аборт или не два дена за да реша -моля за съвет

  • 5 830
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Много добре го обмисли.
След като са ти минавали мисли за развод не мисля, че е добре да раждаш дете....
Нямам идея за проблемите в семейството ти, но след като ги има - аз на твое място не бих се решила.
Аз родих Виктор на 40 години, но имам съпруг който винаги отделя максимум време за нас и се обичаме.Проблеми имах с всичките негови роднини но вече, както са в комплект съм ги изтрила от съзнанието си, просто такива хора няма, а ако има някой късмет да ме заговори - дупе да му е яко както казват хората!
За родиш дете, трябва да си в чудесни отношения с таткото.
Това е най-важно!

Моля, без нападки, това е личното ми мнение към авторката на темата!


Защо някой трябва да те напада,мнението е много вярно и може би адекватно на ситуацията в която се намира авторката

# 106
  • Мнения: 542
эдравей!аэ няма да те укорявам,эащото само ти си энаеш положението в семейството!но си помисли,дали няма да съжаляваш някой ден ако направиш аборт!успех!каквото и да решиш! Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 172
Много добре го обмисли.
След като са ти минавали мисли за развод не мисля, че е добре да раждаш дете....
Нямам идея за проблемите в семейството ти, но след като ги има - аз на твое място не бих се решила.
Аз родих Виктор на 40 години, но имам съпруг който винаги отделя максимум време за нас и се обичаме.Проблеми имах с всичките негови роднини но вече, както са в комплект съм ги изтрила от съзнанието си, просто такива хора няма, а ако има някой късмет да ме заговори - дупе да му е яко както казват хората!
За родиш дете, трябва да си в чудесни отношения с таткото.
Това е най-важно!

Моля, без нападки, това е личното ми мнение към авторката на темата!

Абсолютно подкрепям  Peace Ако не съм напълно убедена ,че го искам и отношенията ми с мъжа ми са разклатени и той не ме подкрепи за въпросната бременност,не бих запазила детето.

Мненията от сорта колко жени чакали за дете и какво ли не биха дали да имат бебенца са неоснователно поместени.Това няма нищо общо.То по тази логика дай да народим един катун с деца защото можем и да използваме щедростта на майката природа  ooooh! Ако жената е планувала да има едно дете и вече го има и няма особени желания и възможности за второ какъв е смисъла да я убеждаваме да си роди детето.Тя си решава какво и колко деца иска.Друг е въпросът ако причината е само в това,че отношенията и с таткото не са цветущи.Претегля За и Против и решава- "...искам дете,мога да се справя сама и без баща му-запазвамо го!" Или "...не го искам,не мога да го гледам сама без подкрепата на баща му,няма да го запазя..."  Въпрос на личен избор и преоритети  Peace

# 108
  • Мнения: 4 447
Ние не можем да ти кажем "Да" или "Не".
Можем само да ти дадем насока за размисъл.
Решението ще бъде твое и на твоят съпруг.
Обмислете го заедно - говорете. Бъдете искрени,
не се обвинявайте и не се нападайте. Обсъдете
всичко спокойно, искрено и честно. Само двамата
можете да намерите изхода и правилното решение.
Успех!  Hug

# 109
  • Мнения: 641
Съмнявам се някой да те посъветва да го махнеш.Според мен за такива неща не се иска съвет от форумите.
Сериозно е.
Решението го вземете двамата със съпруга ти.

# 110
  • Мнения: 1 219
Не прави аборт,аз съм правила.Цял живот раната не минава. CryТрудностите ще те направят силна и ще откриеш потенциал в себе си за какъвто не си и подозирала. WinkПовярвай ми!!!!!Аз родих сам сама в чужбина.Мъжа ми работеше по18 часа на ден и буквално не се виждахме.Нямаше абсолютно никой да ми помогне дори за 5 минути.Понякога много ми е тежало и съм плакала да се върна в Бг.Но сег,когато всичко е зад гърба ми съм горда със себе си,че се справих сама с бебенцето ми.И ти ше успееш.Дано вземеш най-правилното решение и да не съжаляваш някой ден.

# 111
  • Мнения: 1 900
Ние не можем да ти кажем "Да" или "Не".
Можем само да ти дадем насока за размисъл.
Решението ще бъде твое и на твоят съпруг.
Обмислете го заедно - говорете. Бъдете искрени,
не се обвинявайте и не се нападайте. Обсъдете
всичко спокойно, искрено и честно. Само двамата
можете да намерите изхода и правилното решение.
Успех!  Hug

# 112
  • Мнения: 304
 Peaceдай шанс на новия живот-не прави аборт-за човека няма невъзможни неща справя се с всичко Peace

# 113
  • Мнения: 8 999
Хм, наистина трудно решение ти предстои. Ако може да ти вдъхне кураж моят опит - с две породени деца, без баби и дядовци около нас. Не казвам, че не ни е било тежко, но човек може да се справи с всичко, стига да го иска. А струва ми се, че ти много не искаш второ дете. Това е най-важният въпрос, който трябва да изясниш за себе си - искаш, или не искаш да имаш две деца. Иначе помощ може да получиш от някоя бавачка, не е чак толкова страшно.
И какво разбираш под "зле съм с нервите"?

# 114
  • Мнения: 1 432
Щом сте направили бебето, не сте  в толкова лоши отношения  Wink
Не мога да ти кажа ''да'' или ''не'', ти трябва да помислиш дали нервите ти ще попречат да гледаш адекватно детето и да не си го изкарваш на него  ,ако го оставиш или това ще е причината ,която ще те отпусне и даде спокоиствие и позитивност. С аборта е същото.....дали ще се съсипеш тотално, ако го махнеш и после цял живот съжаляваш , или ще се успокоиш и решиш проблемите с мъжа ти.
Мисля си , че решението е изцяло твое, никои не може да те застави да абортираш, или да родиш.
И спокойно ,не си деформирала детето  Hug

# 115
  • Мнения: 1 919
тъй като имах абразио по медицински причини и бях в депресия...следващия месец и пих и пуших....АБ пих.....ама ей на "оня горе си знае работата" следващия месец отново бях бремена....въпреки, че нетрябваше 6 месеца да забременявам...родих здраво момченце 2 седмици преди термин 4кг  ..да ми е живо и здраво тази седмица става на 1г и 1 месец....за помоща ако се мобилизираш-ще се справиш....съпруга ми пътува, няма го по 5 месеца, 1 месец е тук, няма баби и съм студентка....пълна мобилизация и успявам.Помисли добре!

# 116
  • Мнения: 327
Седни с мъжа ти и обсъдете положението.
Никой тук не може да вземе решение вместо теб. Confused
Ясно е, че всички тук ще те посъветват да задържиш детето,
ама няма те да ти го гледат после и да живеят с мъжа ти Wink
Това е и моето мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт