аборт или не два дена за да реша -моля за съвет

  • 5 853
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 789
juliaf, не мисля, че някой би се наел да ти даде съвет за подобно нещо. Това е въпрос, който двамата с мъжа ти трябва да решите. Каквото и да ти кажем отговорността пада върху вас, така че едва ли ще има значение.
Решението е изцяло твое/ваше.
Във форума ще чуеш различни мнения и гледни точки, но решението да задържиш или не детето си е лично твое Crossing Arms
Сега може да не си добре с нервите, да няма кой да ти помага, мъжът ти работи по цял ден......мислиш ли, че си единствена в подобна ситуация? newsm78 Thinking Всички работим и сме заети, все пак за храна и удоволствия трябват пари, а някой трябва и да ги осигури..... Сега нямаш нагласата за дете....ако решиш да го махнеш....един ден със сигурност ще съжаляваш горчиво за това Crossing Arms А може би много скоро, по-скоро отколкото си предполагала, ще дойде денят, в който ще искаш да имаш дете и ще го желаеш на всяка цена, но може да нямаш право на втори шанс........може съдбата да ти е решила друго........

Аз лично не бих се колебала и за секунда- детето е чудо и нищо на света не бих се разделила с него!
Но все пак - решението си остава само и единствено твое!

# 31
  • Мнения: 1 554
не си го деформирала,седни ,помисли,дай шанс на това малко човече,а може би то е ключа към взаимоотношенията с мъжа ти да се подобрят Hug

# 32
  • Мнения: 41
Искаш съвет - Не прави аборт!Един ден,без значение рано или късно,ще съжаляваш за това,но времето не се връща назад.Това е моят съвет.
Успех!

# 33
  • Мнения: 550
Аз съм против аборта!Това,че си пила и пушила в началото изобщо,ама изобщо не е причина да махнеш детето!Надявам се да се откажеш от аборта и да дадеш шанс и живот на още едно човече!Няма по- голяма радост от тая да дадеш живот!!!

# 34
  • Мнения: 1 715
Първо аз също мисля,че нито тук е мястото,нито ние сме хората които могат да решат съдбата на твоето дете.Второ,защо ли ми се струва,че ти вече си решила какво ще правиш и сега си търсиш оправдания.

# 35
  • Мнения: 4 555
На същото мнение съм като nana77   Peace

Ситуацията изобщо не ми изглежда добре. Майка, която не е добре с нервите и не се разбира особено с мъжа си, освен това не иска детето. Най-вероятно и таткото не го иска. Вероятността да отгледате с любов едно щастливо дете, ми се струва много малка, а нещастните и нежелани деца на този свят са прекалено много, просто няма нужда да стават повече.

Майките, които ти даваха пример със себе си и с това, че на същата възраст са раждали и гледали сами децата си, имат една съществена разлика с теб и тя е, че са искали децата си. Това е изключително ключов момент. Когато имаш желание, намираш начин.

Преди години нямаше да дам такъв съвет, но сега вече познвам жени, които са родили, но не са искали детето, виждам и това, че наличието на бебе в живота им не ги размекна, не ги направи майки, не можа да ги накара да го заобичат. В него продължават да виждат само пречка и досада.

# 36
  • Мнения: 530
С тези доводи НЕ, не бих направила аборт. Погрижи се за нервите си и дай шанс на детето което вече живее

# 37
  • Мнения: 498
Децата са най-голямата радост на този свят,имам си две съкровища.Това ,което изпитвам не може да се опише с думи.Никога не бих посъветвала някой да направи аборт,освен ,ако не е мед.предписано.Дай шанс на малката душичка.

# 38
  • Мнения: 1 817
Доводите ти не са сериозни, за да направиш аборт, но виж, отношенията ти с ъс съпруга ти .....
Много е важно едно дете да се отглежда в добра среда и с много любов. Щом с мъжът ти  не сте в добри отношения ще ви бъде много трудно да отгледате щастливо дете. Решението трябва да си вземете вие заедно.
От друга страна пък не подкрепям аборта Rolling Eyes
Трудна ситуация. Едва ли тука ще получиш отговора. Naughty
 Ти си знаеш най-добре защо си още със съпруга си Tired

# 39
  • Мнения: 264
Единствените хора, които трябва да вземат решение за тава детенце сте вие-мъжът ти и ти! Никой друг! Помислете добре, защото след това може да съжалявате и да се упреквате цял живот! И аз в началото, когато не знаех, че съм бременна пушех и алкохол съм пила- това вече е божа.

# 40
  • Мнения: 2 521
Искаш съвет - Не прави аборт!Един ден,без значение рано или късно,ще съжаляваш за това,но времето не се връща назад.Това е моят съвет.
Успех!
И моят е същият Peace

# 41
  • Мнения: 1 440
Съвет не бих могла да ти дам,нямам право,решението трябва да вземете само ти и мъжа ти!
Само искам да кажа,че не бих направила аборт.Самата аз забременях неочаквано,сега имам още една прекрасна принцеса,която ни направи още по-щастливи.
Успех!

# 42
  • Мнения: 751
Искаш съвет - Не прави аборт!Един ден,без значение рано или късно,ще съжаляваш за това,но времето не се връща назад.Това е моят съвет.
Успех!
И моят е същият Peace
Същото бих те посъветвала и аз. Peace
Знам,че в този момент си объркана,но най-правилното е да задържиш това прекрасно създание,което вече расте в теб.Успех,и дано вземеш правилното решение. Hug

# 43
  • Мнения: 388
Един форум ли трябва да реши съдбата на бебето ти? Sad
ти си зрял човек - сама си реши! А и децата знаят, че правиш ли секс без да се пазиш е възможно да забременееш. Отношенията с мъжът ти може да не са цветя и рози, но не мислиш ли, че и той трябва да си даде мнението.

# 44
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 779
Точно в Бг Мама съвет да направиш аборт няма да получиш  Peace

Мда, ама не. По-добре аборт, отколкото нещастно дете.

Към авторката - ти сама знаеш най-добре какви са отношенията вкъщи и какво точно искаш. Никоя от нас няма да ти гледа детето, нито ти е в къщата, за да казва роди или махни.
Аз лично при случайна бременност, която не е планирана и както казваш лоши отношения - бих направила аборт. Достатъчно нещастници има на този свят, за да създавам още един. А и никога, ама никога едно дете не може да оправи проблемите между двамата родители. Това
е мит!

 PeaceВсе едно си ми прочела мислите.почти бях написала нещо в този дух,ама като си помислих,че  тук  newsm78ще ме разпердушинят........Абсолютно съм съгласна с това мнение.

Общи условия

Активация на акаунт