Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 36

  • 25 945
  • 602
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 0
аз искам да попитам какъв ще мие кредитния лимит като каталог 17 ще ми  е 4та кампания защото съм събрала поръчка за 300лв и не ми е дали ще мога да я пусна наведнъж 

# 556
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моля всички координатори, които списват в темата и искат да им напиша имената в първия пост, като упомена, че са координатори да ми пишат ЛС!

# 557
# 558
аз съм представител от София

# 559
  • Мнения: 0
аз искам да попитам какъв ще мие кредитния лимит като каталог 17 ще ми  е 4та кампания защото съм събрала поръчка за 300лв и не ми е дали ще мога да я пусна наведнъж

# 560
  • Мнения: 572
Здравейте!
Искам да ви попитам, как мога да разбера какъв е кредитния ми лимит? Представител съм от повече от 2 години, но никъде в сайта не намерих такава информация. Благодаря.
Видяхте ли новите хитови оферти от К 1-крем за лице с алое за 2,90 и почистващ лосион (някой питаше за него) за 3, 90 с покупка на друг продукт от Брошура 01. И май количествата са ограничени, т.е. се получават по 4 талончета за всеки продукт и съответно могат да се закупят до 4 бр. от вид.

# 561
  • Мнения: 742
 Не съм сигурна, но мисля че тези листчета са по-скоро като реклама да се дават на клиентите. Защото пише, че може са поръча от всеки клиент които закупи продукт от брошурата. newsm78 Но знае ли човек.... Това е все пак Ейван и очаквай неочакваното Joy

За лимитите някои ги беше написал по назад в темата  bouquet

# 562
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз искам някакво кремче за очи, но май няма подходящо. На 23 съм и основният ми проблем са кръговете, а гледам повечето продукти за очи са за бръчки и/или подпухналост.  newsm78

# 563
  • София
  • Мнения: 5 828
Излезе и топ-бланката:

Гланц за устни Berry Blush   6300 8   6,50
Гланц за устни Mocha Kiss   6301 6   6,50
Гланц за устни Natural Peck   6302 4   6,50
Гланц за устни Rose Pucker   6303 2   6,50
Лак за нокти Blue Steel   6304 0   5,20
Лак за нокти Copper Sheen   6305 7   5,20
Лак за нокти Metallic Mauve    6306 5   5,20
Лак за нокти Polished Pink   6307 3   5,20
Гланц за устни Perfect Pout - Gold Shimmer   6308 1   3,90
Гланц за устни Perfect Pout - Silver Shimmer   6309 9   3,90
Душ-гел Senses Carnival 500 мл   6313 1   4,90
Пяна за вана с аромат на водна лилия 500 мл   6319 8   4,90
Маслен душ-гел за мека и чувствителна кожа SSS   6320 6   5,20

# 564
  • София
  • Мнения: 3 581
Aз искам някакво кремче за очи, но май няма подходящо. На 23 съм и основният ми проблем са кръговете, а гледам повечето продукти за очи са за бръчки и/или подпухналост.  newsm78
на хидра радианс е точно за теб. Аз съм много доволна от него

# 565
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, представител съм от доста години, но така и незапомних специалните предложелия влизат ли в образуването на общия процент за отстъпка? Да се поясня: - Примерно имам поръчка за 100,01 лв, като 40 лв. от тях са от специалните, а останалите 60,01 от каталога /без бижута/ . Тези, които са ми от каталога ще им падне ли 20 % от цената?   Blush   bouquet

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Момичета, представител съм от доста години, но така и незапомних специалните предложелия влизат ли в образуването на общия процент за отстъпка? Да се поясня: - Примерно имам поръчка за 100,01 лв, като 40 лв. от тях са от специалните, а останалите 60,01 от каталога /без бижута/ . Тези, които са ми от каталога ще им падне ли 20 % от цената?   Blush   bouquet
Стойността им се изключва от общата стойност на поръчката и не участват във формирането на нивото на отстъпката.  Peace

# 567
Цитат

    * Пусни поръчка в К17 и с поръчката си в К01 ще получиш ПОДАРЪК: Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft
    * Пусни поръчка в К17 и в К01 и с поръчката си в К02 ще получиш 2 ПОДАРЪКА: Спирала лимитирана серия marimekko, създадена специално за Avon и Основа за грим SPF 20, тестова опаковка 5 мл. Официалното представяне на продуктите ще бъде в К03/2009.
    * Всеки от подаръците се получава еднократно
    * Ако пуснеш поръчка в К17 и следващата кампания, в която си активен е К02, с поръчката си в К02 ще получиш подаръка от Ниво 1 – Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft.



Момичета, мисля, че тези подаръци са само за нови лидери на екипи, нещо такова пишеше на бланката - греша ли?

А някой случайно да е получил панорама 01/2009?

# 568
  • Мнения: 0
аз искам да попитам какъв ще мие кредитния лимит като каталог 17 ще ми  е 4та кампания защото съм събрала поръчка за 300лв и не ми е дали ще мога да я пусна наведнъж моля които знае да ми каже

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Цитат

    * Пусни поръчка в К17 и с поръчката си в К01 ще получиш ПОДАРЪК: Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft
    * Пусни поръчка в К17 и в К01 и с поръчката си в К02 ще получиш 2 ПОДАРЪКА: Спирала лимитирана серия marimekko, създадена специално за Avon и Основа за грим SPF 20, тестова опаковка 5 мл. Официалното представяне на продуктите ще бъде в К03/2009.
    * Всеки от подаръците се получава еднократно
    * Ако пуснеш поръчка в К17 и следващата кампания, в която си активен е К02, с поръчката си в К02 ще получиш подаръка от Ниво 1 – Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft.



Момичета, мисля, че тези подаръци са само за нови лидери на екипи, нещо такова пишеше на бланката - греша ли?

А някой случайно да е получил панорама 01/2009?
Не, няма такова условие  Naughty ПрИмоСията е за всички  Mr. Green Мисля, че доста от нас получиха панорамата-какво ти трябва от нея?


И Петенце, един и същ въпрос си копваш вече трети път-малко по-нагоре се писа, че за лимитите е писано в тази тема и просто трябва да прочетеш набързо предишните страници, за да намериш информацията, която ти трябва, защото е досадно да отговаряме и да пишем едни и същи неща по сто пъти. Отдели малко време и ще намериш това, което ти трябва  Peace

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:55 от bradata

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт