам и аз Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 2 166
kris70  : Да се включа и аз : Наистина е много претрупана  , разбъркана , хаотична  рамката . По принцип е хубаво да се акцентира върху самата снимка и след това върху елементите , все пак го  правим за да подчертаем самата снимка , не обратното.
Както те е посъветвала Вейдър , ако ги разделиш  ще стане по добре
Peace

# 73
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте и от мен  Hug.
За първи път пиша в темичка за фотошоп,но отдавна се уча от вас  Blush.Много ми хареса кита,който сте предложили и реших да се включа в конкурса.
Това успях да сътворя за момента .
Ще се радвам на всеки съвет и критика!Знам,че имам още много да уча,но за сега нямам достатъчното време  Rolling Eyes.

# 74
  • Мнения: 139
mad girl,вейдър благодаря  Hug
ето какво направих по вашите съвети,обаче пак с много трески за дялане  Embarassed

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 23:46 от kris70

Общи условия

Активация на акаунт