Колко е малък света !

  • 4 504
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 496
Преди години имах гадже. Един ден на улицата срещам  приятелка, с която не се бяхме виждали доста отдавна. От дума на дума аз ́и разказах всичко за него- как се казва, от къде е, какво спортува, къде спортува...Оказа се СЪПРУГ на нейна бивша съученичка. И дете имали даже.Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 398
Много пъти ми се е случвало.Последната слука беше със съфорумка.
Трябваше ми гинеколог и тя ми писа на лична бележка.По късно разменихме скаип адреси и по миниатюрната снимка в профила ми тя ме разпозна."Изби всичката риба" като ми даде точна информация от ДЕТСКАТА ГРАДИНА и ми изпрати снимки... Разпознала ме по очите...Ееех какъв комплимент-за 30 години не съм се променила Grinning Grinning Grinning щом някой може да ме познае по снимка при условие,че в профила ми не пише от къде съм.... А аз... къде да се скрия от срам... нищо не помня,нито име,нито физиономия... Скоро ми се похвали,че разпознала и друго "дете".
Валенце  Heart Eyes -страхотна си,сгрешила си професията си и помисли над това.

Преди това срещнах една позната в квартален магазин в Лондон...Вървя си и се разглеждам и някой ми казва "Здравей,не ме ли помниш,аз съм на Петьо майката?"... Жената от 2 дена в Англия и в първия магазин среща познат човек.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 762
Преди три или четири години моят Дарк, който е каракачанец, стана баща. Взехме си ние едно кученце, както си му редът и аз пуснах обява в нета, за да му намеря грижовни и любящи стопани. Продавах го за символична сума / така съм чувала/, но изрично писах, че искам хората да са с двор и да обичат животните.  Simple Smile Обадиха ми се доста хора, но най ме впечатли една дама- Мария. Каза, че имат дъщеря, че скоро се местят в нов дом с двор, че имат и друго куче. Съгласих се да и дам кученцето. Беше супер мила. Но все пак ме предупреди, че това ще е изненада за мъжът и и дъщеричката. Мина около час, Звъни ми един мъж и започва- Ние имаме дъщеричка, скоро ще се местим в къща с двор, имаме и д руго куче и искам това да е изненада за жена ми и детето  Joy Аз довършвам изречението му- Да , и жена ви се казва Мария. Той падна от другата страна на жицата. Попита от къде знам  Joy След това сме се виждали на по бира и винаги се смеем на това съвпадение  Joy

# 63
  • Мнения: 40
Да, наистина е малък,но за някои неща не достатъчно Sunglasses

# 64
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Малък е - оказа се, че свекърва ми познава първата жена на баща ми и дъщеря им, тоест моята полу-сестра и то доста добре. Паднах направо, но пък мъжа ми съм го признала в  това отношение - където и да отидем все успява да срещне познат.

Общи условия

Активация на акаунт