Скъпи бъдещи майки от Бургас!

  • 8 183
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • БУРГАС
  • Мнения: 25
Най-искрени съболезнования за загубата Ви,мили родители! Flowers Rose Flowers Rose

# 61
  • Мнения: 1 813
Тц... ей така като почнат да се вадят стари теми ..

# 62
  • Burgas
  • Мнения: 214
По добре да се вадят стари теми като тази, поне виждаме с кого си имам работа в момента. Записана съм при д-р Дорийска от началото на бременноста си, но след написаното тук си обяснявам безличното и поведение. Няма да остана при нея със сигурност.
Успех на всички мами!

# 63
Ето още един "доктор" в този злощастен списък ,става въпрос за д-р Люцканов гр.Бургас,работи в 4поликлиника/к-с Славейков/ и в Окръжна болница .При първата ми бременност , при мъртъв плод от поне 1 седмица имах и кървене ,той ме гледа на ехограф около половин час и най-накрая "успя" дори да чуе пулс. Съветът му беше да лежа 3-4 дни и след това отново да ида при него за контролен преглед .Добре ,че не послушах съвета му а отидох и на друг гинеколог -тя ми каза,че плодът е мъртъв поне от седмица и веднага трябва да постъпя в болницата ,защото е застрашен и моят живот.

# 64
  • Мнения: 7 391
Тц... ей така като почнат да се вадят стари теми ..
              аХ`Не! Остани си една щастлива жена и дано никога не ти се случва подобно нещо с лекар!Такива случаи не само трябва да се връщат ,а и да се поставят на първа страница.Аз съдя лекар и вече 6 години не помня на колко дела съм ходила.Успях да осъдя по гражданско дело "Майчин дом" София и сега продължавам наказателното дело срещу конкретния лекар.За щастие детето ни е едно весело и умно дете само когато погледна дясната му ръчичка губя и съня си и спокойствието си и себе си дори.Нагледах се и се наслушах на абсурдни обяснения и експертизи от мастити "специалисти",наслушах се на това ,че "няма осъден лекар",на това ,че "гарван гарвану око не вади" ,но не се отказах и даже съм решена да съдя и експертите ,които отричат  очевадни факти.За щастие намират се и наистина добри специалисти,които не се уплашиха от мастития си колега когото съдим и дадоха точни експертизи и даже в съдебната зала му казаха в прав текст да не говори глупости.
               Предупредих моя близка да не се оперира при д-р Доганов ,но на нея и го били препоръчали близки и преди 8 месеца той я оперира.Преди седмица се наложи спешна операция в града ,в който живее и се установи ,че има над 10 забравени марли,които са се разложили и са нанесли други поражения на вътрешни органи и сега се молим всичко да се възстанови и жената да се оправи.  Така,че е добре да се връщат старите теми за некадърните лекари и дано никой не пострада от тях повече.

# 65
  • Burgas
  • Мнения: 214
Ето и какво се случва в нашата болница пак #Cussing out
Здравейте на всички! След дълго отсъствие от форума отново се включвам да ви разкажа за премеждията през които минах.След раждането на моята малка принцеска Янита се оказа че тя се е нагълтала с околоплодни води които бяха зелени и шест часа след раждането започна да стене защото е развила аспирационна двустранна пневмония.Взеха я веднага в интензивното и я сложиха на кислородно дишане в кувиоз.Три дни лекарите аспирираха течности от белите дробове и незнам тогава ли ,кога но са перфорирали стомахчето й макар на нас да казват че тромбче от кръвта е перфорирало стомаха.Наложи се спешна операция защото малката се раздуваше от въздуха в коремчето.Едвам я спасиха .Благодаря на Господ ,че Янитка вече е добре и след 18 дни прекарани в болницата,след многото лекарства които пое заради пневмонията и операцията вече е добре и сме си у дома.Нарочно не съм влизала във форума защото бях много разстроена и на ръба на силите си.Сега се радвам че сме у дома и се гледаме.Сега разбирате ли защо не исках да раждам в Бургас? Тук нямаме добри лекари а само лекари които постоянно допускат лекарски грешки и дори нямат смелостта да си признаят а извъртат нещата.Засега толкова от мен като имам време пак ще пиша.Качих снимки на Янитка в албума с родените юнчета ако някой иска да разгледа.
Да не забравя да честитя на всички майчета които родиха докато отсъствах.Да са живи и здрави и много щастливи с малките си слънца.
Ето затова ще ходим във Варна, и да не ми се включват хора които работят в нашата болница с това че сме лигли и не раждаме в Бургас. 

# 66
  • Мнения: 485
аз несъм чула един док. да си е признал за допусната от него грешка!  Naughty

И това ми се наричали доктори ! ! !  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт