ЗИМАТА ДОЙДЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТЧЕТА ЩЕ ДОНЕСЕ (17.11-23.11.)

  • 10 564
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Една от нас, Рал П, честити две чертички! Дано всичко да е наред оттук нататък! 
На всички НЕчакащи -  успех, а на ловуващите - късмет!
Хубава седмица на всички ви! 

# 46
  • Мнения: 1 208
Честито и тук от мен на бъдещите мами   bouquet
Днес ходих да си направя някои изследвания ,че се чувствам много зле и то по-точно главоболие и световъртеж ама ме върнаха,че бях яла една ябълка.Знаех,че трябваше на гладно ама една ябълка не вярвах,че ще е проблем  Laughing
Рал П ти май още не си дошла при нас в другата темичка или аз нещо съм те изпуснала  Laughing

# 47
  • Мнения: 177
Добро утро,момичета!Пиша рано-рано,за да ви помоля да ми стискате палци.Днес от 14:15 съм на лекар.Това е графиката ми.Само да ви кажа,че при мен може и да не отчитат вярно тестовете(имам един аборт,а 3 теста бяха отр.).3 месеца бях на клостил и изпускахме момента,само миналия месец ми закъснп,но на 5 ден ми прокървя,вечерта отидох до АГ,видя се точката,но на сутринта ми текна като из ведро.Този месец ходих на 28 на лекар(16 ден),но не видяхме фоликул,ако съм имала ову е било предния ден,а ние сме улучили момента без да искаме.Честито на бременните момичета,Илианка,аз също имам рожден ден в неделя,така че нека Господ ни дари със щастие,а и не само нас.Успех на всички!!! Hug

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

# 48
  • Мнения: 37
Честито на всички момичета видели двете чертички. На останалите момичета, които като мен очакват скоро чудото да стане, желая много късмет и скоро да получат това, което искат. Късмет момичета. Дано господ да е с всички нас. Целувки!!! Hug  Hug  Hug  Praynig




Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 08:28 от cucundri

# 49
  • Мнения: X
Добро утро на всички!
didikar не съм още за да не предизвиквам съдбата. В събота и неделя си направих тестове и бяха положителни. В четвъртък вечер ще ходя на гинеколог да видим каква е ситуацията, че малко ме притеснява течението което имах в четвъртък и петък. А и снощи имах дърпане като при цикъл и леко зацапване.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро!
Леле ,ама аз избрах момента да се върна в темата. Wink Предния път пак беше след едни препирни. Confused Голямо мъртвило!
Надявам се обаче ,че всичко си има хубавата страна и сега момичета отделят повече време да се гушкат с мъжовете  Embarassed Embarassed Embarassed
Хубав ден на всички и да се напълни темичката с две чертички!

# 51
  • Мнения: 9 092
Бубаст - кажи си ника в зачатие, така не се отваря твоята графика. Ако искаш, пиши в темата за графики - тя е пак в този форум, една от първите теми Hug

Честито на новите бременни  bouquet

Анетка - така е, пусто е тук, след всеки скандал става все по-зле, но предполагам сегашният облик на темата се харесва повече, отколкото като е пълна до 40 страници.

# 52
  • Мнения: 1 208
Добро утро на всички!
didikar не съм още за да не предизвиквам съдбата. В събота и неделя си направих тестове и бяха положителни. В четвъртък вечер ще ходя на гинеколог да видим каква е ситуацията, че малко ме притеснява течението което имах в четвъртък и петък. А и снощи имах дърпане като при цикъл и леко зацапване.

Да позната история с зацапването,болки и течение - и аз бях така и се бях шашнала - в крайна сметка това е нормално. PeaceДаже с първата бременност си ми течеше като менструация по два дни всеки месец - леко но го имаше.Когато решиш заповядай   bouquet

# 53
  • Мнения: 141
Една от нас, Рал П честити две чертички!  Hug
На всички останали дано и ние да се похвалим в най-скоро време! Нали в крайна сметка затова сме се събрали тук! Peace
Успешна седмица момичета!
bubbast  стискам палци Praynig

# 54
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте!

Иринка, въпреки молитвите ти /за които ти благодаря/ лелката ме "тресна" късно снощи. Както си и мислех. Нищо другия месец съм твърдо решена да забременявам  Mr. Green! Писна ми от ПМС, много тежък ми е особено психически.
Така, но сега приемам лелки. Пращайте!  

Илиянка, стискам палци да получиш каквото искаш за рождения ден!

Милейди, добре дошла! Снимки, снимки !!!!

Дидикар, стискам палци всичко при теб да е наред.

# 55
  • Мнения: 177
Бубаст - кажи си ника в зачатие, така не се отваря твоята графика. Ако искаш, пиши в темата за графики - тя е пак в този форум, една от първите теми Hug



Ника ми е същия Blush

# 56
  • Мнения: 9 092
Другия месец мери всеки ден и тогава ще може да се каже нещо по графиката ти Hug

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Анетка - така е, пусто е тук, след всеки скандал става все по-зле, но предполагам сегашният облик на темата се харесва повече, отколкото като е пълна до 40 страници.
Туй за мен ли важеше. Щото не се впечатлявам много, много.
Темата е такава каквато си я направите.
Винаги трябва скандал....явно от намеци никой не разбира.
Лек ден и весела седмица.
Честито на двулентовите.

# 58
  • Мнения: 9 092
Хера, не беше за теб, не знам защо си си помислила Laughing Каквото исках да ти кажа - ти го писах на лични...

Все пак не ти подтикна скандала - помниш, нали?

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хера, не беше за теб, не знам защо си си помислила Laughing Каквото исках да ти кажа - ти го писах на лични...

Все пак не ти подтикна скандала - помниш, нали?
Нъл знайш...гузен негонен бяга Mr. Green ама и аз от намеци не разбирам Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт