Водите ли дневник на детето си?

  • 3 979
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 255
Дневник - не, но снимам непрекъснато  Wink.
Замислям се за това  Peace

# 61
  • Мнения: 1 479
Водих с баткото,а за малкият се отказах.Предпочитам да им правя снимки и клипчета.

# 62
  • Мнения: 798
E, дневник е силно казано. Но от ражденото си записвам разни "параметри" от детската косултация - кога колко висок и тежък е бил. Но пък неща от типа на захранване не съм се сетила да запиша. Когато проговори се фокусирах да записвам смешни думички и изрази, че после се забравят, а са толкова сладки  Embarassed
Вече говори правилно и съответно съм занемарила писането. Дано и за бебчето, което е на път да имам този ентусиазъм  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 112
Водя му дневник откакто се е родил, както му правя и безброй много снимки и клипчета.

# 64
  • Мнения: 1 931
И двамата си имат по една тетрадка в която записвам важните неща от развитието им. То нещата се забравят, нека да си го има пък някога смятам, че ще им е интересно. Но не съм активна в записването, за Йони за 4 години 1 тетрадка не  е попълнена.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 213
Наскоро купих една дебела тетрадка за три годишния си син - записвам му само "бисерите", защото се забравят.

# 66
  • София
  • Мнения: 14
Водя "дневник" от раждането - записвам всичко във файл (с копия на две места  Thinking), правя много снимки и клипове. Ще се опитам да й направя photo book за първите 2 години.

# 67
  • Мнения: 4 784
Още от началото на бременността си съм започнала да водя дневник, след раждането продължих, но напоследък го правя все по - рядко. Не съм го изоставила съвсем де. На мен самата ми е много интересно като се връщам назад във времето, прочитайки написаното. Сантиментална личност съм и има много неща, които съм забравила, а припомняйки си, ме разнежват. А някой ден може и на синът ми да са му интересни.
Моята майка има кратки записки относно моя бебешки период и много пъти съм чела въпросните записки с голям интерес, благодарна съм й за което Simple Smile.

# 68
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че водя дневник от както се е родил и отбелязвам най- значимите неща  Peace

# 69
  • Мнения: 753
Да водя дневник.На баткото водех, сега и на нея.До 1 год.записвам всичко - като дневен режим, ядене, въвеждане на храни и т.н.а после поникване и смяна на зъби,боледуване и т.н.

Почнах да го пиша, защото съм разсеяна и с първото дете от недоспиване се чудех какво съм му давала за ядене и дали съм дала Вигантола.На мен ми е удобно.

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм водила дневник. Нямах време, а и не смятам, че има особен смисъл. Важното за мен беше и е да се грижа за децата и да живея стях възможно най-добре. Вече изобщо не помня кога е паднало първото зъбче или кога точно са направили първата крачка, дор споменте ми се сливат, заради малката разлика на децата. Но помня много добре кои бяха любимите им бебешки игри и книжки, любимите им думички, на какво се смеят и за какво плачат.

# 71
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Дневник - не, но снимам непрекъснато  Wink.
Замислям се за това  Peace

Това е интересно, аз също снимам много и се замислих, че мога да направя на децата фото книга.

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато направи 2 год.възраст бях доста стриктна в записването - килограми, сантиметри, кога спала, кога яла, захранване, болести, първи думички... всичко. Сега вече не пиша. Мъж ми се сърди, че не записвам лафовете на дребната и след време ще ги забравим. Та поне изразите - уникати трябва да взема да пиша.

# 73
  • Мнения: 751
Докато тръгне на градина му водих дневник,и до там.След това почнах да му събирам рисунките,картичките,книжките,и всичко което е правил в детската градина. Peace

# 74
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да водя дневник,но като малка повече пишех,а сега събирам разни неща който е направила.Не знам дали ще го правя още дълго,но за сега това което ме впечатли го прибирам и пазя.

Общи условия

Активация на акаунт