Да мажа ли бебето след баня?

  • 5 908
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 96
Ние сме на 1г и 1м и все още след баня я мажа понякога с олио ,понякога с тоалетно мляко.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз го мажа винаги  Peace

# 107
  • Мнения: 219
Ние сме на почти 9 месеца и още се мажем след баня с олиото на Бюбхен - по гънките основно. Като го свършим ще минем на млякото, но не мисля да сменям марката - доволна съм.
и ние сме така - след баня мажа с олиото, а когато сменям памперса мажа с млякото на Бюбхен. И аз  взимам само  тази марка още от раждането  и Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 1 946
преди я мажех, защото беше малка, а сега защото е зима. като се стопли спирам да я мажа всеки ден.

# 109
  • Мнения: 370
Естествено.Кожичката им е сухичка,а и вечерният масаж на бебоците с олио е много полезно.Особено за по-мъничките.Щом излизат пъпчици просто смени олиото,явно не му понася нещо.

# 110
  • Мнения: 168
след всяка баня задължително се мажем с бебешко олио

# 111
  • Мнения: 2 110
Дъщеря ми е на 2 години и половина и все още я мажа. Кожичката и е суха и определено има нужда.

# 112
  • Мнения: 306
аз мажех с Бюбхен- появи ни се алергия и спрях. после с мустела, но кожичката на бебка си оставаше доста суха. по съвет на педито започнах да мажа с преварен зехтин и сега за сега съм доволна. кожата е мекичка и много приятна на допир. но си мисля, че през горещите дни няма да я мажа или поне не със зехтин.

# 113
  • Мнения: 1 740
след всяка баня задължително се мажем с бебешко олио
 
и ние Peace

# 114
  • Мнения: 202
Хубаво е да го мажеш през зимата и да го масажираш едновременно.Олиото е по-силно от млякото и може от това да се е получило така.

# 115
  • София
  • Мнения: 389
Стана ми любопитно кой е изровил темата ми отпреди няколко месеца и като погледнах поста се запитах - дали не е с рекламна цел  newsm78  Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 5 079
Мажа го до ден днешен след баня, въпреки, че не е бебе.
Както и себе си. Водата с която се къпем е отвратителна и много суши кожата. Sick

# 117
  • Мнения: 566
всичко зависи от кожата на детето,зимата е по суха ,но моят съвет е ако продължаваш да я мажеш го прави само с един и същ продукт защото кожата на детето е свикнала снего .

# 118
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Мажа си го.през топлото беше с мляко, а сега е с олио.И двете са на Джонсън с лавандула.И го къпя със шампоан и пяна за вана-същата марка с лавандула Simple Smile

# 119
  • Мнения: 297
Аз я мажа всеки ден тъй като й е много суха(дори наскоро се сдобихме и с АД),но ако беше нормална сигурно щях по рядко да я мажа   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт