Любители на котки - тема 15

  • 14 564
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 348
кокетка много съжалявам за случилото се с твоето коте...  Cry
И аз съжалявам. Има хора - по зверове от животните. Можем да им отвърнем само, като правим още повече добро.

Цитат
[/b]
Таз снимка с едва я направихме....   Мое ляво: Джес -вижда се как иска да се отскубне от мен като видя оня, а мое дясно е Зоро
Страхотно! Наистина няма място за трето черно коте. А коте Найден заглажда косъма и раната намалява, вижте:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299860&pid=9239365

Още 2 седмици ще е при мен, а после в своя нов дом, който намери благодарение на темата    Heart Eyes
Дано да донесе много щастие и късмет на новите си стопани!

# 286
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ох, Найденчо е най-прекрасното коте на света Heart Eyes (след наша Кетя де hahaha) Шегата настрана, но наистина е много, много сладък Hug Душичката мила, значи си е намерил хубав дом Grinning Много ми е драго да го чуя Hug

# 287
  • Мнения: 4 116
Радвам се много за Найденчо!
Диди, тез двете дивачета верно са като два пищоФа в ръцете ти. Колана особенно ми харесва  Grinning
Моя мъж пък снощи се оплаква от Нико. То котка като котка ли било, не се умилквало, не мъркало, не идвало на писи- писи... само ядяло и  smile3550  А другите котки навън кви били, умилквали му се, радвали му се.... Не се харесват с Нико и това е, ама то на мойто мъж да се угоди е трудна работа.
Снощи както си спеше като скочи, изкара ми акъла. Бени се бил катерил по стърчащия му извън леглото крак  Tired и ще скача моля ви се  Laughing  не може да изтърпи едни бебешки ноктенца, срамота.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 825
Тъкмо влизам да се похваля, че този уикенд няма по-щастлива от мен, защото: 1. надрусах се с цяла шепа антиалергични лекарства; 2. мога да си гушкам котараците до насита след месец раздяла.
И както бях много щастлива, прочетох случилото се на Кокетка ... Cry
Момичетата от форума знаят историята на моя Кьорчо - съсед му изкара очето с прашка. Злобата и завистта са водещ мотив, както си го казала, Кокетке. След като полицията не направи нищо по въпроса, аз сама тръгнах да се саморазправям с почти двуметровия си съсед с помашко телосложение, в следствие на което въпросният ме нападна и физически, и словесно. Чак след това на ненормалника му беше съставен акт и бе предупреден да не се доближава до мен и животните ми, но аз повече не можеш да бъда спокойна - взех си котараците, първоначално в София, след което ги помъкнах към Централна Европа. Като се установи, че имам алергия към тях и трябва да ги върна отнови при майка в провинцията, наложи се родителите ми да напуснат къщата си и да се преместят в чужд апартамент в друго населено място, само за да избегнем последващи инциденти с животинките.
А за саморазправата - Господ да ми е на помощ, ако някой ми убие животното. Наистина нямам идея до къде мога да стигна.

# 289
  • София
  • Мнения: 39 818
Страхотно! Наистина няма място за трето черно коте.
Има място, винаго може да се намери място Simple Smile

# 290
  • Мнения: 416
Страхотно! Наистина няма място за трето черно коте.
Има място, винаго може да се намери място Simple Smile
Абе оная вечер се прибираме двамата с моя и кво да видя пред входа ...едно малко пухкаво коте тигърче - момиченце.Веднага и дадох име -Тигърка  Joy Порадвахме и се ... и това беше. На др.вечер докато зяпаме филм и аз му викам....теб докат те няма може и да се увеличим ние тука.. Rolling Eyes и той най спокойно ми каза: "Е какво  пък... ама Зоро много ще го мачка от игра, Джес ще го бие.... "и аз направо се  Shocked Тей ,че .... може и да се увеличим... Joy Само като си помисля 3 зяпнали усти и ревящи за храна и аз борейки се с тях се опитвам да им сипя в купичките и откавам набързо....

# 291
  • София
  • Мнения: 39 818
и той най спокойно ми каза: "Е какво  пък... ама Зоро много ще го мачка от игра, Джес ще го бие.... "
В 1вият момент за друго увеличение си помислих  Joy

# 292
  • Мнения: 416
и той най спокойно ми каза: "Е какво  пък... ама Зоро много ще го мачка от игра, Джес ще го бие.... "
В 1вият момент за друго увеличение си помислих  Joy
Еми аз така съм го написала,че .... нормално..  newsm62 newsm62 newsm62 В момента Джес е гепсала една бонбона и играе футбол,но сега ще и разваля спокойствието ...оня дивак се е нахранил и надува гайдата на вратата, та сега ще го пусна  Twisted Evil
Много ми е скучно...самичка....още съм бясна на шефа ми (сега щях да съм с моя на Ловеч)  Sad и едва го гледам...ще се напуска ама кога ще видим.Чакам оферти......... Whistling Crazy

# 293
  • Мнения: 1 540
*Didi_Hris* съквартиранта ми може да не е харесвал Рижи, но никога не би му направил нещо. Да не прокарваме такива съмнения, човека не е убиец.

# 294
  • Мнения: 4 116
Диди, дано скоро имаш оферта за по- добра работа със свестен шеф  Grinning Това всеки го иска.
за Рижко и аз не мисля, че съквартиранта би го убил.
Ей го Бени, напоследък само него снимам, Нико е ощетен. Дори вчера забравих, че има имен ден, и късно търчах до магазина за паучове, че рибка не му бях купила.
http://212.36.3.59/site_pics/174/e_1228569729_IMGP8886c.jpg

# 295
  • Мнения: 416
Извинявам се...просто предположение от моя страна..  Blush Naughty.
Снимката е само за картичка.....
След малко ще сложа снимка на Зоро с коледна шапка...Не е като твоята,но пак е нещо. Надявам се до Коледа да се сдобия с апарат  Praynig Два часа украсявах и се борих с него  ooooh!... Луда работа, тая година не от 1 ,а от 2 котки трябва да си пазя елхата и украсите... леле малееееее Crazy

# 296
  • Мнения: 1 288
Голяма молба имам за съвет, и то колкото може по-бързо.
Купих си пресийско коте, преди около месец и половина, сега е на около 4 месеца. Около 2 седмици след като го купих, ми се появиха гъби. Sick
Кръгообразно, зачервено място,като едната ми беше многоооо гадна-като кратер на вулкан, и адски сърбят!
Ходих на дерматолог и тя, като ме погледна, веднага ме попита дали имам котка вкъщи. #Crazy
Водих котето на ветеринар и той каза, понеже нямал опадала козина, да сме го намажели с йодасептадон веднъв и щяло да мине, да, да, ама не! То продължава да се чеше като краставо и по тялото има едни такива натрупвания като пърхот, които си стоят. Особено се чеше покрай ушите, и то-доста настървено(да отбележа мазах го многократно в рамките на 1 седмица).
Кажете ми, моля ви, някакъв съвет, как да се отърва от тези гадни гъби, защото се появяват нови на мен и приятеля ми, а котаракът спи заврян в нас и няма как да го отучим, защото като го затворя в другата стая и мяука, та се къса А на мен ми става жално и го пускам пак при нас...
Жената, от която го купих, каза да сме му вземели Низорал (но забрави да спомене за гъбите #Cussing out ). Другия ми вариант е да го острижа и намажа яко целия, та да видим...
Ако не се реши проблемът, ще бъда принудена да го махна, въпреки че не ми се иска хич, но няма как... ooooh!
Забравих да спомена-на всичко отгоре и киха и скърца с нос, сякаш му е запушен...Дайте съвет за лекарство за настинка ли, и аз не знам  Rolling Eyes

# 297
  • Мнения: 4 116
zila1, в София ли си?
Трябва да го заведеш котето на ветеринар, но да е добър специалист!!!! Горещо препоръчвам нашите лекарки. В люлин са, ако искаш ще ти дам точен адрес.
Моя Нико имаше гъби и се оправи с инжекции и витамини, мазане не помага, ако е засегнато цялото тяло. Добре е все пак да се вземе проба и да се изследва какви са гъбите, дали не е лишей или нещо друго.
Низорала е за хора, не за котета, състоянието му може да се влоши, ако го ползваш.
Не се бави и го заведи на преглед. И ти отиди да ти вземат проба за изследване, а не така да ти изпишат нещо, което може да подейства, а може и да не подейства. не се бави, това е сериозно и бавно се лекува. Преди години съм имала лишеи, прихванати от котки, месеци съм се лекувала, коварни са.

# 298
  • Мнения: 4 916
Голяма молба имам за съвет, и то колкото може по-бързо.
Купих си пресийско коте, преди около месец и половина, сега е на около 4 месеца. Около 2 седмици след като го купих, ми се появиха гъби. Sick
Кръгообразно, зачервено място,като едната ми беше многоооо гадна-като кратер на вулкан, и адски сърбят!
Ходих на дерматолог и тя, като ме погледна, веднага ме попита дали имам котка вкъщи. #Crazy
...

Не се страхувай, няма коткар, който да не е пипнал такива гъби. Аз ги изкарах на 10 г., така че вече съм позабравила, но не е нещо страшно. Мажи се с каквото ти е изписал дерматолога (аз навремето се мазах с йод), мажи котьо с каквото каже вет-а и ще се оправите.

# 299
  • Мнения: 1 540
Голяма молба имам за съвет, и то колкото може по-бързо...
...

Не се страхувай, няма коткар, който да не е пипнал такива гъби. Аз ги изкарах на 10 г., така че вече съм позабравила, но не е нещо страшно. Мажи се с каквото ти е изписал дерматолога (аз навремето се мазах с йод), мажи котьо с каквото каже вет-а и ще се оправите.

Аз не съм хващала още такива  Whistling  Надявам се да ме подмине  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт