Иде люта Баба Зима, пийва ни се винце пред камина! Благоевград14!

  • 15 471
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
 Здаравейте, днес съвсем мъничко от мен, защото иде коледа и много работа се заформи!!!!!

 Днес бяхме на доктор. Бебокът е 2.200 кила, майка му вече гони 82 (ужас и безумие). Всичко му е на ред, не се е обърнал още с главата на долу, но няма страшно, в моя случай това е без никакво значение. Детските тонове и всякакви там работи дето му мерят бяха супер, изследванията също бяха "аууууу супер". Въобще най-интересното е, че няма нищо интересно.

 Бих благодарила за кафето, но не пия таково чудо.  Sunglasses

# 76
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Иники радвам се че бебето е добре и наддава здравата. Ти секцио ли си решила да раждаш? А какъв ще е пола му, или го пазите в тайна? Wink
jinjer браво на Аската, терикатче е той, от малък още ви разиграва. И Виктория се опитваша да ми прави същите номера миналата година включително и сега де в градината, ама не и минава номера. Naughty
Аз в събота може и да пътувам извън града, зависи от времето защото трябва да съм сама с колата. Ама ако сте навити да се видим в неделя съм съгласна. Wink

# 77
  • Мнения: 286
Марси,добре щом в неделя можеш няма проблем,хайде изкажете се и другите мами де Naughty
За разиграването,незнам да ти кажа Tiredнещо детето беше притеснено,личеше си,уж се успокои и заспа като се прибрахме,но после като се събуди и плаче ли плаче,все едно сънува мята се насам на там неможем сумати време да го успокоим,та така милия спа до мене,може да е преживял нещо през деня и да му е било много мъчно за нас незнам иначе не правят номера ,никога до сега newsm78
Иники ,браво за бебчето,стискам ти палци всичко да е на ред  Praynig Hugи да се роди голямо и хубаво и здраво бебе Hug

# 78
  • Мнения: 61
 Да, секцио ще бъде по медицински причини. Иначе е момченце, даже име сме му избрали - Красимир. Таткото искаше момиченце (Красимира),  но не би, въпреки че не губи надежда.  Laughing И момиче и момче, все ще е Краси.

# 79
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Виждам среща с децата планирате - съгласна съм и аз.

Днес минах и БЧК-то - ейй, половин ден мина с филмчета и приказки.
Ядосвах се на тези , които хич не "вдеваха" ( както казва баба ми).
Пък и все младички бяха , които не са учили едно
време Начално военно обучение , на което много ни тормозеха с
изкуствено дишане и т.н.
Важното е че мина ! Hug
Приятна вечер момичета!   bouquet

# 80
  • Мнения: 42
Включвам се само да не сме на втора страница.
Лека нощ.

# 81
  • Мнения: 62
Добро утро, айде кафето от мен. Заповядайте

# 82
  • Мнения: 19
е, пак ме изпревари с кафенцето...благодаря - желая на всички хубав ден..днес тук е малко по-топличко, въпреки, че е ветровито

# 83
  • Мнения: 224
Добро утро!

Дани, мерси за кафенцето  Simple Smile
Аз се изгубих нещо тези дни, но вече съм тук.
Андреа, малко късно се включвам за тогите. Аз като завършвах все още нямаше такова чудо, но попитах и ми казаха, че за тези, които не са отличници, след церемонията, дават да се снимат само с тях.
Деси, късно, но все пак ЧЕСТИТО за изпита   bouquet Пожелавам ти смело и безаварийно каране!
Нинче, видях го накрая мъж ти на живо  Mr. Green Но той не знае, хихи. Засекохме се на Градешница за обяд, че Боре, ако не спре там все едно не е пътувал.

# 84
  • Мнения: 19
wildgirl - благодаря ти за информацията...няма начин , утре отивам да си търся подходящ тоалет..нямахме време в Истанбул за пазаруване, а от Капалъ чарши съм меко казано разочарована, но за това друг път ще се оплаквам Simple Smile Как е Ивана?

# 85
  • Мнения: 224
Ивана, е средно положение в момента  Mr. Green

Добре де, нямаше ли някакво молче там? В Одрин един мол намерихме, но за мен беше супер - марки, цени, намаления. В ценъра, по-скъпичко беше, но пак не колкото в БГ.

# 86
  • Мнения: 19
Там е работата, че нямаше време за МОЛ-ове и даже не ходихме до Одрин..този път Simple Smile За Коледното парти пък с колежката организираме изненади и си поръчахме карнавални костюми..които още не са дошли и вече се опасявам, че загубихме още пари..и нерви..та затова имам тази и другата събота за обиколки тук.

# 87
  • Мнения: 224
Успех, с шопинг обиколките  Peace И на мен ми се правят такива из Сф, но като отида там и докато си видя приятелите и то не остава време  Laughing

# 88
  • Мнения: 286
Честит ден на християнското семейство мили момичета!Нека вашите семейства бъдат винаги сплотени,задружни и любящи!

# 89
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честит празник и от мен на всички!
Аз много обичам този празник - не че по някакъв особен начин
го празнуваме, просто го свързвам с няколко събития (хубави и приятни),
случили се точно на този ден.
Пожелавам ви спокоен , приятен и изпълнен с положителни емоции ден!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт