ЗИМАТА ДОЙДЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТЧЕТА ЩЕ ДОНЕСЕ (17.11-23.11.)

  • 10 576
  • 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
Пусто, пусто, а някои ни мързи. Вчера бях на док - имам два здрави яйчника и съм имала ову този месец (дано съм го нацелила) Simple Smile Не чакам на 25.11  Whistling

Честито на положителните тестчета. Хайде ръснете по някое вирусче за нас.

Сиси, мерси за вирусчетата - дано са останали и за мен мъничко.   bouquet

И на мен скоро ми е Рождения ден. Винаги  ми е било много приятно, защото моята най-добра приятелка е на 21.11, а аз на 30.11 и сме планирали да отскочим до вилата уикенд след това да празнуваме заедно. Много сте отровни скорпионите, ама човек не може да не ви обича Wink Освен това на 26.11 с милото правим 5 години заедно и аз много бих се радвала на един двучертичков подарък...  Praynig

Бубаст, дано да е това, което желаеш, но все пак ако правиш пак графика, мери малко повече, че така е трудно да се коментира.  Thinking

Хайде усмихнат ден и да пишете, ей!  Grinning

# 61
  • Мнения: 9 095
Нъл знайш...гузен негонен бяга
Внимавай да не се подхлъзнеш Mr. Green Hug

Багне - пусто е, ама се надявам да е просто период, че иначе липсва живинката в темата Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 143
Ще се зароди живинката отново.

Няма лошо да има караници и да изпускаме парата от време на време. Нормално е при толкова ПМС на едно място да се случва. Лошото е, когато след това има обидени и наранени хора. Другото се забравя.

# 63
  • ЕН
  • Мнения: 543
една малко странна почерпка от мен. отново одъртях  Mr. Green но тортата като я видях ме изкефи


# 64
  • Мнения: 3 641
Здравейте момичета!
Милейди, радвам се ,че при теб отпаднаха тревогите, но най-вече ,че се завърна при нас Heart Eyes

Ral_p , всичко ще наред на прегледа, стискам палци! Hug
mama nani , честит празник! Да си здрава, обичана и щастлива  bouquet
Хайде, усмихнат ден от мен,че няма с какво да се похваля Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 232
Мама Нани,   Честит празник! Бъди здрава, весела, щастлива! И много обичана!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Stef, как си мила?Как мина прегледа?
Да е пусто ,да е пусто ,колко да е пусто?  Laughing Laughing Laughing
Тъкмо мислех да пиша няма ли барем една рожденничка ,та да напреднем с две-три страници и ей ти на : mama nani,   bouquet

# 67
  • Мнения: 2 926
Минавам единствено да кажа, че операцията ми мина успешно.
Кистата ми беше много по-голяма от очакваното, но яйчниците ми се запазиха, като ми отстраниха малка част само от единият.
Сега може би ще се подлагам на лечение и малко ще са в застой опитите за бебче, но док не е решил все още.
Операцията мина леко, без усложнения, като болки имах само в деня на операцията.
Благодаря много на д-р Кондов, който е отличен специалист   bouquet

# 68
  • Мнения: 143
Карамел, бързо възстановяване ти желая!  Peace

# 69
  • Мнения: 417
Карамелче, радвам се че всико е минало добре, бързо възстановаване желая Hug

# 70
  • Мнения: 620
Mama nani ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet Пожелавам ти много здраве, щастие, усмивки и сбъднати мечти  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Тортата е страхотна  Flutter Flutter Весело изкарване на празника и да дадеш отчет после  Crazy

anetka_ta наистина след всеки скандал все по-малко хора пишат тук, но съм сигурна, че след като поотмине хората пак ще се върнат-или поне част от тях.  
Milady радвам се, че сте изкарали добре а сега чакаме снимкииии  Crazy Crazy
Карамелче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бързо възстановяване  Praynig Hug Hug

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мама Нани, Ч.Р.Д.   bouquet Бьди здрава и много щастлива!!!
Стеф, стискам палци за прегледа следобяд  Praynig
Карамел,  Heart Eyes

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Kарамел, радвам се че пишеш  Hug. Радвам се също, че всичко е минало добре. Сега слушай чичо доктор и се възстановявай.

Мама Нани, честит рожден ден   bouquet. Желая ти много здраве и любов.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Карамел ,бързо възстановяване!   bouquet
При мен лелята дойде 5 дни по-рано ...  Shocked
Поне ми спести някой и друг ден самовнушения и привиждане на симптоми....

# 74
  • Мнения: 1 208
Карамелче браво - много се радвам за теб - хайде сега като я няма гадината в теб опитите за бебче минат бързо и успешно  Hug
Мама Нани честит рожден ден и от мен - жива и здрава и още едно бебче в скоро време   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт