Календар 2009

  • 44 211
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 840
микки мерси, че сподели. Наистина така ще е най-добре Peace

# 106
  • Мнения: 6 443
Преди малко разпечатах на cher варианта на А4,наистина стои дребничко и А3 би било по-добре. Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте, момичета!
Сега видях темичката и искам да си кажете мнението за моето календарче.   Grinning

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ей, страхотни календари сте направили  Peace
Чак не ме пускат мераците да правя календари, а няма на къде повече  Mr. Green Моите са дадени за печат, но тъй като ще ги прави брат ми... Wink не съм му служила нож на шията  Mr. Green Но вече нямам търпение да ги видя готови.

GERY80, много е симпатично календарчето - семпло и свежо. Но ми се струва, че за така симетрично подредени дати от двете страни... двете колонки малко се разминават - дясната идва по-нагоре. Освен ако не е умишлено целяно  newsm78 Peace И годината е малко изместена от центъра...
Ама да ти кажа... всъщност не знам дали ще изглежда по-добре ако вичко е центрирано   Wink Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 08:38 от benitta

# 109
  • София
  • Мнения: 1 235
benitta, не бях обърнала внимание, че годината не е в центъра, но исках да е над снимката. А месеците толкова ги намествах, за да не излизат от светлото поле, че и това съм пропуснала, но грешките ще бъдат поправени.  Grinning

# 110
  • Мнения: 840
Момичета днес си разпечатах календарите newsm44
Определено не са професионално направени и след печата видях няколко забележки, ама баба ми няма да се вгледа в тях нали Mr. Green Иначе станаха супер Laughing Много им се радвам Party

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Днес и аз видях моите разпечатани, сотава само да се сглобят.
Ама и аз видях как съм си оставила ръцете   Sad
Ама това е... да съм гледала навреме

# 112
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, не се ядосвайте, така с малки грешки са ни по-скъпи и мили календарите. Пък и догодина с нови сили, по-добри и с още повече любов ще ги правим Grinning

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Embarassed Ух... трябва да се правя на окьоравяла аз специално, че на големия календар на преден план съм оставила неизрязано между пръстите на ръчичките  Embarassed
и разни други гафове с контраста, явно, че лицето и на кяйои снимки е като мазно... Rolling Eyes
Ама така е като все бързам и не проверявам по 100 пъти...

# 114
  • Мнения: 91
Момичета, случайно някой от вас да има готова рамка с героите на Дисни (Мечо Пух, Мики Маус нещо от този род) ,че наистина празниците наближават и не ми остава никакво време  да търся Rolling EyesМного ви благодаря предварително   bouquet. моля помогнете Embarassed

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз имам няколко, които свалих скоро.
Виж тук http://benitka.multiply.com/photos/album/60/60 последните са с готови рамки.
Мисля, че имам и още една с мечо Пух
Ако ти харсват да мейл на лични или ще ги кача с транз.ит  Wink

Ето ги:
http://tranz.it/load.php?id=ZHLS2LLQ9t3E1p1U209059

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 15:28 от benitta

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856

И аз направих календар с дъщеря ми. Сега забелязах темата  Rolling Eyes
Ако на някой му хареса http://vanyacherkezova.blogspot.com/

Благодаря!
Възползвах се от него  Hug

# 117
  • Мнения: 139

От тази програма си направих календара, но в десния долен ъгъл ми излиза надпис Made with a Trial Copy и т.н. /да не го пиша целия/, който закрива част от календара. Мога ли по някакъв начин да го махна този надпис?

# 118
  • Карлово
  • Мнения: 4 034

От тази програма си направих календара, но в десния долен ъгъл ми излиза надпис Made with a Trial Copy и т.н. /да не го пиша целия/, който закрива част от календара. Мога ли по някакъв начин да го махна този надпис?
трябва да намериш крак за програмата. винаги, когато е трайъл или демо версия, излиза подобен надпис.

# 119
  • Мнения: 139
Какво означава крак  Embarassed и къде мога да го намеря?

Общи условия

Активация на акаунт