Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-6

  • 43 704
  • 402
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 21
Здравейте отново,
Тилилейска, моля за извинение за погрешно дадения линк - реално исках да paste-на този: http://nel-anel.blogspot.com/2008/11/blog-post_24.html - говори се именно за духовното - за мисълта като основа за лечение. Знам за какво ми говориш и моля за извинение, ако по някакъв начин съм засегнала някого несъзнателно. Ще ми се да вдъхна позитивна мисъл на всички - и ето, че дяволчето му с дяволче се бърка навсякъде ... Но аз съм по-упорита Simple Smile
Бих препоръчала книгите на Луиз Хей, както и на нашата Теодора Захариева - Бях болна и се излекувах.
За интересуващите се от нова германска медицина - ето линк и за това: http://nel-anel.blogspot.com/2008/12/blog-post.html
Друга статия, която ме грабна като подробна информация е http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/Item … id,2743/catid,23/

А за духа и мисълта - всичко е в нас, силата е в нас - ЗАЩОТО БОГ Е В НАС! И ако затворим очи и "ОТВОРИМ ОЧИ", то лечението ще дойде.

Обичайте се и се усмихвайте Simple Smile

# 391
  • Мнения: 708
Хулииииииииииииии , къде си? Време е за Нова тема!

# 392
  • Мнения: 433
Благодаря ви за отговорите момичета.Да сте живи и здрави.  bouquet

# 393
  • Мнения: 289
Момичета, нещо ми намирисва на сектанттство. Тази идея за лечение без химиотерапия ми прилича на телевизионната игра "Стани богат" . Можеш да се откажеш с малка печалба  или да рискуваш за голяма награда. Е аз съм от играчите на сигурно- традиционна медицина.Това е публично пространство и всеки може да пише каквото намери за добре, но моля Ви не ми натрапвайте разни глупости. Даже не ги чета.
Нова тема  newsm78 - защо не.

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 17:44 от Vivir

# 394
  • Мнения: 21
Момичета,
нищо на никого не натрапвам. Просто споделям информация. И аз като вас съм с проблем. Всеки има право да следва, прави и вярва в каквото желае, да пише и споделя, да помага. Е, аз опитах и направих това, което почувствах за моя истина и го споделих с вас, а всички се обърнахте срещу. Ваше право. И за да не преча, а явно ви преча - преставам да пиша тук.
На всички желая от сърце здраве, сила да преборите проблема си и щастие! Simple Smile

# 395
  • София
  • Мнения: 5 074
На новодошлите в нашата тема искам да кажа няколко думи :
Ако бяхте прочели, както се полага, ако искаш да вземеш отношение по темата, всички или поне почти всички постове нямаше да се налага да обяснявам отново.
Не желая да ми препоръчвате каквото и да е четиво, дори и това на Теодора Захариева.
Аз също бях болна от рак и се излекувах. Да, за 13 години бях излекувана.
Най-прилежно спазвах всички препоръки на лекарите и се излекувах.
Но само за 13 години.
Така е и с Теодора Захариева. И тя беше в ремисия, но и тя направи рецидив.
Много силно казано - бях болна и се излекувах.
Препоръчвате ни Германската Нова Медицина.
Лошо няма, прочела съм много малко от нея, но не бих се оставила на нея.
Вярвам  в позитивното мислене, във вярата, че лечението ми ще бъде положително повлияно и ще продължа живота си такъв, какъвто е бил до момента на поставяне на диагнозата. И това беше така и продължава да е така, благодарение на традиционната медицина.
Всичко друго за момента е просто теория.
Не съм видяла човек, излекувал се само с ГНМ.
Отричам всички други  "лекарства против рак". За момента, защото са теория.
Всеки има право да пише в тази тема, всички ние имаме нужда от подкрепа от себеподобни.
Но не се прави така, както вие го правите.
Начина, по който публикувате постовете си е меко казано неприятен.
Помислете, на кой предоставяте информацията и тогава пишете.
Зная, че искате само едно - да направите добро, да ни посъветвате и упътите.
Едва ли си мислите, че ние четем и пишем само в БГ Мама.
Соняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя, Хули е тук и след малко ще започнем новата Коледна тема.
А по Коледа стават чудеса, нали знаете   love001

# 396
  • Мнения: 53
Не съм объркала стаята,но все още вярвам ,че когато човек е провокиран започва да се замисля и да реагира ,дори и неадекватно.Прекалено вярвате на другите ,но не и на себе си .Страхът стопира мислите,действията и решенията които човек взима.
Не любов и омраза, а любов и страх са двете чувства ,които карат хората да правят своите избори,в резултат на което изживяваме това което сме избрали. Сами привличаме това, от което се страхуваме и се радваме на любовта на блазки хора.
Заставам зад всяка своя дума и който иска да чете.
"Смъртта не е най-голямата загуба,която преживяваме в живота си. Най-голяматазагуба е това ,което умира вътре в нас,докато живеем."
НОРМАН КАЗЪНС newsm10

# 397
  • София
  • Мнения: 5 074
Еливас, объркала си стаята, убедена съм.
Да си прочела някоя от нас да не вярва на себе си, да се страхува, да мрази?
Всички ние сме изключително борбени, изпълнени с любов, вяра и оптимизъм.
Вярвам на себе си, не ме е страх от нищо, но не бих взела решение да се лекувам с ГНМ на този етап. Това би било равносилно на самоубийство, а аз не съм толкова малодушна.

# 398
  • Мнения: 557
Еливас и аз мисля, че си объркала стаята. Ние тук не търсим методи за лечение. Ние сме си избрали традиционната медицина. Тук си помагаме да преодолеем терапиите, кой с каквото може. Сигурна съм, че ако някой от нас се интересува от ГНМ няма проблем да се порови, да прочете. И без това, от това което аз прочетох за ГНМ, ние тук сме изгубена кауза. Там пишеше - никакви химио и лъчетерапии. Е, ние тук всички сме минали или минаваме през терапиите. Така, че ГНМ в нашите случаи не е приложима. Пък и не е необходимо да ни натрапваш твоите разбирания. Вече ни каза за ГНМ, така че който се интересува и сам може да прочете.
Така, сега да се върнем към коледното настроение
Кажете, мили момичета, измислихте ли вече подаръци за любимите хора???? Хайде споделете, моля. Не мога да измисля нищо за моите момчета newsm12 ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕЕЕ smile3511 smile3511
Целувки от мен и хубава вечер!!! И КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 399
  • Мнения: 289
Еliwas,    май сте от една кръвна група c Evgeniq 84, звучите ми като едно цяло  Wink . Противно на това което твърдиш  вярвам първо на себе си и преценявам кое е добро за мен. Преди да се подложа на терапиите  подлагах всичко на съмнение, затова даже изпадах в крайности събирайки всякаква информация и то в ненужни детайли. За себе си съм убедена, че традиционната медицина е правилния ми избор. Затова реагирам с раздразнение, на разни  пропаганди. За информация ги приемам, но само толкова, не и когато ми се повтаря информацията.

# 400
  • Мнения: 289
Nas Nina купи им МP4, момчетата се радват на разни техники  Simple Smile .

# 401
  • Мнения: 708
Момичета, никакви оплаквания повече Stop Нека се пренесем към Коледното настроение и да ни спохождат все хубави неща!
Хули, благодаря за подкрепата! Когато съм в затруднение се обръщам към теб! Hug baby_neutral И с коментара си, много ми помогна, а предполагам не само на мен newsm78.
Vivir, много правилно, това вече сме го чували и мисля, че във всяка тема поне по един път/а вече сме в 6-та тема/  bouquet
Нинче, аз също ти предлагам техника, нали и аз имам две момчета Laughing Имам опит! Много се радват!
Приятна вечер на всички!

# 402

Общи условия

Активация на акаунт