Ноемврийчетата ни добри вече празнуват рождените си дни! - 22 тема

  • 12 917
  • 225
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 541


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНАТА МАЛКА БЪДЕЩА КАКА ЮЛИАНА! МНОГО ЗДРАВЕ, ПОСЛУШНИ РОДИТЕЛИ И МЕЧТАНИ ПОДАРЪЦИ Честито и на мама Сиси, която на този ден е родила една истинска малка кукла- много щастие и гордост да ти носи! Честито и за тупкащото сърчице на Точица, миличка  Hug Пожелавам ви наистина прекрасен ден днес и да пуснете снимки от партито после.   bouquet

маик, аз няма да съм ти полезна за адрес, но ще питам кумата и ще ти пиша. Ама то такива лайсни има и на Фрискарс май  Thinking

Памперс- спи си още с памперс, но и аз няма особена амбиция да го махам- когато стане готова- тогава. Иначе през деня е без.

Сиси, Малик е по- сладък от всякога. Децата си играха супер за пръв път, макар да беше малко като разговор м/у глухи- той разбира Яна, но говори само на немски и тя не го разбира и се сещаш каква комуникация течеше  Crazy  Сердика е прелестна- работеща, красива и все така слънчева и позитивна. Сега ще ми липсва още повече- само се разглезихме да се видим за малко  Laughing

buba_katinka, идеята за агенция е много добра, но наистина се иска много- най- вече контакти, време и мнооого енергия, защото е доста натоварена работа. Ще бъде супер обаче, ако се престрашиш да си направиш такава  Grinning

# 46
  • Мнения: 391
buba_katinka,щом  непрестанно мислиш за сватбена агенция и нещо те тегли  в тази  посока - трябва да опиташ.

За нощния памперс- ще  потърся чаршафите, за които говори Сиси, и ще  я оставя без памперс да видя до къде ще я докараме. До сега не  сме правили опити за махане на памперса ,но нали тръгна на градина - трябва да се учи да спи без памперс .

# 47
  • София
  • Мнения: 700
ЧРД на ЮЛИАНА!МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И БЕЗБРОЙ УСМИВКИ!
ЧРД на патерици и на рожденниците от почивните дни. Да са здрави и да носят много радост на мама и тати!
Бубе, наистина си струва да опиташ щом това ти е такава тръпка Peace
Сиси честито сърчице!
За памперса - Калоян спи и през деня и през нощта с памперс. Дори се случва и да се напишка и през деня, а в Дг се случва по-често, защото той е свикнал на гърне, а там няма. Та сега се учим в къщи на голямата тоалетна.
Били, разкажи за първия ден в ДГ

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 09:53 от ДюДю

# 48
  • Мнения: 811
Честити 3 годинки на Юлиана! Нека е здрава, много обичана и да има щастливо детство!

Сиси, и честито сърчице! Представям си колко е било голямо вълнението да го видиш!

Милейди, welcome back  Hug С удоволствие бих разгледала малко снимки от немско (ако не е много нахално де  Blush )

Бубе, може би един ден ще си осъществиш мечтата за сватбена агенция! И аз мечтая за собствен бизнес, но тая криза тотално ме отказа в близките 2 години да се захващам с нещо свое. Рискът е много голям в момента, така мисля. Пазарът се свива.

Ади е без памперс от март-април. Всъщност спря да пишка нощем точно като махнахме памперса. Стискаше си до сутринта. Напишквания имаше само когато вечер се наливаше с чайчета и вода, но тогава оше пиеше от бутилка с биберон. Като я отказа и нея през август изобщо спря да се напишква.

# 49
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Сиси, поздрави и от мен за рождени ден на Юлиана. Нека да е здрава и добра кака   bouquet

Милейди, какъв е този аватар, настинина се Shocked

Били, Гошко отитде ли в "другата градина"  Simple Smile
Бубе, ще ти стистам палци да реализираш мечтата си. Вероятно ще е трудно, но пък лесното не е сладко


Ваньо е без памперс от юли. До сега само два пъти е имало аварии нощем. Единия път се заинати, че не му се пишка преди лягане и от тогава все го ухажвам да не пропуснем пишкането преди лягане.
Вчера  бяхме на Парчерево за риба. Ваньо се оказа запален рибар. Нарами един тежък кеп и почти влетя в езерото.... после искаше да ходи по импровизирания кей, но сам... хич няма страх това дете.... едвам го придумахме, че трябва да го държим. После пък трябваше да търсим "ловица" (въдица), че другите имат, а той не. Папурите от близкото блато свъшиха чудесна работа  Joy

# 50
  • Мнения: 506
                                             ~ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЮЛИАНА, ДА Е ВСЕ ИГРИВА, ЗДРАВА И ЗАСМЯНА!~   bouquet
Деси, Криста е без нощен памперс от малко преди лятото!Понякога се напишква вечер, друг път сомнамбулства(става заспала, сяда на гърнето и после си ляга ) Crazy
Разказите за земетресенията звучат доста страховито!Пожелавам ви да няма повече трусове!   Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 44 173
Честит Рожден Ден на Юлиана! Да е здарава и щастлива! Tada newsm51


Има нови лентички - честито и леко ви бременеене момичета Simple Smile)) сладки и здрави бебенца на финала  Heart Eyes
А за пампито - Филип си спинка с такъв. И голямата работа и нея само в пампи върши. иначе има едни еднократни пелени за легло големи - направо хвърляш после. Или чершафите, които се перат....
Гледам - мерки казвате, моят сладур е 13 кг и 99 см Simple Smile))

На градина много му харесва да ходи, приятно и интересно му е...но много боледува, миналия месец май не му се събраха 2 пълни седмици да е ходил, все болен милия....сега пак беше....от утре тръгва отново...да видим колко ще издържи...и вашите ли деца по толкова много боледуват , които ходят на градина???

# 52
  • Мнения: 241
чета ви с интерес макар и да непиша в този форум
и да питам - пипа много обича да пее. не мога да преценя дали има заложби или няма. това не е и важно за мен на тоя етап - като й е кеф, да пее без значение вярно ли го прави или не. някой да знае за място, където може да я запиша на пеене? не ща бонбони и други тв глупости - искам просто някаква детска формация с добър музикален педагог  Peace

като малка пях в Бодра смяна, ама не мисля че това е кой знае колко хубаво, защото гласа се изменя там и на мен не ми звучи много естествено. Та големите хорове ги учат на твърде.. професионално пеене още от мънички, вокалните групи повечето са голяма лигня, но има няколко читалища, за които знам че предлагат добра школа
например на Плиска има хубаво хорче

зависи в кой район живееш живееш мога да те насоча?

# 53
  • Мнения: 3 089
в другия край на сф съм. до щъркел, до дворецана децата. мислех си, че там може би има нещо организирано, н не намирам отзиви в нета.
а бодра смяна силно ме смъцафръца наскоро. преди 10тина дни бяхме на концерт на хорове по повод хоров някакъв фестивал. бе не помня много добре формата на мероприятието. е, яви се там хор ти бодра смяна и тия ми ти деца кат се разпяха - ужас! т.е. навярно музиката не беше ужасна, но никак не подхождаше на деца изпълнители. част отприсъстващите - явно ония, дето разбират професионално от музика, бяха във възторг от изпълнението. аз обаче през цялото време си мислех тия тийнове как ли се чувстват да пеят подобни неща - нали трябва да им е готино, да им е свежо и забавно - а те  ooooh!
благодаря за включването. дано дадеш акъл подходящ.
в тая възка, пипа тая вечер при семейното дране и подкскачане на песничката 'сиво зайче подскочи' каза: 'тати, ти да мъчиш. ти пееш грозно. ти ще четеш книжки! мама да пее, защото пее хубаво.   Mr. Green'

# 54
  • Мнения: 1 608
Привет!
Честит трети рожден ден на Юлианка! Да расте весела и засмяна!
Добре се завърнала Милейди!

Нашия първи ден в градината - малка група с 11 деца. Разкош. Спокойни госпожи /поне по първи впечатленя/. Вътре - ремонтирано, чистичко, новичко.
Гошко е бил спокоен, играл, ял, спал. Правили са "пликация". Утре щял да ходи пак там, че си забравил бил играчките hahaha. Малко е кисел сега и не можа дълго да реши какво ще вечеря.

# 55
  • Мнения: 1 541
=^._.^= , все такива спокойни и готини дни да си изкарва дечко в градината  Hug

маик, ако намериш някакво готино място за пеене или танцуване да вземеш да свирнеш и на нас, че нещо в тези части на София няма никакви сносни занимания за децата  Tired

diddi , що бе- я гледай каква е страстна и лозунга на тениската й е готин  Wink Това съм аз- да ми напомня да не плюскам толкова, че съм се оформила като житената питка и сега съм на диета.

Dominika , с удоволствие ще пусна снимки, но моя загубена милост беше забравила зарядното на апарата и сега имаме 3 снимки на кръст  ooooh! Ще ги пусна все пак, ама не очаквай кой знае какво. А не че нямаше какво да се снима- особено в Дисниленд беше много колоритно и Яна си търси снимките от там, ама с такава маминка  Whistling

# 56
  • Мнения: 1 608
.....ще ти кажа аз една житена питка на тебе Naughty

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 20:41 от =^._.^=

# 57
  • Мнения: 9 904
сисси, целувки за Юлияна и теб  Hug

# 58
  • Мнения: 11 818
Честит трети рожден ден на прекрасния Малик!! Да расте здрав и щастлив за гордост на мама и тате! Весел празник!  Hug

Честит празник и на Виктория!!   bouquet

Благодаря още веднъж на всички, които ме/ни поздравиха!  Hug
Доволна съм от партите снощи, много спокойно, родителите се видяхме и наприказвахме хубаво, децата се забавляваха много! Юлиана получи много красиви книги, замък (поредният), лаптоп (на него пише 5 + ще видим до колко ще се справя, макар че въобще не искам да поощрявам използването на подобни джажди още в тази възраст, но тя много му се зарадва) и др.

маик и аз мислех да ти пиша за двореца на децата!  Peace Обади се по телефона да питаш или на място, ако не си го направила вече.

Били, дано Гошко днес и занапред е все по-възхитено от градината, новите другарчета и случващото се там!

SharenaSol, това, че ни четеш значи ли, че си имаш ноемврийче?  newsm78

diddi, както винаги ме развесели с приключенията на Ваньо!  Heart Eyes

Angel_Dust, и Юлиана общо взето не е много редовна на детска градина, но не е боледувала сериозно, обикновено към четвъртък започва хрема и прокашля, разбира се спирам я и овладявам положението. Яд ме е, че изпуска от допълнителните дисциплини, а и май сме единственат аградина, в която ходи-не ходи детето плащащ пълната такса, в другите градини е на присъствие. Ама и аз се олях, е има още да стигнем такса на частна градина. Simple Smile Дано е здрава да ходи повече, защото много й харесва.
А Филип си върви фин както винаги! Wink

Милейди и мен ме шокира новият ти аватар, бързо да го махаш! Wink сложи си друг стимул, макар и да не вярвам, че имаш нужда!  Hug

# 59
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на Малик! Голям и здрав да порасте, и с добро сърце!

Хи хи  Laughing
Мен новият аватар на Милейди искрено ме разсмива  Laughing Laughing

тити, а вие как сте? Скоро не си споделяла, липсва ли ви вече България?

Общи условия

Активация на акаунт