Обличане за разходка

  • 2 944
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
A какви са тези зимни чувалчета за количка? Заедно с количка ли се продават или отделно?
Мисля, че се има предвид точно покривалото на количката. Такова имат всички колички. А, има някои дето си имат и зимни чувалчета, но мисля, че в случая се има предвид покривалото.

# 16
  • Мнения: 3 929
Моят син се роди в средата на октомври и тогава времето беше като сега. Обличах го с ританки и камизолка най-отдолу, отгоре някакви дрешки за вкъщи - да речем гащеризонче с блузка или елече и го завивах много добре със завивки, така че да е топло, а отгоре слагах "капака" на количката. Естествено, шапка на главата и плетени чорапчета или терлички - на краката. Най-важното беше да бебето да не стига вятър, ако духа.

# 17
  • Мнения: 2 960
Щом е на месец,облечи и дебелии дрешки,увий я в одеалце,като я сложеш в количката метни итгоре още 1 одеало и калъфа на количката.А сложи и шапчица  Peace
и аз така мисля ,че ще и е добре на бебка при разходките навън Peace

# 18
  • Мнения: 544
Записвам се да следя темата, защото имам космонавт, който отвътре е с каракул (незнам дали така му казват навсякъде). С две думи много е дебел и ми се струва рано да го обличам. С по-тънки блузки пък мисля че ще му е студено и така няколко дена вече не съм го извеждала.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят Боб в космонавта се чувства най-добре. Имам тънък и дебел, засега слагам по-тънкия, а отдолу само по бельо - боди и тънички ританки. В количката ползвам пухкаво топло одеало и покривало за количка, нямам чувал, това се води покривало за крака, но засега го покрива почти целия, защото нали още само лежи. Другия вариант е с яке и термо-панталонче, но на Бобо не му допада нещо, явно му идва много натантурено. А мене ме е яд, защото якето му е страшно гъзарско Mr. Green
А ти как можа да не извеждаш детето в циганското лято, направо не мога да повярвам Shocked

# 20
  • Мнения: 9 776
Записвам се да следя темата, защото имам космонавт, който отвътре е с каракул (незнам дали така му казват навсякъде). С две думи много е дебел и ми се струва рано да го обличам. С по-тънки блузки пък мисля че ще му е студено и така няколко дена вече не съм го извеждала.
Не съм чувала тая дума, но щом е толкова дебел, просто отгоре не му слагай одеалце допълнително и това е Peace.

# 21
  • София
  • Мнения: 587
Моят син не понася космонавтите. Имам два и в двата реве ужасно. Днес например бяхме 3 часа на вън и беше е боди с дълъг ръкав, ватирана блузка, яке, чорапогащник, термопанталонче, маратонки и шапка. Завит с дебело одеало и покривалото на количката.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Записвам се да следя темата, защото имам космонавт, който отвътре е с каракул (незнам дали така му казват навсякъде). С две думи много е дебел и ми се струва рано да го обличам. С по-тънки блузки пък мисля че ще му е студено и така няколко дена вече не съм го извеждала.
Не съм чувала тая дума, но щом е толкова дебел, просто отгоре не му слагай одеалце допълнително и това е Peace.

Каракул=вата
Според моето скромно мнение да не обличаш космонавта,защото все пак не е някакъв кучи студ,а просто облечи детето по-дебело и завий добре PeaceЛично аз не съм за прекаленото обличане и никога не съм робувала на правилото на мен един "кат" дрехи на бебето 2 PeaceДори и като е била новородена.

# 23
  • Мнения: 2 521
Първоначално щях да пиша да вземеш космонавт, защото вече е достатъчно студено за такъв. Но като се замисля, бебчето ти е малко и ще стои завито в количката - с дебело одеало и чувалчето на количката, така че космонавтът е излишен. Портовете, които са с цип или копчета също вършат чудесна работа. А като дрешки - нормално облечено, според мен, не е нужно да е прекалено навлечено.

 Peace
Напълно съм съгласна с това Peaceминалата година бяхме по същия начин екипирани за навън Simple Smile

# 24
  • Мнения: 59
Както гледам по различни сайтове на магазини,  тези чувалчета отделно се продават. Приличат на торба, вътре в тях се слага бебето и се закопчава с цип до горе, така се получава че самото лицето остава навън. Мисля че е нещо като алтернатива на зимното космонавче. А нащата количка е с отделен зимен кош отгоре има покривало има и вариант за сядане с чувалче за крака

# 25
  • Мнения: 1 763
Моето дете е родено през зимата и започнах да го извеждам, когато беше на три седмици и температурата беше над нулата. Обличах го с боди, ватирано гащерезонче и космонавт. Когато започна да се затопля и стана долу-горе като сега, започнах да му обличам по-тънък космонавт. Завивах го и с одеяло.

# 26
  • Мнения: 4 362
Обличам както аз съм облечена,но примерно зимно време на нея слагам чорапогащник + боди в повече от мен

# 27
  • Мнения: 1 336
Ние излязохме на втората седмица, но сега в този студ и аз не го извеждам абсолютно всеки ден, завчера имаше такава мъгла ...  ooooh!
Но като чета тук ми се струва, че много го навличам. Днес ми се стори студено и го облякох с боди с дълъг ръкав, космонафт, плътен зимен чувал, шапка и отгоре покривалото на количката (но него защо го смятате не знам). Дали е много?

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ние излязохме на втората седмица, но сега в този студ и аз не го извеждам абсолютно всеки ден, завчера имаше такава мъгла ...  ooooh!
Но като чета тук ми се струва, че много го навличам. Днес ми се стори студено и го облякох с боди с дълъг ръкав, космонафт, плътен зимен чувал, шапка и отгоре покривалото на количката (но него защо го смятате не знам). Дали е много?
За моите представи е адски много BlushВероятно след бодито е имал чоропогащник или някакви ританки-едва ли гол по боди и в космонавта?

# 29
  • Мнения: 4 362
Ние излязохме на втората седмица, но сега в този студ и аз не го извеждам абсолютно всеки ден, завчера имаше такава мъгла ...  ooooh!
Но като чета тук ми се струва, че много го навличам. Днес ми се стори студено и го облякох с боди с дълъг ръкав, космонафт, плътен зимен чувал, шапка и отгоре покривалото на количката (но него защо го смятате не знам). Дали е много?

 Grinning то е относително по принцип,както решиш ,така си обличаш детето  Grinning За мен е доста
Бебе на 2-3 месеца бих облякла по това време с боди с д.р+чорапогащник+космонафта и ако има мъгла слагам дъждобрана примерно
По миналата година като беше на 7-8 месеца през зимата съм я обличала с боди,близка,чорапогащник,панталонче/плътнп разбира се/,яке,шапка,шал и ръкавички и на разходка  Grinning

СЕга като по голяма слагам потниче,блузка,яке,чорапки,панталонки,шапка и хайде на игра  Grinning

КОгато бе бебе,въобще не можех да се ориентирам как да я облека,или ми се струваше ,че е много навлечена или че е много леко облечена  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт