почвам да вярвам в енергийния вампиризъм

  • 8 642
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
На мен ми се е случвало да отида на кафе с едно момиче- приятелка от интернет, с която си говорехме. Срещах я на живо за първи път.
Докато пиехме кафе- започнах да се чувствам наистина странно... Говорехме за различни неща... Не ме е карала да се чувствам зле психически- но физически започна да ми става зле. Затова поисках да си тръгна по-рано. Тя искаше да остана още малко. Успях да си тръгна.
Искаше и да ме изпрати, но успях да се махна от нея. Още щом се отдалечих на няколко крачки ми стана толкова лошо- едвам се добрах до спирката. Навън беше жега, но ние бяхме стояли в кафене на 5 метра от спирката- а лицето ми беше не тъмно червено - а направо отиваше в нова гама на лилавото. До сега бяхме пили течности, но ми беше толкова зле, че си нямате представа.
Не съм усетила, че тя ми прави нещо. Помислих си го, но реших, че си въобразявам.
Ако бях останала още малко- не знам дали щях да оживея.
Толкова ми беше зле на връщане..., а нямаше никаква причина.
 
След като постоях малко в трамвая започна да ми става по-добре.., и докато се прибера вкъщи- се чувствах наистина много по-добре- само червеното ми лице се задържа по необяснима причина- почти цял ден. Никога друг път- при друг човек- не съм се чувствала толкова болна, неспособна да се движа...

Манипулаторите са нищо.

Енергийните вампири са нещо различно от манипулатори.

# 61
  • София
  • Мнения: 15 474
Да не си вдигнала кръвното?Енергийните вампири дори не осъзнават, че го правят.Само другите усещат.Обикновенно такива хора правят скандали, не нарочно, и после те вече се чувстват добре, а човека срещу тях зле.

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 147
Аз имам една позната с която винаги като се видиме започва да ме боли силно главата и след като тя си отиде се чувствам безкрайно изморена и нямам сили даже да говоря.

# 63
  • Мнения: 92
Уффф...... ooooh!Аз да не започна да разказвам за моите преживелици с хора от този вид!!!Лошото обаче е,че те са много и навсякъде.По принцип това са хора,на които жизнената енергия им е в дефицит и за да оцелеят,си набавят такава чрез обкръжаващите ги.Набелязват си по-сенситивните хора-онези,на които лесно им се чупи черупката,както се казва.А те,енергийните вампири де,имат невероятен нюх към хората-по закон са интелигентни и привлекателни.Не е изключено доста често да са хора с някакви екстрасензорни таланти,да гледат на кафе,карти или да притежават някакви подобни умения.Няма начин обаче по някое време да не почувствате как буквално ви пият мозъците и след контакт с тях все ви се иска да спите като премазани от влак.Мога да кажа още много неща,ама май е по-добре да спра засега Hug

# 64
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да не си вдигнала кръвното?Енергийните вампири дори не осъзнават, че го правят.Само другите усещат.Обикновенно такива хора правят скандали, не нарочно, и после те вече се чувстват добре, а човека срещу тях зле.

Има някои, които са наясно с това и го правят съвсем съзнателно и нарочно. Бившата ми шефка беше такава - интересува се от разни енергии, магии и прочие работи, и когато нещо й беше тъпо, веднага намираше жертва - навика човека и после се разтапя от кеф. А навиканият да му мисли ... Попадала съм в ситуацията на жертвата - първия път си премълчах и после ми стана адски кофти, имах чувството, че ще припадна. Следващият път й дадох отпор и после разбрах, че е навикала друг човек в съседната стая. Поинтересувах се и открих, че такива като крещят по хората, им източват енергията. Но могат да им я източат само ако отсрещната страна мълчи. Не знам дали е истина, но го изпитах на свой гръб - след като и аз й креснах в отговор на нападките й, нищо не ми стана. Значи не е могла да ми източи енергийката.  Mr. Green

# 65
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Има много начини за източване на енергия. Аз имам такава позната - не спира да говори, като картечница е, за отрицателно време ти надува главата, а тя дрънка ли дрънка, няма спирка направо... През това време направо ми става лошо като я слушам, изтича ми енергията и започва страшно да ми се спи + главоболие и световъртеж. На няколко пъти съм и правила различни услуги само и само да ми се махне от главата по-скоро, а тя постоянно ме търси, иска да се виждаме на кафе и направо си търси слушател в мое лице. Колкото повече ми става зле, толкова повече се оживява тя. Направо вече имам уплах от тази жена, а няма начин да я разкарам, пълно перде е  ConfusedИ защо точно мен ме е нарочила за слушател, така и не разбрах. 

# 66
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За вампиризъм не мога да говоря, но всеки един с който контактувам ми влияе на енергийно ниво. Един и същи човек може да натоварва и да разтоварва, зависи от състоянието, в което се намира той самия. Също едва ли е случайно, че има хора, които не мога да приема още от пръв поглед.

# 67
  • Мнения: 5
Преди няколко години с две колежки бяхме в командировка. По време на една от работните срещи бяхме запознати с мъж- симпатичен, костюмиран, висок, слаб и със сини очи. Интелигентен и ерудиран. Докато разговаряхме, естествено очите ни се срещаха и имах усещането, че прониква в мозъка ми и ме заболя главата. Когато се прибрахме в хотела, споделих усещането си с колежките. Те също се оплакаха от главоболие и дискомфорт. От тогава вярвам в енергийния вампиризъм, но слава Богу не съм срещала други хора, които да ми въздействат по този начин.

# 68
Айде, като е станало реч за вампиризъм и негативна енергия, да споделя:

От месец ноември насам си имам една "черна' серия, която не ме оставя. Засега се изразява само в здравословно отношение, почти всеки месец се появяват разни -слава Богу-не толкова сериозни здравословни проблеми. Човек, който разбира, ми каза, че срещу семейството ни е насочена негативна енергия.....но май май повече срещу мене. Confused
Може да ми се смеете, но.....като дойдеш на мяра, хващаш вяра, е казал народът.

# 69
  • Мнения: 2 386
 Има доста хора, които се опитват да ми изпият сока - особено тези, които говорят мноооого и баааавно и като ги прекъснеш - започват ооотнннаачааалоо. По-скоро ме изнервят, не мисля, че ми действат на енергийното поле - имам силна аура и гадносини очи.  Mr. Green

# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Хората, които не спират да дрънкат и са като картечница, пият страшно много енергия, вече съм се убедила лично.

# 71
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
Почти година се самозалъгвам по отношение
на любимата ми авторка Луиз Хей, но днес ми
падна пердето, скрих се от децата и ревах на
воля. Чела съм всичките й книги многократно,
приемам съветите й на драго сърце. Повтарям
си пложителните й твърдения и резултатите
макар и мънички, вече се забелязват. Започват
да ми се случват малки чудеса! Но забелязвам и
нещо, което винаги придружава четенето на
книгите й - чувствам се зле, плаче ми се, с една
дума - точи ми енергията. Такова нещо, но по-
силно съм чувствала дори само при допир с
книгите на Сергей Лазарев. От тях направо ми
ставаше лошо и повече не ги внасям в дома си.
Та въпросът ми към всички вас е: възможна ли е
такава форма на енергиен вампиризъм от човек,
който е искрено добронамерен и ти е дал много
знания и съвети как да се измъкнеш от лепките
на чувството за вина, който ти казва как може
да промениш живота си към по-добро?

# 72
  • Мнения: 2 401
Това ми звучи странно, дай някои заглавия.
Сега видях разни нейни книги в нета. Да не е някаква религиозна откачалка тази?
Щом четенето на книгите и ти действа зле, изхвърли ги.  Аз чета доста популярна психология, не съм имала такива усещания досега.

# 73
  • Мнения: 620
...

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 19:50 от айви

# 74
  • Мнения: 2 401
Я по-сериозно, молим. Тука сме хора прагматици в повечето случаи.
Айви, що се забърса?  Имаше ценни моменти в поста ти. 

Общи условия

Активация на акаунт