Да мажа ли бебето след баня?

  • 5 920
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 16
Вече сме на почти две и винаги се мажем. Между крачетата и дупето с крем п/в подсичане, а телцето с мляко. Правим и масаж с бебешко олио бочко, съдържа зехтин и е много приятно на мирис и на допир. От година и половина използваме само Бочко, серията им е велика, натурална, на добри цени, защото при тях не плащаме за марка и рекламни бюджети, българска е и никога не сме имали проблеми. само посетете сайта им - www.lavena.bg да видите за каква гама продукти става въпрос, а и все по-лесно ги намираме по аптеки и магазини.
Бебешката кожа е много нежна и затова трябва да се маже, с какво всеки преценява сам или пита доктора.

# 91
  • Мнения: 1 103
Kато бебе  я мажех всяка вечер с бебешко мляко  "Бюбхен".

# 92
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
мажа го всяка вечер след като го изкъпя-с олио на Johnson's

# 93
  • Мнения: 2 447
Не,не мажа!Нито сега,нито като бебе съм го мазала!Кожата му е достатъчно мека и без да мажа.За мен е излишно ако няма нужда.Колкото повече козметика се вкарва толкова по-зле(мое мнение)

# 94
  • София
  • Мнения: 23 128
От близо 3 месеца вече не мажа с нищо, просто защото гледайки кожата, няма никаква нужда! Не съм мазала с олио изобщо, а само с мляко.

# 95
  • Мнения: 270
Аз мажа след всяко къпане цялото тяло с мляко за тяло Мустела.Дупето след всяко сменяне на памперса с крем против подсичане пак на Мустела.Доволна съм,добре овлажнява кожата,няма обриви или пъпки Peace

# 96
  • Мнения: 405
Всеки път след баня я мажа.

# 97
  • Мнения: 105
До 6 мес. всяка вечер мажех след баня, после през вечер.Ползвам Бюбхен.От личен опит знам -почнеш ли с една марка продукти и ако няма проблеми с нея, ползваш само нея без да сменяш с други.

# 98
  • Мнения: 2 013
Всеки ден мажа малката с нляко за тяло на Бюбхен.
Не се ограничавам само до гънките... Hug

# 99
  • Мнения: 65
Аз всеки път след баня мажа цялото тяло с олио или лосион за тяло на Себа мед  редувам ги едната ве4ер с едното на другата с другото.

# 100
  • София
  • Мнения: 17 596
След всяка баня, да. Омазняването на кожата е по- важно от водата за самата кожа. Щом получава пъпчици, значи трябва да мажеш с мляко / лосион, не с олио. Не само гънките, цялото тяло.

# 101
  • Мнения: 194
Когато беба се роди,я мажех със зехтин.Но забелязах,че вратлето й се зачервява,гънката по-точно,и престанах след известно време.Сега не я мажа с нищо и кожата й си е мекичка.Смятам да почна с някакво мляко от време на време,на СебаМед вероятно

# 102
В началото го мажех с олио на чико и бях доволна,после към 4 месец  ги редувах но зимата задължително с олио,към 7 месец използвах само лосион на Авент и бях много доволна редовно го мажех до втората му годинка,после смятам че трябва да се маже само ако има много суха кожа!

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 723
Когато беба се роди,я мажех със зехтин.Но забелязах,че вратлето й се зачервява,гънката по-точно,и престанах след известно време.Сега не я мажа с нищо и кожата й си е мекичка.
И аз така Peace

# 104
  • Мнения: 820
Ние сме на почти 9 месеца и още се мажем след баня с олиото на Бюбхен - по гънките основно. Като го свършим ще минем на млякото, но не мисля да сменям марката - доволна съм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт