Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 041
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10
Аз лично смятам че щом неможе да се кърми детето би следвало да се захрани с друга храна от която да си набавя необходимите витамини,
На момичето са казали,че е добре да кърми поне до годинката,не че не може да кърми.
ок Peace

# 286
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug!

Аз да почерпя, че днес ставаме на 6 месеца! Цяла половин годинка!  Шест тортички за всеки месец с малкото човече newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38!
По случая сме замислили с баща му да излезем сами довечера, а дребчо да стой при баба, ама дали и той така мисли ...........  Wink! Ще разберем по-късно!

Хубав ден  Hug!

# 287
  • Мнения: 10
Аз да почерпя, че днес ставаме на 6 месеца! Цяла половин годинка!  Шест тортички за всеки месец с малкото човече newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38!
Честито! Големи да пораснете! Hands Clap football

# 288
  • Мнения: 5 713
Дари, честита ви половин годинка! Да е жив и здрав малкия юнак! Много много да ви радва!
  bouquet   bouquet   bouquet

Ох, главата ми гръмна докато изгледам записа. С 300 зора. Толкова бавно, толкова трудно.
Верно, не е била такава темата, но и това, което по- горе писах и цитирах, докторката го каза т.е. говори за ваксините.

Ето, знаех си, че нещо забравям. Старост нерадост. Самимами, много ти е хубава и примамлива тортата.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 09:46 от Вери

# 289

Общи условия

Активация на акаунт