Новородено и компютър.

  • 2 631
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 289
И сина ми редовно"чати" на компа,детските му са там и гледа на поне метър разстояние,но пак е на компютъра.По стечение на обстоятелствата сега РС-то ми е в спалнята и няма как да избегна връзката дете-компютър.

# 46
  • Мнения: 3 356
Откакто се е родил,все е пред компа,сега е като стар хакер-яко сърфира из нета хахах

# 47
  • Мнения: 1 219
и аз се страхувах,но прекарвахме доста време пред компютъра,по обясними причини.Роднините искаха да я гледат на скайп,тъй като се роди в чужбина.Интересувах се и четох че не е вредно Peace

# 48
  • Мнения: 95
Айде бе,вредно било сега... Rolling Eyes,ами о и джиесемите са вредни тиогава и електроуредите и ТВ-то,всички излъчват електромагнитно поле ...и какво стана-то ще останембез покъщнина.
Ако трябва да изберм само полезното,ще трябва да отидем да живеем в друг век,в диво мястоили на друга планета.В крайна сметка,някои неща не могат да се узбегнат и не са животозастрашаващи все пак.

# 49
  • Мнения: 4 753
Може и да е вредно, но ако не е компютър, то ще е телевизор, GSM-и или нещо подобно, тъй че не се впрягай толкова...  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 17 592
 Laughing
Ами не го слагай от сега да работи... Раничко му е, пък и едва ли ще го назначат.
От там на сетне - никакъв проблем няма.

# 51
  • Мнения: 388
Май всички съжителстваме с дете и компютър в една стая Simple Smile . А при мен като се вземе предвид, че и таткото е IT специалист... В спалнята - стационарен, в хола - лаптоп + TV... Не мисля, че е кой знае колко вредно.

# 52
  • Мнения: 4 292
Абе не е много полезно, ако трябва да сме честни. Кво се правите сега, всички знаем, че има вредно излъчване.  Laughing
Въпреки всичко, единия компютър е в стаята с бебето и го ползвам основно аз. Има място където да го сложа, но няма да го направя, защото и аз съм човек и на този етап компа ми е голямо развлечение. Преценила съм, че вредите не са толкова сериозни, че да трябва да се лиша от него.  Wink

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
По вредно ще е комп да е в другата стая и аз да се заблея на него ,оставяйки бебето само продължително време. Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 7 673
По вредно ще е комп да е в другата стая и аз да се заблея на него ,оставяйки бебето само продължително време. Laughing
Браво! Подкрепям. Това е за мен се отнася.  Joy

# 55
  • Мнения: 9 483
При нас има 3 лаптоп-а в хола + ТВ + 3 мобилни телефона..
Не мисля че съвременната техника е с лъчението, което имаше техниката преди 10г  Wink

# 56
  • Мнения: 645
в спалнята където ще бъде бебка като се роди си имаме компютър,телевизор,климатик,двд система,телефони и пр.и като гледам от всичко това което съм изброила се оказва че почти всичко е вредно Joy Joy Joy Joy Joy,ами да се завръ в някоя землянка с на баба чергите  че е по добре newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 304
 Peaceне мисля че е вредно

Общи условия

Активация на акаунт