има ли пазарували и доволни от този сайт?

  • 10 886
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 251
Ужас, кой ме би през пръстите да отворя и тази тема!  Mr. Green Разорението ще е пълно вече! А пловдивчанки има ли навити за една обща поръчка?
Само не намерих къде пише за колко време са ви идвали предните поръчки и къде, на поща или с куриер ви ги носят?

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 21:51 от ORHIDEA

# 76
  • Мнения: 1 207
Simple Smile

 

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 14:47 от tasi

# 77
  • Мнения: 9 095
Таси, при мен не ми взема нищо повече от цената в сайта


inkl. EU-AUS-UST 19%: 19,11 EUR
Zwischensumme: 119,70 EUR
+ Versand

ето това ми излезе, тези 19 евро са си включени в сумата от 119.70, а те пък правят общо сумата за поръчката Peace

# 78
  • Мнения: 1 251
Да, аз също проверих, процентите ДДС или какъвто е там данък влизат в сумата, посочена като цена в сайта, явно при фактурите на тях им трябва да е отделено, поради законодателството им!  Simple Smile
Аз пак да питам, с пощите ли идват нещата тук в БГ?  Hug

# 79
  • Хасково
  • Мнения: 592
Пуснахте ли поръчката
И аз искам

# 80
  • Мнения: 9 095
Пуснахте ли поръчката
И аз искам

не сме още, чакам достатъчно кандидати Hug

# 81
  • Мнения: 393
Миналия път поръчката дойде за около седмица. Взех я от минтицата  Peace
По отношение на номерата на обувките, бях писала, че получих М60 36, вместо поръчания 37. Но пък ми са уголемени (както повечето им неща) и незнам дали е било умишлено. Оплакванията са ми, че размерите дадени в описанията не отговарят (съдя по едни дънки М60) и получих блуза с дефект също М60 .
Когато Теди поръчваше последния път, ми направи непирятно впечатление, че след като дръпнаха пари, се получи мейл, че желаните артикули са изчерпани - да ги заменим с други ....  Rolling Eyes поне останах с такова впечатление, че така стана. Иначе за изкушенията - спор няма! Ако не ме изхвърлят от нас заедно с ибея и компа, може и аз да участвам  Mr. Green
А М60 XS почти никога няма, дори да има в сайта, излиза в крайна сметка, че е изчерпано. Но пък сравнени с dress-а, цените са доста по-ниски. За другите марки, нищо не мога да кажа, нямам опит. ... Един колан Форнарина беше поръчан и панталони - колана не ми хареса изобщо, имаше рошаво около капсите и стоеше някак.... нескопосан.

Е, малко негативно се изказах, но мен това не ме плаши, стига да има номера (но се поизчерпаха за съжаление)

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 16:43 от mamor

# 82
  • Мнения: 1 251
mamor, сега като прочетох поста ти влезнах да видя поръката ми от преди два дни  Whistling, същото като при теб, три неща, които уж бяха налични, сега оградени с червено и нещата отново са се появили в кошницата! Сега как се процедира, добавям нови или ако се откажа сторнирам цялата поръчка?
А парите са блокирани вече, ако поръчам малка сума, ще има да чакам да ми отблокират разликата!  ooooh!

Даже и имейл нямам за липсващите номера, просто влезнах в профила си и ги видях съвсем случайно!  Tired

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 17:05 от ORHIDEA

# 83
  • Мнения: 393
mamor, сега като прочетох поста ти влезнах са видя поръката ми от преди два дни  Whistling, същото като при теб, три неща, които уж бяха налични, сега оградени с червено и нещата отново са се появили в кошницата! Сега как се процедира, добавям нови или ако се откажа сторнирам цялата поръчка?
А парите са блокирани вече, ако поръчам малка сума, ще има да чакам да ми отблокират разликата!  ooooh!

Даже и имейл нямам за липсващите номера, просто влезнах в профила си и ги видях съвсем случайно!  Tired
Теди ще каже, тя  прави поръчките... Аз поразгледах сега, но от нищо няма мой размер, доста неща са изчепрани изцяло и вече ги няма в сайта, а кой знае кога са свършили реално и кога са си актуализирали страницата  ooooh!

# 84
  • Мнения: 1 251
Дано се включи и разкаже как са се развили нещата с въпросната ви поръчка!  Tired

# 85
  • Мнения: 1 251
Такааа, нещата постоянно уж налични, а не могат да се поръчат после, сега са ми блокирани парите, не мога даже и нови да поръчам, сумата не е малка, писах им писмо, да ми анулират поръчката, защото не ми се плащат 17 евро и отгоре за 2 или 3 неща само!  ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 251
Май само аз си пиша в темата!  Tired
Поне да споделя, ако някой се опари като мен с тях, да го има в предвид, след дълги писма, стана ясно, че са ми пуснали нещата, днес пристигат на Митница, защото тежаха над 2 кг, една рокля на Miss Sixty за 70 евро я бяха метнали в кашона ей така, нито с найлон, нито увита поне в хартия!  Crossing Arms
Цветовете на двата панталона нямат нищо общо със снимките, едните уж бели на цветя, дойдоха бели, със зелени линии по гънките!
Другите също са доста светли, отколкото на снимките!
Сега се разправям с тях, защото едние сандали са видимо носени и пробвани, с доста ярък дефект, даже са си го били отбелязали на кутията това, но са решили явно да се пробват дали ще мине номера!
Някой ако знае как се пуска диспут чрез Пейл пал за това би ли ми помогнал на лични!
Благодаря предварително!


Ето и развитието, няколко часа след това:
Исках да ми пратят нов чифт и да върна този, като те си поемат разходите, отказаха, нямало да пратят нови, ако искам да ми пратят ваучер за 10 евро, обувките струват много повече!  ooooh!
При което аз им писах, че не желая код за 10 евро, защото съм платила много повече за дефектната стока, пратих им и снимки, като последното изречение беше от мен, че ако не ми пратят нови, ще пусна диспут!
При което, те ми отговориха по супер груб начин, че щом толкова искам, че ми върнат парите, но ако още веднъж спомена за диспут, ще ми блокират акаунта и няма да мога да поръчвам от тях!
Вече бях пуснала и диспут, на който ми отговориха следното:

 Hello,what do you want? We already told you that you can get your 00000 еur and behold the shoes.Here, we are not in eBay, where every seller is tricked by customer.You dont have to worry, your account has been already blocked.Your new order has been cancelled, as well.


 Whistling Е, аз приключих с този сайт! #Crazy  Дано са ви успешни покупките и нямате тези разправии като мен!

Стана дълго, но поне като прочетете да имате едно наум за тях!  Peace

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 20:02 от ORHIDEA

# 87
  • Мнения: 393
  Shocked  Shocked  Shocked
Е, аз нямам думи!!! То че са некоректни,  беше ясно, ама чак пък толкова груби и ......
Панталона, да не е този на М60??  Mr. Green Целя в зелено, 5 номера по-голям от описаното и изработка пет за четири, от на М60 колекциите от на баба ми времето  #2gunfire
Аз направо съм късметлийка тогава с моите дребни дефектчета и разминавки ............
И аз повече няма да го погледна този сайт!!

# 88
  • Мнения: 1 251
Ето да видите и вие новите уж чехли: http://media.snimka.bg/3210/012675324-big.jpg
http://media.snimka.bg/3210/012675315-big.jpg
http://media.snimka.bg/3210/012675314-big.jpg
http://media.snimka.bg/3210/012675310-big.jpg

И въпреки, че е отбелязано на кутията, са ги изпратили!  ooooh! Първия път като им писах ми отговориха, че е невъзможно, защото провелявали всичко, което пращали за чужбина! Явно аз съм си надписала и кутията от скука!  Crossing Arms И че това бил ефект на сандалите на Мис сихти, ако не знаете, да ви кажа!  Mr. Green

Ето още един цитат от любезната кореспонденция с тях ``If you write us again something like paypal and dispute, we will block your account immedietly and you will never be able again to buy in our shop.``  #Crazy
Това е явно европейско отношение към клиентите!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 21:11 от ORHIDEA

# 89
  • Мнения: 393
http://shop.ebay.co.uk/merchant/trendlord_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZ
това са нещата от сайта, преполагам същия продавач, съдейки по името, снимките и артикулите. Така, че който пазарува и тук и в немския ибей да знае! И предлагам да напускаме тази тема, никой да не си трови нервите и да си харчи парите за глупости!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт