СИЛИКОН СЛЕД РАЖДАНЕТО!!!!!!!

  • 17 382
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз не съм раждала, имам малък бюст...Иска ми се да е по-голям, ама това е положението. Моя приятелка си сложи силикон и изглежда добре, но белезите са ужасни...Изглежда ми зловещо...Тази Иванина от Биг Брадър и тя има такива белези.
Не, благодаря. Никой не може да ми даде гаранция, че операцията е безопасна и че белезите ще изчезнат.

Аз нямам никакви белези, защото имплантите са поставени в разрез под мишницата. Знам, че някои хирурзи оспорват предимствата на този метод, но ужасяващи белези не е задължително да има.

# 76
  • Мнения: 1 417
Тези, които съм виждала съм с белези на около 2 см от "сгъвката" на гърдата, лекарите им казлаи,че ще изчезнат след мазане с разни кремчета, но без успех. Има снимки да подобни белези във форумите на Tialoto.bg




Ти  не гледай много в Тялото WinkАз там хубави цици не съм видяла, с изключение на едни  Laughingнаправо  ми се отщя като ги гледах там снимките SickА за белезите мога да ти кажа само че наистина са около 2 см,но супертънки и почти невидими,поне при мен Peaceмазала съм се 2 месеца само.
Вече си мислех, че аз нещо не разбирам, гледам там снимки и ... Confusedтова не е моето виждане за красив бюст. Явно грешката не е в моя телевизор Wink, това което видях в чуждестранни сайтове няма нищо общо. Почти съм решила, че ако в крайна сметка се престраша няма да е в Бг. Що се отнася до белезите предполагам че пак е индивидуално, при мен белега от секциото въобще не си личи, да не кажа че го няма.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 481
Аз не съм раждала, имам малък бюст...Иска ми се да е по-голям, ама това е положението. Моя приятелка си сложи силикон и изглежда добре, но белезите са ужасни...Изглежда ми зловещо...Тази Иванина от Биг Брадър и тя има такива белези.
Не, благодаря. Никой не може да ми даде гаранция, че операцията е безопасна и че белезите ще изчезнат.

Аз нямам никакви белези, защото имплантите са поставени в разрез под мишницата. Знам, че някои хирурзи оспорват предимствата на този метод, но ужасяващи белези не е задължително да има.
newsm10

# 78
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз не съм раждала, имам малък бюст...Иска ми се да е по-голям, ама това е положението. Моя приятелка си сложи силикон и изглежда добре, но белезите са ужасни...Изглежда ми зловещо...Тази Иванина от Биг Брадър и тя има такива белези.
Не, благодаря. Никой не може да ми даде гаранция, че операцията е безопасна и че белезите ще изчезнат.

Аз нямам никакви белези, защото имплантите са поставени в разрез под мишницата. Знам, че някои хирурзи оспорват предимствата на този метод, но ужасяващи белези не е задължително да има.
а метода на поставяне от лекаря ли зависи или можеш ти да вземеш решение.
Темата ме вълнува, защото ми предстои - в края на месеца имам час за консултация. Освен това ми казаха за някакъв нов метод - поставяне на имплантите през пъпа, но не знам дали в БГ това е практика.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 841
а метода на поставяне от лекаря ли зависи или можеш ти да вземеш решение.
Темата ме вълнува, защото ми предстои - в края на месеца имам час за консултация. Освен това ми казаха за някакъв нов метод - поставяне на имплантите през пъпа, но не знам дали в БГ това е практика.

Метода на поставяне го решавате двамата с лекаря. Той ти казва вариантите. Методът, за който са ти казали, се практикува само когато имплантите са с физиологичен разтвор, което аз не бих си сложила, има твърде много недостатъци.

# 80
  • Мнения: 316
Тези, които съм виждала съм с белези на около 2 см от "сгъвката" на гърдата, лекарите им казлаи,че ще изчезнат след мазане с разни кремчета, но без успех. Има снимки да подобни белези във форумите на Tialoto.bg




Ти  не гледай много в Тялото WinkАз там хубави цици не съм видяла, с изключение на едни  Laughingнаправо  ми се отщя като ги гледах там снимките SickА за белезите мога да ти кажа само че наистина са около 2 см,но супертънки и почти невидими,поне при мен Peaceмазала съм се 2 месеца само.
Вече си мислех, че аз нещо не разбирам, гледам там снимки и ... Confusedтова не е моето виждане за красив бюст. Явно грешката не е в моя телевизор Wink, това което видях в чуждестранни сайтове няма нищо общо. Почти съм решила, че ако в крайна сметка се престраша няма да е в Бг.
В чужбина и в БГ правят еднакво грозни гърди; респективно - еднакво хубави....Проблеми се получават навсякъде, за съжаление; никой  не е застрахован, независимо къде е операцията... А що се отнася до гърдите на момичетата в "Тялото" - там няма нито едни публикувани снимки на гърди, които вече са се оформили и имплантите са слезли и заели мястото си. Няма снимки на гърди след шести месец - така че не може да се правят изводи за естетиката им. Поне не още. А тези, които наистина искат да си слагат импланти - трябва на всяка цена да са предварително запознати с цялата процедура и да са НАЯСНО, че известно време гърдите им ще са "високи", може даже безформени или на различни нива, т.к това са две отделни операции и организма може да не реагира еднакво в постоперативния период; тоест преди шести месец трябва да знаете, че няма как да видите крайния резултат. След шести месец горе долу може дасе добие представа за общата им визия, но истинския и краен резултат е след година Sunglasses

# 81
  • Мнения: 4
Аз са6то след второто раждане  не си харесвам бюста и  сам за силикона   колко години е гаранцията и по колко кубика се слага средно на гърдите

# 82
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Много ми харесват силиконовите "цици" и бих си сложила, съпругът ми е също за, подкрепя ме.По скоро проблема е в мен, т.е., той ми дава парички за въпросните гърди, а аз веднага ги обръщам в екскурзия, отивам в най - близката агенция и плащам...и така на досто места отидохме по света...тази година, преди няколко дни ми спомена, че ще ми даде отново парички, само аз да се реша къде и кога, решението е мое, а аз нали съм си една 4 кескурзиантка" започнах да гледам офертите за Тайланд...
Ех, кога ли ще дойде и времето за "цици"....
А иначе не е да нямам, но след раждането номера на сутиена ми падна с цял един размер..., за което разбира се страдам, може би ще си сложа след следващо раждане, или пък по - рано, ох незнам...какво сабия пМного ми харесват силиконовите "цици" и бих си сложила, съпругът ми е също за, подкрепя ме.По скоро проблема е в мен, т.е., той ми дава парички за въпросните гърди, а аз веднага ги обръщам в екскурзия, отивам в най - близката агенция и плащам...и така на досто места отидохме по света...тази година, преди няколко дни ми спомена, че ще ми даде отново парички, само аз да се реша къде и кога, решението е мое, а аз нали съм си една 4 кескурзиантка" започнах да гледам офертите за Тайланд...
Ех, кога ли ще дойде и времето за "цици"....
А иначе не е да нямам, но след раждането номера на сутиена ми падна с цял един размер..., за което разбира се страдам, може би ще си сложа след следващо раждане, или пък по - рано, ох незнам...каквото  сабия покаже....На това му се вика - " хем сърби, хем боли"...

# 83
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз са6то след второто раждане  не си харесвам бюста и  сам за силикона   колко години е гаранцията и по колко кубика се слага средно на гърдите

Такова нещо като години гаранция не съм чувала да има, знам, че някои фирми, производители на импланти, дават опцията за подмяна, като имплантите ти излизат безплатни, а плащаш само за операцията. По колко кубика средно - мисля, че 300-350 кубика е средният размер.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз са6то след второто раждане  не си харесвам бюста и  сам за силикона   колко години е гаранцията и по колко кубика се слага средно на гърдите

Такова нещо като години гаранция не съм чувала да има, знам, че някои фирми, производители на импланти, дават опцията за подмяна, като имплантите ти излизат безплатни, а плащаш само за операцията. По колко кубика средно - мисля, че 300-350 кубика е средният размер.
Мойте на PIP,са с доживотна гаранция и опция до 5 години за безплатна подмяна,това не значи че до живот ще си карам с тях Laughingживот и здраве след 10-15 год.ако всичко е ок ще ги сменям пак

# 85
  • Мнения: 5 103
Аз също нямам белези вече Peace , почти не се виждат.
Гърдите ми не са били безформени и след операцията, нито са били високо.
Докато дойде време за смяна кой знае какво ще са измислили 10-15 год е доста време.

# 86
  • Мнения: 3 926
Та, да си дойдем на думата - питах след две цезарови ще ли усетя болка или просто ще е поредното... хм, изпитание Sunglasses
Мен ме притеснява по-скоро постоперативния период и по-конкретно последиците, ако тялото отхвърли импланта... Confused Но за това предполагам трябва да се говори с хирурга Thinking
И друго - чудничко, че изведнъж темата така се оживи... Hug

# 87
  • Мнения: 165
Аз са6то след второто раждане  не си харесвам бюста и  сам за силикона   колко години е гаранцията и по колко кубика се слага средно на гърдите

Такова нещо като години гаранция не съм чувала да има, знам, че някои фирми, производители на импланти, дават опцията за подмяна, като имплантите ти излизат безплатни, а плащаш само за операцията. По колко кубика средно - мисля, че 300-350 кубика е средният размер.

Вярно ли е че след като се поставят трябва да ходиш да ти ги наместват известно време и било много болезнено?

# 88
  • София
  • Мнения: 3 841
Не, не е вярно. Някои хирурзи препоръчват масажи, те ти показват как да ги правиш, но не бих казала, че са болезнени.

# 89
  • Мнения: 165
Направо се надъхвам за едно силиконче.Може би ще изчакам да видя какво ще се случи с моя бюст след раждането.Ако стане същия-не ми трябва но ако тръгне надолу  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт