пюрета-домашно приготвените или купени?

  • 2 546
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 221
Купени!!! Колкото и да го отричаме в домашни условия трудно можем да постигнем качеството, безопасността, вкуса на купените пюрета от утвърдени производители.

Не мога да се съглася с това.
В домашни условия може да се постигнат по-добро качество, по-голяма безопасност, по-добър вкус.  Peace
Може би само разнообразието, което предлагат готовите пюрета, е трудно постижимо при домашно приготвяне на храната, но не е невъзможно.

# 46
  • Мнения: 822

Не мога да се съглася с това.
В домашни условия може да се постигнат по-добро качество, по-голяма безопасност, по-добър вкус.  Peace
Може би само разнообразието, което предлагат готовите пюрета, е трудно постижимо при домашно приготвяне на храната, но не е невъзможно.

Подкрепям Peace

# 47
  • Мнения: 4 020
За мен основен аргумент в полза на купените е времето.
През седмицата просто такова не ми остава.
След детето заспивам и аз...Уморявам се Sad
Освен това не мога винаги да си набавям пресни меса и зеленчуци.

# 48
  • Мнения: 304
Ако всеки един зеленчук, който сложим в пюрето е откъснат от градината аз съм за зеленчуковите, но ако трябва да купувам от пазара зеленчуци и да приготвям пюре определено съм за готовите!

# 49
  • Мнения: 164
Ако всеки един зеленчук, който сложим в пюрето е откъснат от градината аз съм за зеленчуковите, но ако трябва да купувам от пазара зеленчуци и да приготвям пюре определено съм за готовите!
и аз съм на същото мнение макар,че малката отказа всякакви  зеленчукови и месни- купени та нямах голям избор и приготвях само домашни от самото захранване -за щастие всички зеленчуци които използвах бяха от градината на свекърва ми(едно от млкото неща за които съм и благодарна Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт