Фолиева киселина

  • 15 306
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Folacid е моята-пия яя за втори път.Дори нямаше да се сетя да гледам кой я е произвел,но сега се зачетох произведена е в София -съдържа 120 таблети и струва 3.70

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Неофолик Мета - усвоява се по-добре от организма.. не мога да обясня точно, пише го в листовката.
Но не просто Неофолик, а Неофолик Мета.
Препоръча ми го докторът, който следеше бременността.

# 17
  • Мнения: 242
Май няма значение - съставката трябва да е една.
Peace

# 18
  • Мнения: 9 481
Има значение  и милиграмите които е едно драже/хапче/капсула и т.н....т.е. има медикаменти, които са евтини на пръв поглед, но трябва да приемаш 2-3 дражета, за да е цялата необходима доза за деня-и като си направиш сметката, излизат по-скъпи Crazy
И при ФК ги има същите вариации. Аз лично съм пила Неофолик-4мг /това е дневната доза съдържаща се в едно хапче/

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма значение

# 20
  • Мнения: 641
ФК си е ФК. Пък защо не българска? И защо не български лекарства? Интересно ми е да разкажеш, ако може.
И аз това се питам.Другите по специални ли са?
Аз също пих Българска и даже не знам,че има и други.
Все още нищо ми няма.

# 21
  • Мнения: 9 973
фолацид пих

# 22
  • Мнения: 1 554
фолиевата киселина си е фолиева киселина,какво значение има Thinking

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И аз не виждам никькво значение от марката.
И аз. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 826
Healty, FOLACID за бъдещи майки. Около 4 лв. е бурканчето. По принцип наистина няма значение каква марка е фолиевата, но понеже средния прием на ден е 400msg -  в едно мое хапче има точно толкова т.е. пие се по едно на ден (а в бурканчето са 120бр.) Защото съм чувала че някои марки не са точно с този грамаж и трябва да пиеш по два или три пъти на ден. Иначе май е на български производител, но ми е все едно Wink

# 25
  • Мнения: 9 776
Healty, FOLACID за бъдещи майки. Около 4 лв. е бурканчето. По принцип наистина няма значение каква марка е фолиевата, но понеже средния прием на ден е 400msg -  в едно мое хапче има точно толкова т.е. пие се по едно на ден (а в бурканчето са 120бр.) Защото съм чувала че някои марки не са точно с този грамаж и трябва да пиеш по два или три пъти на ден. Иначе май е на български производител, но ми е все едно Wink
Според мен като отидеш в аптеката и като кажеш, че искаш фолиева киселина за бременни, оттам трябва да ти кажат, тази която ти продават как да я пиеш. АГ-то ти няма как да знае каква ФК ще си купиш.

# 26
  • Мнения: 7 201
Неофолик Мета - усвоява се по-добре от организма.. не мога да обясня точно, пише го в листовката.
Но не просто Неофолик, а Неофолик Мета.
Peace

# 27
  • Мнения: 1 428
Неофолик 4 мг.,това ми препоръча гениколога.

# 28
  • Мнения: 961
И на мен ми стана интересно, защо не българска! Mr. Green
Аз пих неофолик, мисля, че по една таблетка дневно! Досега изобщо не съм се замисляла, колко разновидности има, а и доколкото си спомням доки си ми изписа рецепта! Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
Пиех Фолацид, но не съм се интересувала българска ли е, вносна ли. Не съм била предубедена специално за фолиевата киселина.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 16:38 от veni9

Общи условия

Активация на акаунт