Багаж за Окръжна -Пловдив

  • 1 573
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Термина ми е на 30.12. и ще раждам здраве и живот  Praynig при д-р Бачуров  Hug


Ще си имате чудесен новогодишен подарък.Леко раждане от мен.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Термина ми е на 30.12. и ще раждам здраве и живот  Praynig при д-р Бачуров  Hug


Ще си имате чудесен новогодишен подарък.Леко раждане от мен.


Да така е  Hug Hug Hug!Благодаря за пожеланията   bouquet!Чакаме си най-прекрасния подарък  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 18
Май най-добре ще е да говория с доктора за стаята и багажите.СЪрдечно ви благодаря мамета и продължавайте да пишете!

# 18
  • Мнения: 15
Хей и аз ви изчетох, защото и мен ме интерисува. Били ли сте там след ремонта? Ако да кажете ми моля, дали наистина е чисто и спретнато. Нямам предвид луксозно, а просто чисто и с WC.

Благодаря Ви, смело напред на чакащите като мен. Аз сигурно ще съм секцио, та затова повече ме интерисува там Вип стаята 200 лв за целия престой ли ще е?

# 19
  • Мнения: 566
Аз също се записвам за темата,тъй като съм решила пак да раждам там ,но вече не познавам никой от лекарите които работеха  там при първото ми раждане и ще съм ви адски благодарна ако някой ме насочи към лекар който изражда там и колко ще ми струва ако раждам при него без упойка (защото ме е страх от поставянето и Embarassed ).Благодаря ви предварително.

# 20
  • Мнения: 18
Биби и Софи пуснах нова темичка за раждането там.Моя позната ражда август беше секцио и ВИП стаята струвала 200лв.Иначе за цените още не знам.Зависи от доктора според мен.Като науча повече ще ви пиша.

# 21
  • Мнения: 120
Здравей, аз ще раждам при Д-р Пелев, той е завеждащ АГ в Окръжна. Не сме говорили с него още за пари, но доколкото знам работи със здравната каса. Ако разбера нещо повечко ще ти пиша.

Общи условия

Активация на акаунт