Споделете 85. Версия подобрена.

  • 20 170
  • 810
  •   1
Отговори
# 765
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Не искам да те разочаровам, но явно няма да можеш да се оправиш.
Като се върне госпожата от Мексико, я попитай директно - нищо не губиш.
Ако реши да те уволни, това ще е  услуга за тебе, дългосрочно погледнато, защото ще е ясно, че си попаднала на едни от тези балонести рекламни мастодонти, дето в повечето случаи нещо не вдяват, а куп работни мравки ги мъкнат на гърба си.
Те не обичат много някой да излезе кадърен, пък камо ли още от първия път.

Аз не съм сигурна, че точно като съавтор, но поне като участник в съставянето трябваше по някакъв начин да фигурираш.

Аз като директен изпълнител, никак не обичам пиявичестите навици на рекламните агенции, така че, може и да съм пристрастна в отговора си.

# 766
  • Мнения: 2 237
Ще преспя.Ще премисля.Но ми е наистина много мъчно.Да не ви казвам какви неща мога да разкажа за тази агенция - лъжи, измами и подвеждане на клиентите.Но няма да го напарвя.Няма да падна на нивото и . Ще изчакам да си дойде и просто ще я попитам защо ме няма в сътавителите.Докато се върне обаче, ще си търся в джобс.бг нещичко друго да работя.Стискайте палци и извинете за негативизма ми.......Рядко споделям тук, но сега просто ми прекипя много.

# 767
  • Мнения: 4 585
Добре дошло, Близначе, в света на възрастните. Не те съветвам да
Цитат
Със сигурност ще се обадя на всичките си клиенти и ще им кажа да не дават на тази жена повече реклама.Но какво друго да направя, как да ми мине мъката ? 
направиш това, защото най-малко един ще информира госпожата. Освен ако не си решила твърдо да си ходиш. Навсякъде е така. Вече не попълвам даже отдолу, дето пише Разработил:________. Ако има някой някакви въпроси, се връща с разработил друг. Единственото разрешение е да не работиш за никого, ти да си работодател, и ти да си си работодател.

# 768
  • Мнения: 5 877
Ами спокойно се заеми със задълженията на технически секретар.
Когато ти поискат друга работа, предложи да преразгледате договора, за да отразите промяната в задълженията ти и съответната компенсация. Спокойно, но твърдо. Вече си показала какво можеш, но не си длъжна да го правиш постоянно, не и според сегашния си договор.

А на авторски права не разчитай много, в този бизнес ги няма никакви. 

# 769
  • Мнения: 2 237
Благодаря Вълчо ! Ти винаги си ме подкрепял, без дори да те познавам  Hug От рекламодателите няма кой да информира госпожата, защото те са мои хора, тоест свързала съм се с тях аз .С някои дори станахме приятели.Да не говорим, че почти всички преди това на нея са и отказвали реклама, тъй като тя е изключително груба с клиентите.Наистина ще премисля добре, и на-вероятно пак ще си замълча.....Моля, някой да ми даде акъл как да се променя и да не съм толкова чувствителна и честолюбива.И как да стана "перде" защото иначе няма да оцелея в тая касапница......И ей такива мизерници като госпожата ще ми тровят нервите а аз ще си мълча свита в ъгъла.....

Анда, може и така да направя. Thinking Аз авторски права не търся, аз само исках просто някъде там да фигурира името ми, защото все пак съм се потрудила.Въпросът тука е принципен и аз мисля, че всеки на мое място би реагирал така.
Благодаря ви, дано някой ден и аз напиша нещо хубаво.....

# 770
  • Мнения: 4 585
Анда е по-хладен разум.

# 771
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Виж сега, малко са хората, които работят за чест и слава. Очевидно си почнала работа не само, за да видиш името си под някакъв материал, а да си получиш адекватното заплащане за положения труд. Погледни си трудовия договор, длъжността, която заемаш и длъжностната характеристика, в която са записани условията, на които следва да отговаряш, за да заемаш тази позиция, и задълженията ти.  Ако не са ти предоставили длъжностна характеристика, си я поискай. Изясни си дали искаш да им даваш личното ти време, а срещу това да няма компенсация в пари или признание за свършена работа и дали изобщо искаш да останеш на това работно място. Следващият път просто откажи да работиш несъвместима с длъжността ти работа.
В зависимост от реакцията на госпожата мексиканка, прецени дали ще "споделиш" с рекламодатели за принципите на работа във фирмата. Предупреждавам обаче, че ако си подписвала декларация за поверителност и лоялност, съществува и макар минимален риск, ако нещата се разгласят, да си носиш последствията от изваждането на кирливи ризи.
В духа на споделете ще ти кажа да си сипеш едно. Компания за наздраве не мога да ти правя обаче.

# 772
  • Мнения: 4 371
Мразя мръсници Laughing Те имената бяха дъълъг списък, но изпопадаха като круши, щото нали знаете - тая к**ва, оная к**ва и така...
Валерия също ми е фаворит, но то е защото го свързвам с прекрасен човек и приятел.

# 773
  • Мнения: 599
Е, приключи проблемния работен ден и идва веселата част.
Отивам да стягам купона.
Утре ако буквите ми са криви и размазани, и имам много правописни грешки, ще ви ЗАмоля да ми простите.
Весел празник на всички с повод и без.Наздраве!

Мале Дуци, ква Валерия познавам......Е има и изключения.

# 774
  • Мнения: 3 405
Честит Имен ден, Катета!
Честит Рожденик, na_ga!

  bouquet

По темата с имената не мога да се включа, 'щото не мога   Grinning

# 775
  • Мнения: 4 585
Възможно ли е снимка да се завърти така, че лявата страна да стане дясна, а дясната лява?
Ако може, как?
Има ли бяла боя за коса. Идеята е брадата ми да стане бяла. То не и трябва много де.
Навярно е интересно да си дядо Коледа. Предполагам, че го почерпват кое що навсякъде.
Малеее, къв пиян дядо Мраз механизатор съм виждал. Някъде предвидливо му бяха заковали шубата за пода на ремаркето. Пък го теглеше верижен трактор Кировец. Естествено всички крушки по елхата бяха от пътепоказатели.
                                        На празнуващите - Наздраве!

# 776
  • Мнения: 3 405
Може. С какви програми за снимки разполагаш?
Ако искаш си разчисти кутията Simple Smile

# 777
  • Мнения: 7 837
Малко като развалена плоча, но... карайте внимателно.
На грозна катастрофа станах свидетел. Дано човека в третата кола е оцелял...

# 778
  • Мнения: 4 585
Изфуках се на Вълчицата, че съм номиниран за кое що, пък тя рече - то остава
и да не си, от две години си в тоз компютър.  Mr. Green Ама не е права, нали?

# 779
  • Мнения: 2 212
Не е права разбира се. За доказателство може да дадеш мен - като съм над 4 години в тоя компютър, та кво? Една единствена номинация...мъка!

Общи условия

Активация на акаунт