Пак ми изчезнаха неща от харда...

  • 1 494
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17
Не са ти ясни много неща за вирусите. Вземи се пообразовай малко и тогава спори. Всеки по-запознат с нещата може да хване един стар "Чернобил", да му промени сигнатурата и никоя антивирусна програма няма да го засече.

Ето малко инфо да се пообразоват незапознатите, които ползват Windows. Ще си спестите много ядове.

Но и както писах по-преди. Най-сигурната защита срещу вируси е да не се използва ОС Windows за работа в Интернет. Особено ако искаш да се ровиш навсякъде.

# 16
  • Мнения: 6 029
Ох ooooh! Отказвам се. Ти си като развален грамофон  Crazy
Извинявам се на авторката за оспамването на темата.

Сега прочетох линка, който си постнал. И сега разбирам ламерите как успяват така чудесно да си омажат компютрите. Подобна информация просто не трябва да се публикува.

# 17
  • Мнения: 5 370
Аз си мисля и друг вариант, но Джули да ме поправи, ако е неприложим.
System restore няма ли да върне нещата в предишен вариант? (въпреки че е доста опасна и крайна мярка) newsm78

# 18
  • Мнения: 1 517
Със Sistem restore съм се "спасявала" няколко пъти, но сега не знам дали ще стане.
В друга папка не са преместени - първо това проверих.
а какво е ЗКУ - извинете за тъпия въпрос.

# 19
  • Мнения: 863
Задклавиатурно устройство, си мисля аз... Thinking

# 20
  • Мнения: 1 517
И за какво служи?

# 21
  • Мнения: 3 880
Laughing
За управление на компютъра Wink

Ако пак не е станало ясно- ти си ЗКУ-то на твоя компютър Wink

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Задклавиатурното устройство сте - ти, децата, мъжът или който там сяда на този комп.
Събудете се - обед стана Laughing

# 23
  • Мнения: 2 180
Ох, тази тема ми напомни на случката - изчезнала плейлистата на мои познати и си помислили, че музиката е изтрита, а може и нещо друго да не е наред.  hahaha Накрая формат за нищо.  Whistling ЗКУ-то е причина...

# 24
  • Мнения: 1 517
Що ми се смеете, бе  Joy
К' ва съм заспа  ooooh!

Та...ЗКУ-то май не е проблема.

# 25
  • Мнения: 1 352
Според мен проблема е играта на сина ти. Щом ти забива компа от нея махай я. Излишен тормоз. И вирусите си изчисти.

Общи условия

Активация на акаунт