ПЛЕВЕН - 71

  • 17 909
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аха, ясно - това е и нашата сладкарница. Grinning  Тортата с мишката и сиренето мисля, че Дикси беше поръчвала там (или се лъжа).

# 286
  • Мнения: 1 951
  Тортата с мишката и сиренето мисля, че Дикси беше поръчвала там (или се лъжа).
Даже, да не прозвуча нескромно, но аз им я дадох тази торта на дискета да ми я направят. Бях си я харесала от един сайт на софийска фирма. След това жената каза, че имала страшно много поръчки за нея. Дааа, трябва да ми направят една безплатна следващия път  Mr. Green

desi_tanova, за тази ли става въпрос да не се бъркам нещо и да излагам само  Joy http://diksi.multiply.com/photos/album/35/35#2

# 287
  • Мнения: 498
Дикси точно за тази Heart Eyes
Много е хубава Peace

# 288
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Taзи торта съм я поръчала за понеделник, за яслата. Нали Михаела си е мишка и затова си избрах тази Grinning. Явно е много хитов модел  Mr. Green

# 289
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, наистина следващия път траябва да ти направят торта подарък. Така, де - виж колко клиенти покрай тази мишка си им докарала. Ако дойде отновода пазарува при нас клиентката от Романтика, ще й го кажа. Wink

# 290
  • Мнения: 1 951
Нали? Февруари наближава   Laughing
Те и гъби ли си купуват за сладкарницата?  Mr. Green

# 291
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да, правели и закуски. Mr. Green Ти имаш ли скайп? Ако да, прати ми го на лични, ако може.

# 292
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Kато се заговорихме за торти с мишки,тази беше миналогодишната . За съжаление тази година не можахме да се организираме да поръчаме пак от там. Нищо може догодина да успеем Laughing

# 293
  • Мнения: 1 951
Да, Нади, помня я тази вашата. Точно тогава ти май каза фирмата от която бяхте ходили да я вземете. В София нали? И аз разглеждах и от техния сайт харесах моята.

# 294
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да,от София я поръчахме и кръстника я докара. И сега можеше да стане така,но в последния момент се сетих и нямаше време за поръчка. Тези тук също са много хубави,така че не се притеснявам за тортата хич.

# 295
  • Мнения: 189
Страшни торти....Къде е тази сладкарница?Ние имаме доста време докато духнем първата свещичка,но да знам,идват празници,а в нашата къща като дойде декември са през ден....
По въпроса за такситата-и аз съм имала такива случки,но като ми направят реплика-аз изсипвам съма ти и приказки после....правя забележка,че пушат,че прозорците са отворени и става течение...преди не ми пукаше,но докато бях бременна много се дразнех,един даже спря и каза като не ми изнася да слизам-аз слязох,таксиждията беше нагъл,че да же поиска да му платя за няма и 200 метра....не си направих труда...Но пък има и много внимателни,помагали са ми за багаж не един път...Всеки е различен...

# 296
  • Мнения: 2 111
 Tada Честит рожден ден на Димана и Кирил!Да са живи и здрави!Tada
Сега се сетих,че ви показах само тортата "Барби" за РД на Симона,а след това поръчахме и с патето Туити голяма от Романтика.
http://www.prikachi.com/files/463078B.jpg
ДеЩо,гласувах Peace

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 23:07 от erota

# 297
  • Мнения: 1 196
А тази е специални за Калинки   Peace
Това трябва да е за Никулденски шарани   Mr. Green

# 298
  • Мнения: 2 070
Валенце, добре си направила. На мен пък вчера ми се случи обратното. Бързам за градината и скачам в такси - от пицария Темпо горе до малко след Стадиона стана към два лева и аз му викам спрете тук където ви е удобно, защото нямам да ви дам дребни повече от два лева и той каза - спокойно, щом сте до градината ще ви закарам.

Дразня се и аз на почерпките в градините, от какъв зор се тъпчат децата между храненията, по-добре всеки родител да занесе по едно-две плодчета и тях да им дават. Аз съм навита да и нося и храна за следобедна закуска, вместо тия вафли, козунаци.. А в яслата пък е съвсем недопустимо, може да има деца с алергии.
Да ви кажа в нашата градина вчера са си пекли тиква в център готварство. Първо дълбали с лъжичка..а опечената им я поръсили с мед. Не можах да повярвам, че Яна е яла, много и харесало.

Веси, що не каза, че се познаваме задочно, не че се познаваме де, но мъжете и приятелите...  Joy Аз днес като се разминахме попитах - трябваше ли да го поздравя това момиче, да не би да съм се запознавала и да съм забравила.  Joy

Мерси ви на всички за кликането, аз не го приемам много сериозно, но е готина категория, иначе е ясно, че няма да съм аз.

# 299

Общи условия

Активация на акаунт