Среща на БУРГАСки бременлийки-АПРИЛки 2009

  • 10 047
  • 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 581
Сигурно ще е много интересна срещата, но за съжаление няма да мога да дойда.  После да разказвате . А в колко часа ще е?

# 31
  • Мнения: 4
Здравейте!

За мене няма проблем,ще дойда със синът ми.Гласувам за дата 13.12,само оточнете часа ,аз съм свободна целият ден и нямаме планове други за тогава.Между другото,мисля че на 20 се отработва 31.12,така че на тези майки които ходят на работа едва ли ще им е удобно да дойдат.Поне аз няма да мога защото работя още.

Ще се радвам да се видим.

сега видяух и часа  за 13  16-17 според мене е идеален.

# 32
  • Мнения: 249
Момичета, за сега е 13 датата, защото на 20-ти наистина се работи, а и тази дата е по удобна на всички. За часа е 16-17 часа,
За сега сме:
Дея + дъщеричката и
Didka132
Renka79
Pepeliankata
ben78
Desi_D

Ако някоя от мамите, която добавих отпадне, моля ви пишете ни. Смятам да отида почивните дни да запазя маса. И забравих да ви кажа, ще се ползваме с намаление от 11% за сметката, имам една карта за отстъпки  Wink

# 33
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Знам че не свързано изцяло с темата  Rolling Eyes но намерих това докато се рових из нета и реших че трябва да го споделя с вас майки Heart Eyes за да се запознаете и ако се решите да отидете на тази сбирка.  newsm78

инфото съм го взела от сайта на http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

Бургас
10. 12. 2008 г. – 10.00 ч. в ресторант Дилайт, (ул. Славянска 3), – Камелия Маринова, акушерка Училище за бременни “Мами”, Бургас ще представи темата “Нормално физиологично раждане.”


хехехех рени и аз щях да кажа че имам за там карта с намаление, но още по добре че сме две.

# 34
  • Мнения: 521
аз няма да мога Sad , а ми се искаше,но тогава съм на базар

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз за съжаление не се записвам със сигурност, както вече споменах тогава е Базара ни, по възможност ще гледам да дайда но нищо не обещавам, ако има много купувачи /дай Боже  Praynig/ ще ни трябва всеки човек. Затова пък вие може да минете преди срещата да ни видите  Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Опаааа Joy hahaha Joy Сонче явно сме в синхрон

# 37
  • Мнения: 249
Пепелянката, аз бих искала да дойда на тази среща, но тогава съм на работа и няма да мога да се измъкна  Sad Ако отидеш, води записки  Wink

Мамчета, ако искате за да не се получава неудобно така, ще запазя масата за 17часа, така като приключите с базара ще наминете да си побъбрим. Ще изчакам майките, които ще идват с децата си да напишат дали на тях ще им е удобно за този час. А ние така или иначе ще минем и на щанда да ви видим  Hug

# 38
  • Мнения: 160
Здравейте,милички!Пишете ни и нас за срещата-мен и нашия батко.Ще следя темата за подробности.
Чао и  Hug от мен,че имам много работа!

# 39
  • Мнения: 249
ОК, значи до тук:
Дея + дъщеричката и
Didka132
Renka79
Pepeliankata
ben78
Desi_D
ksd_g + синчето и

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 347
Бургас
10. 12. 2008 г. – 10.00 ч. в ресторант Дилайт, (ул. Славянска 3), – Камелия Маринова, акушерка Училище за бременни “Мами”, Бургас ще представи темата “Нормално физиологично раждане.”

Да се включа за Училището Simple Smile Ходих вече на две от техните лекции, през ноември, беше приятно и полезно Simple Smile
Смятам да отида и на срещата през декември, за съжаление ще има само една, ако някой друг е свободен и има желание може да отидем заедно Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 675
Здравейте! Намесвам се в темата ви, за да ви отправя една покана:

Училище за бъдещи майки "МАМА" Ви кани на поредната среща-разговор , която ще се състои на 09.12.08 от 16.00 ч. в ресторант " Русский романс " на ул. "Рилска" № 6

Тема: "Всичко за безпроблемното кърмене"

Ще участва национален консултант по кърмене-Мариана Юриева (МЕРИ)

Известна фирма ще предстви своите продукти пред Вас.

За информация и записване се обадете на тел:056/917018 или GSM:0899/523176

КЕСОВА-ОЧАКВАМЕ ВИ!!!

Информацията я има тук: http://www.mama-burgas.com/news.php

Лека и безпроблемна бременност желая на всички ви. Hug

# 42
  • Мнения: 4
Ренка 79, аз ще дойда с моят дивак,ще му е интересно.Сигурно той ще е най голям от всичките дечица,на 6г.е но чака с нетърпение купона.

Приятна почивка от мене!

# 43
  • Мнения: 249
Мамчета, до тук сме:
Дея + дъщеричката и
Didka132
Renka79
Pepeliankata
ben78
Desi_D + синчето и
ksd_g + синчето и

Днес ще запазя маса за 16 часа за 12-на човека, да има място за мамите от базара ако успеят да дойдат и за допълнително записали се. Искам да питам тези които познават заведението, претенции за маса, май дечицата ви са по-големички и не е нужно да е точно до пързалките и люлката  Peace

# 44
  • Мнения: 4 362
Претенции нямам аз  Grinning
Само където много отдавна не съм идвала в Зимната градина на х-л Б-я и дано се ориентирам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт