Приятелят ми намекна да съм "по-предизвикателна", как точно да го разбирам ?

  • 5 512
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 385
Може би човекът е свикнал доста с теб и му се ще някакво разнообразие, или те приема за даденост в живота си. За мен предизвикателство е да разбере, че имаш среща с друг, може тогава да му стане интересно и да те преоткрие.
Може пък като му станеш по-предизвикателна и не дотам достъпна, да се сети и че иска да живеете заедно, ама знам ли.  baby_neutral

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Може пък като му станеш по-предизвикателна и не дотам достъпна, да се сети и че иска да живеете заедно, ама знам ли.  baby_neutral

Все повече се убеждавам, че това е разковничето  newsm78  Аз съм свикнала са откликвам и да се съгласявам на всичко (той също е така към мен, не се стреми да е властен). Но вероятно ще съм му по-интересна, ако от време на време реагирам непредсказуемо спрямо изградената му представа за мен.

# 78
  • Мнения: 2 018
Сигурна ли си ,че спи само с теб?

може и филмчета да гледа, колега да се хвали .... не e нужно да има друга.

Отвръщам подобаващо и аз с един виц  Wink:

Една възрастна двойка стоят на плажа, загледали водата и мълчат. По едно време жената изпращява един силен шамар на мъжа. Оня  Shocked шашнат я пита: Ама защо?
А тя: Загдето цял живот правим некачествен секс.  Crossing Arms
Продължават да стоят и да гледат водата. По едно време мъжа - шааат, един шамар на жената. А тя Shocked: Защо? Мъжа И и отговорил: За това, че знаеш какво е некачествен секс.

# 79
  • Мнения: 2 388
Искам само да чета и да черпя идеи.

Общи условия

Активация на акаунт