Има ли при вас феномен, като Лили Иванова?

  • 6 207
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 703
Във Финландия...веднага се сещам за Паула Койвуниеми
и Фредерик

# 32
Малко късно се включвам в дискусията, но искам да споделя, че таланти като Лили трудно ще се намерят дори в чужбина. Някой по-напред в дискусията беше споменал имена , като Шер и Тина Търнър. Мисля че що се отнася до гласови възможности Шер въобще не може да се мери с Лили, а за това пък Тина, колкото и енергична да изглежда не вярвам да е изнасяла 3 часови концерти. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 7 837
Като заговорихме за Тина Търнър...

http://www.youtube.com/watch?v=IJTiwKVJq9M

Това е от миналата седмица  Simple Smile
Велика.

# 34
Да, Тина е невероятна. Чудесно изпълнение. Но исках да кажа,  че  Лили Иванова не и отстъпва по нищо.

# 35
  • Мнения: 3 098
да е изнасяла 3 часови концерти. Simple Smile
По-важно е не колко време издържа,а това дали може да предаде 4увствата си върху публиката.Дали ти докосва сърцето.
Ина4е съм фенка и на Тина и на Лили. Peace

# 36
Да така е - важно е да ти "докосва сърцето". Исках да кажа че е необходими да признаваме нашите велики изпълнители, в случая Лили Иванова. Иначе според мен е факт че който е честен и разбира от музика би трябвало да харесва и Тина и Лили, защото и двете са големи професионалистки. Също така и предложените в дискусията изпълнители.

# 37
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тина Търнър са споменали колежките, аз бих добавила Барбра Стрейзънд и Лайза Минели. Осоено втората май наистина е със стажа, а и някак излъчването на Лили. Говорим са певици (певци) на възраст, живи икони, нали?

# 38
# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045


Мистик, ти с нейния албум ли тръгна в чужбина?  Laughing Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 907
Аз, определено не.
Но май съм голямото изключение  Laughing

П.П. Аз си носих Щурците  и други  Wink

# 41
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А това интервю страшно много противоречи на всичко, което се е казвало досега за нея в това отношение - винаги я представят като много капризна, изискваща.
Между другото, виждала съм я наживо преди няколко години в Бургас. Няма нищо общо със снимките си в Плейбой и опънатата гладка кожа на лицето. Но пък те там са си известни, че прекаляват с фотошопа, и то дотам, че чак пъпове са заличавали без да се усетят  hahaha

# 42
  • Мнения: 1 726
В Испания Русио и Росарио биха били по-скоро като Йорданка Христова. Тяхната Лили (макар, че не пее и не се разсъблича) е Дукеса де Алба:

# 43
  • Мнения: 651
Карбовски снощи пусна цяло предаване за концерта на Лили в зала Олимпия.
Гледахте ли го .. нова?

п.п. Преди да прочета...помислих, че на снимката на savina е наша баба Лила  Joy

Общи условия

Активация на акаунт