Иде люта Баба Зима, пийва ни се винце пред камина! Благоевград14!

  • 15 487
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 837
А, Инче, добре дошла! Виждам, заредена си с творческа енергия:)


Ето кафето:

# 271
  • Мнения: 19
Добро утро! Благодаря за кафето..а за хотела във Велинград, където е била Фантичка и аз се вълнувам да узная кой е . За днес звездите споделиха, че ще има обичайно количество работа и задачи, обаче ще има и приятни изненадиSimple Smile Peace

# 272
  • Мнения: 286
Добро утро,дано и мен ме настигнат приятните изненади Praynig
Ели след малко се отправям по града,да си оправя трудовата книжка в НОЙ и към 10-10,30 ще ти звънна за кафе имай гтовност Peace

# 273
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Marci,само не Олимп-ужас на ужасите.
Общо взето обиколихме ги почти всички във Велинград,такова чудо като детски кът в Гранд хотела и Двореца има,нооооо...,не и аниматор.Общо взето скарани са с тази екстра. ooooh!
В Рич предлагат детегледачка в стаята ако искате да излезете,не помня точната сума,но знам че ми се стори адски скъпо.Беше нещо от рода на 8 лв. за час. ooooh! Иначе хотела не е лош.
Този уикенд бяхме в този  http://hotels.light.bg/velingrad/bg/.
Хотелчето е малко,но ме изненада много приятно.Вътрешния басейн е малък и не става за олимпийски плувци  Mr. Green ,ама за деца е перфектен,водата е много топла.Стаите са много просторни и чисти,а персонала е изключително любезен. Peace
Ако те интересува някой друг хотел питай. Hug

# 274
  • Мнения: 19
Сайтът на хотела много ми хареса..обаче или аз спя още, или просто не са публикували цените.....

# 275
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Билянче, мерси за кафенцето. Wink
Селесте доста работа и на мен ми се очертава днес, дано да има и приятни изненади. Laughing
Фантичка благодаря за информацията, значи Олимп отпада като вариант. А какви са цените в този хотел дето сет били вие? То като гледам и в Рич не е особено голям вътрешният басеин.

# 276
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Стаята беше 102 лв,не е скъп спрямо другите хотели в града. Peace
  Има и външен басейн с доста топла вода,не бяха малко ентусиастите да плуват навън,в това число и Борко.  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 286
А Фантичке,той Борко си е ентосиаст по принцип за всичко майче hahaha
Ние пък си спретнахме срещичка ненадейна и пийнахме кафенце в Барок с Ели Mr. GreenСватите трябва да се поддържат нали Laughing
Марси да не сте замислили да ходите с Венци да правите бебе някъде на романтичен уикенд Thinking
И Ана2 срещнах с сладуранчо Румката,малко като поговорихме и започна да ми пуска по някоя тънка усмивчица,но общо взето си е серьозен и срамежлив Hug

# 278
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Нямам време да пиша много , затова само ще ви пусна малко хумор : 
 Joy hahaha Joy

СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.
Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по-тихо местенце, за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен, затова че е мълчалив. Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към къщи му казах, че го обичам, той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути, той дойде и изненадващо -отговори на ласките ми, правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз.
Убедена съм, че си има друга !.
Моят живот е катастрофа.....

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес Левски загуби отново, но за сметка на това с жената здраво се изчукахме.......

 Joy hahaha
  bouquet

# 279
  • Благоевград
  • Мнения: 142
И още малко настроение (но от мъжка гледна точка):

Когато бях на 14, надявах се един ден да си намеря приятелка.

Когато бях на 16, намерих си приятелка, но нямаше страст и я зарязах за страстно момиче, което имаше желание да живее.

В университета си намерих страстно момиче, но беше твърде емоционална. Всичко беше "на пожар", падаше си по драмите, все плачеше, и заплашваше самоубийство. Та реших, че ми е нужно стабилно момиче.

Когато бях на 25, си намерих стабилно момиче, но беше скучна. Беше твърде предсказуема и непукист човек. Животът ми стана толкова скучен, та реших, че ми е нужно момиче, с което да има силни усещания.

Когато бях на 28, намерих такова момиче, но тя ме изморяваше. Бягаше от едното нещо към другото, с нищо не се запираше. Правеше луди неща и ме караше да се депресирам толкова колкото ме радваше. Беше много забавна и с енергия, но без посока. Та накрая реших, че ми трябва момиче с истинска амбиция.

Когато бях на 30, си намерих умно и амбициозно момиче, с крака твърдо стъпили на земята, и се ожених за нея. Беше толкова амбициозна, че се разведи с мен и все всичко, което имах.

Сега съм по-стар и по-умен и си търся момиче с големи цици.

  bouquet

# 280
  • Мнения: 11 607
Събота вечер. Днес Левски загуби отново, но за сметка на това с жената здраво се изчукахме.......

Деси, искам извинение......Това е кръвна обида за моята синя душа.......Левски може да губи от кой ли не...но пък от приятел такова предателство не очаквах! Hug

Успя да ме развеселиш......стегнала съм се нещо, защото в четвъртък рано сутринта тръгвам за Добрич и сега точно оправям багажа, мисля си разни работи и успях наистина да се отпусна като прочетох страниците на един мъж и една жена....

# 281
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Мама Цоцоланка и аз си имам един левскар у дома, та и той ще ми
е кръвно обиден  Laughing . Но малко станахте жертва  сега - нищо лично ,
... Heart Eyes Hug
Вие колко време ще сте в Добрич?
Пожелавам ви лек път и приятни емоциии при мама!!! Grinning

  bouquet

# 282
  • Мнения: 19
Деси, и аз се смях с глас...ние украсяваме офиса и си тръгваме..хубава вечер...предстоят изненадите, нали знаете

# 283
  • Мнения: 11 607
Вие колко време ще сте в Добрич?
Пожелавам ви лек път и приятни емоциии при мама!!! Grinning

  bouquet

Около седмица.......Ще бъде и приятно, и неприятно...Приятно, защото мама ще е на седмото небе, аз се чудих доста дали да използвам безплатното си пътуване с влака - годината си заминава, а с нея изгаря и безплатното, но като стана така,че татко е в болницата......реших все пак да тръгна! Пък не ми изглежда баща ми много весел по телефона........

Благодаря!

# 284
  • Мнения: 42
Мамо Цоци, искрено се надявам баща ти скоро да се оправи.
Една  голяма  Hug
По-късно ако мога ще ви пусна едни снимки от вчерашното ни украсяване.

Общи условия

Активация на акаунт