Ох, започнах и аз да мисля как ще се цъкна ;)

  • 2 063
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 312
Сори за офф-а,ама Версай поп-фолк кръчма ли е? Shocked

# 17
  • Мнения: 2 891
Aз съм си харесала като тази, втората с панделата, ама не е черна, а от онзи модерен лИлав цвят и със зелена пандела. Ама онова зелено, дето е като синьо. Нали знаете, де. Но завършва с тюлове и воали за малко ърбън шик  Mr. Green

Сори за офф-а,ама Версай поп-фолк кръчма ли е? Shocked

Сигурно! С такова стилно име, какво да е  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 11 025
Сори за офф-а,ама Версай поп-фолк кръчма ли е? Shocked

Ето какво каза Гугъл  Mr. Green
http://calendar.dir.bg/inner.php?d=15&month=10&year=2008 … d=0&eid=49671

# 19
  • Мнения: 3 993
Не се цъквай с нито една от двете.
Първата е като пенюар на селянка,
с втората ще си незабележима. А и
като ги гледам какви са тесни, май
не ще се цъкнеш, но и ще цръкнеш.
За цените не ми се говори. Боклуци.
Момичета и момчета, отдавна не съм се смяла така, както на тая тема, но Liska ми обра точките!  Joy Joy Joy
Абе тоя клошарски "марков" магазин още ли съществува, се чудя аз! Аман от боклуци!  Whistling #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 312
Егати името за чалга клуб #Crazy ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 376
Абе тоя клошарски "марков" магазин още ли съществува, се чудя аз! Аман от боклуци!  Whistling #Crazy

Е,то докато има кой да ни го навира в очите...

# 22
  • Мнения: 231
Да си призная, не ми харесаха и двете. Първата дори бих приела повече, макар наистина да е много ежедневна...ама втората ми е много циганска работа... Кой ли ме пита, ама като си пуснала тема  hahaha

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 445
На мен първата ми прилича на готварска престилка Sick Не се обиждай,но не ми харесва нито една от двете,някой по-горе каза "скъпи боклуци",споделям мнението напълно.

# 24
  • Мнения: 1 650
аз пък искам да видя с какво ще се цъкне авторката на 14 февруари, 8 март,  гергиов ден, девети септември и т.н.
искам да се цъкам и аз

# 25
  • Мнения: 1 427
На мен първата ми прилича на готварска престилка Sick Не се обиждай,но не ми харесва нито една от двете,някой по-горе каза "скъпи боклуци",споделям мнението напълно.

Мда-а-а.

Общи условия

Активация на акаунт