Нов Фон дьо тен Max Factor

  • 16 501
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Ооох, това ли била втечняващата се пудра? От 2 месеца ми трият сол на главата, без да ми казват марка. Мерси много!  Grinning

По-скоро трябва да е прахообразен фон дьо тен ! newsm78

# 16
  • Мнения: 1 236
Последното нещо което си взех е на мака фактор е пудра която се втечнява т.е.,като си сложа става течна мисля че за това става въпрос ако не се лъжа.Честно казано не е лоша,прикрива неравностите,петната а най вече тя е за проблемна кожа.Препоръчвам я newsm10

Това ли е? Наистина ли се втечнява?

Това е въпросния най-нов на Макс Фактор!Съвсем леко покритие,бих казала по4ти никакво,за по4ти съвършена кожа,защото НЕ покрива нито пори,нито пъп4ици,нито бръ4ици...По-скоро изравнява тена,има и леки блестящи 4асти4ки.Страшно неудобен за нанасяне,разпилява се много и вси4ко става в прах(което озна4ава 4е и бързо свършва Thinking)И още нещо....незнам защо се води фон дьо тен,като си е направо пудра,даже по-зле.С две думи,най-голямата издънка на Макс Фактор до този момент! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 708
Хм, тъкмо и аз му бях хвърлила око, че ФДТ ми свършва, ама май ще се ориентирам към Miracle touch.

П.С. Аз съм с малко сухичка кожа, дали ще е походящ  newsm78

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
днесго пробвах... ни6то, ама ни6то особено.... поне на мен не ми хареса....

# 19
  • София
  • Мнения: 9 475
Същият продукт извадиха по-рано на пазара и Ревлон.
Бях се вдъхновила много да си го купувам по едно време.
Ама като го видях на живо, какво представлява и как се сипе, веднага се отказах. ooooh!
Това е козметично недоразумение!
Само така мога да го охарактеризирам. Wink

# 20
  • Мнения: 2 414
И аз съм разочарована от този на Релвон. Confused

# 21
  • Мнения: 140
dnes bqh v edin magazin za kozmetika i probvah novia na max factor i naistina nqma ni6to ob6to s fon dio ten ami si e napravo pudra ne si zasluja da si go kupuvate  Naughty ama hich

# 22
  • Мнения: 120
днесго пробвах... ни6то, ама ни6то особено.... поне на мен не ми хареса....
Какво точно не ти хареса?

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
днесго пробвах... ни6то, ама ни6то особено.... поне на мен не ми хареса....
Какво точно не ти хареса?
ни6то не ми хареса...
това е в светлинни години по добро
http://www.sensai-cosmetics.com/detail/index.php?lang=es&id=sf006
макар 4е е само пудра

# 24
  • Мнения: 140
sedi adski suh ako moga vuob6te da se izrazq taka kato bra6no s telesen cvqt po zle e i ot pudra 

# 25
  • Мнения: 120
днесго пробвах... ни6то, ама ни6то особено.... поне на мен не ми хареса....
Какво точно не ти хареса?
ни6то не ми хареса...
това е в светлинни години по добро
http://www.sensai-cosmetics.com/detail/index.php?lang=es&id=sf006
макар 4е е само пудра

Според мен може да се спори ...а това sensai колко струва и предлага ли се някъде?

# 26
  • Мнения: 120
И аз съм разочарована от този на Релвон. Confused

А от къде си го купи ?

# 27
  • Мнения: 1 298
Абе хора, аз ползвам от 2 седмици минералния, и съм доста доволна! Значи, прахообразен е, обаче като се разтрие на лицето и се втечнява! Не е пудра. Има лек пудрен ефект, но в никой случай не е пудра според мен. Наистина, не ползвам пудра върху него, заради този ефект, но това е само плюс! Вярно е обаче, че лекичко като че ли изсушава. Но ефектът е естествен, може да стане по-покривен, ако се нанесе ПОВЕЧЕ - такава му е технологията. Няма нищо общо с аналогичната гадост на Лореал и Пенелопе Крус - още в магазина видях, че е качествен и фин. 
Преди бях на Миракъл Тъч на същата фирма - той е феноменален, но се изкуших от минералния. Макар че, колко е минерален ...  newsm78
Ноооо, фдт си е фдт - това не е коректор, та да прикрива всякакви дефекти! Аз позвам коректор ОТДОЛУ за най-сериозните дефекти. Иначе няма как. А фдт-на изравнява и озарява тена, и това е.    bowuu

# 28
  • Мнения: 47
Ето една статийка, където пише за всичките минерални фон дьо тени, който са по известни доколкото разбирам...http://worldofbeauty.co.cc/doverete-se-na-mineralnite-produkti-za-liceto-si/

# 29
  • Мнения: 40
Аз пробвах на Лореал и на Максфактор. Този на Лореал е много по-покривен, но седи неестествено, сякаш се бях посипала с брашно. Купих си този на Максфактор. Много по-ситен е, достатъчно покривен е, ако се сложи достатъчно. Има и лек блестящ ефект, наистина съвсем лек и много приятен. Като цяло съм доволна, кожата ми изглежда по-здрава.
Минералните фдт ги рекламират принципно като полезни за кожата (особено за мазна и замърсена), затова си струва да се ползват според мен.

Общи условия

Активация на акаунт