Възстановихте ли се бързо след секциото?

  • 9 655
  • 168
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 673
В интерес на истината имах голям късмет, че се възстанових много бързо. На третия ден след операцията вече обикалях по коридорите на болницата с тайната надежда, че ще ми намерят някакво занимание. Ден след изписването, т.е. на 6-ия ден, вече си лъсках здраво кухнята, че бяхме след ремонт.

# 166
  • Мнения: 19
Цитат
мога да кажа че бързо се въстанових.на третия ден вече бях пушка.изписаха ни на 6 ден и на следващия ходих пеша до болницата да ми махнат конците
.чуствах се много добре.
moga da kaja 4e barzo se vastanovix.na tretiq den ve4e bqx pu6ka.ispisaxa ni na 6 den i na sledva6tiq xodix pe6a do bolnicata da mi maxnat koncite
.4ustvax se mnogo dobre.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:15 от AnMary

# 167
  • Мнения: 65
Да, сравнително бързо. На седмия ден вече бях напълно добре. Обаче парвите 3 дни са ужасни- не може да станеш, не може да лежиш настрани( схащаше ми се гърба от лежане-ужас)

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Много бързо и неочаквано за мен! Днес ми е 9-ти ден и изобщо нямам усещане, че са ми правили операция. 24 часа след операцията, която премина с две упойки - едната пълна, си ходих сама без проблем, сама се качих в следродилното, докато другите ги качваха с колички. Най-тежките дни- втори и трети ги изкарах почти на крак, за да не се залежа, още повече че на пружина трудно се ляга и става. При мен болката идваше основно от врата и раменете -  нечовешки болки през 2-ри и 3-ти ден. НА четвъртия си бях вече нормален човек  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт