"Шоколадова коса"

  • 214 683
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 60
jaklins ,няма как да стане светло при коса боядисвана с четворка.Може да даде разлика в корените,ако не са тъмно кестеняви.
Аз съм се боядисвала с професионална 4,корени тъмно кафяви,бях е оставила няколко месеца /бях я насложила тази 4 и стана почети черна косата ми/поизми се и нанесох Лонда 25 от старата.Резултата е корени като на картинката и надолу се преля в смисъл не е неприятно.Ето виж до колкото се вижда тук бях няколко дни след боядисването http://media.snimka.bg/7099/020454362.jpg
Аз не съм подходящ пример за тази боя защото косата ми с ниво 4-ка,няма как да стане като снимката на кутията,исках без обезцветяване да сложа кафяв цвят без червен отенък да се прелее косата колкото е възможно и да я карам така докато израсте чернилката.
Но Nikoela е права според мен ,че цветът не е за светли коси,защото се отмива.

Мен пък ме е страх да не стана черна пък  ooooh!,че с 4 и 5 ставам такава,ама то защото сигурно се боядисвам в къщи де.

# 736
  • Мнения: 0
   Ами... срам не срам, не знам как се пуска нова тема  Embarassed
   Иначе днес отидох до dm с желанието да си взема Casting 24, но точно от моя цвят нямаше... разгледах хубаво всички останали бои и си купих Palette 10 min. color 510, която вече обсъждахме доста; само тя е студено - пепелява 5-ца, другите са неутрални или с червеникав оттенък. А и като се оказа светла Londa - та, осъзнах, че няма да мина без поне още една амонячна, за да покрия русото.
   jaklins , ориентирай се към 5-ца, ако искаш средно до тъмно кафяво, защото Londa 25 е м-у 6 и 7 като ниво на светлота... просто заради силния пепеляв оттенък изглежда тъмна след боядисване. Ще се мажа с Палетето след 2 седмици и ще пиша отзиви!
   И друго: в dm серията на Balea за кафява коса е на промоция и си взех все пак шампоан, балсам и крем без отмиване за блясък - имат оцветяващи пигменти и частици, които отразяват светлината, но за щастие не червеникави. За тях нямам други впечатления, ще ги пробвам като привърша със сегашния шампоан!

# 737
  • София
  • Мнения: 4 751
   Момичета, извинявам се предварително за тъпия коментар, но май ще трябва да си пуснем нова тема...  Whistling

ЗАщо да е тъп, пускай  Simple Smile

Хайде, някой да пусне, аз също няма да имам възможност  Peace  bouquet

# 738
  • Мнения: 0
   Успях! Заповядайте в новата тема!
   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=523271.new#new

Общи условия

Активация на акаунт