Кое е първото нещо което правите когато се събудите?

  • 9 043
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
кафе и цигара. отвратителен навик Sick

# 16
  • Мнения: 5 940
Целувам един отдавна буден и един още спящ.

# 17
  • Мнения: X
Мия си очите и включвам котлона за кафеварката.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 250
Целувам Дребосъчкова и меря кръвна захар.

# 19
  • Мнения: 2 663
В масовия случай изритвам мъжа си от леглото.
И аз

# 20
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Поемам към банята и пътьом давам храна на котката, за да ме остави на спокойствие. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 172
Пускам климатика в хола,взимам хлапето при мен и решавам кръстословица  пред тв-то докато не се събуди мъжът ми към 9:15  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 757
Пипнешком отивам и взимам бебето, което ме е събудило или и двете ако са будни в леглото си и им давам възможност да ме събудят скачайки по мен  #Cussing out #2gunfire Не знам, ама ми е доста неприятно този вид събуждане  Tired

# 23
  • Мнения: 2 070
Протягам се, целувам домочадието и пускам тв-то на картуун, за да събудя Яна. После тя гледа Том и Джери 30 минути и през това време я подканям да се облича или я обличам, режа и плодове, после я водя на градина или я предавам в готов вид да я заведат и почвам да кърмя. Според ситуацията между пет минути по-късно и час може и аз да вляза в банята..

# 24
  • София
  • Мнения: 1 250
Поемам към банята и пътьом давам храна на котката, за да ме остави на спокойствие. Simple Smile
Това е третото нещо Joy

# 25
  • Мнения: 7 002
Брех, муцунке, не работиш ли?

Ставам, донасям храна на прасетата и хамстера, отивам до банята, обличам се и излизам.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 877
И мен ме будят с подскоци.
Първо си търся очилата. Отивам много бързо да пишкам и пак лягам. Пускам телевизора и почвам мързеливо да подканям звяра да се облече. Но тя продължава да скача по мен.
По-късно си мия зъбите и пия претоплено кафе.

# 27
  • Мнения: 92
Брех, муцунке, не работиш ли?

Ставам, донасям храна на прасетата и хамстера, отивам до банята, обличам се и излизам.


Не не работя! Приятелят ми не ми дава да работя, но от време на време му помагам да боядисва коли!!!

# 28
  • Мнения: 2 388
Поглеждам часовника, за да видя мога ли да поспя още малко.
После - в банята, закуска, две кафета, всяко с по една цигара.

# 29
  • Мнения: 81
Спирам алармата, която ме буди. Щото ме дразни. И понякога правя грешката да си кажа "още 5 минути..."  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт