Крем за заличаване на стрии

  • 90 442
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 220
Малко по- напред някой беше казал- спорт му  е майката.  От засиленото  движение кръвоснабдяването на кожата е по- голямо, тя се стяга и съответно  стриите се свиват. Не изчезват, но стават по- теснички.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 047
Даа, факт, не се махат напълно тези гадини  Sad
Но може да се опитаме да ги позаличим малко: с много спорт и стягате проблемнта област (примерно прасци, ръце), както и с всякакви методи, подпомагащи кръвообръщението и обновяването на клетките  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 860
Здравейте, мисля че този крем е най-удачния вариант за заличаване на стрии:
http://www.euro-woman.net/StriVectin.html

Цената на крема обаче е доста висока.
В този магазин, всички продукти на марката са с 50% намаление, та дори и повече, ако някой го интересува. Доставят и до България.

Изкушавам се да си поръчвам, но за 15 години борба с тях не намирам вече смисъл да го правя. Получих като ученичка, а през бременноста не ми се появи нито една. Съвета ми е, ако някой прави планове за второ и т.н. дете, да подготвя кожата си от сега. Много хидратация, овлажняващи и подхранващи лосиони всекидневно. По време на бременност пък, не чакайте да видите някакъв белег, че да хванете лосиона. Аз се мажех на всеки 2 часа от момента в който видях двете чертички.

В момента ползвам Bio oil, както и докато бях бременна, но съм супер непостоянна (поне с това олио) и не мога да кажа какъв точно е ефекта. Със сигурност с лицето ми прави чудеса, в това поне няма съмнение и изглади за няколко дни, всички финни бръчки около очите.  Flutter

# 48
  • Мнения: 5
Честно казано наистина от тази напаст спасение няма Cry Но трябва да си призная, че в едно магазинче срещу Майчин дом открих един серум против стрии и поне ми заличи следите, не са изчезнали, но са доста по-малко видими. Серумът се казва Rebuild, не е нещо известно,но на прилична цена.

# 49
  • Мнения: 5 001
Здравейте, мисля че този крем е най-удачния вариант за заличаване на стрии:
http://www.euro-woman.net/StriVectin.html

Цената на крема обаче е доста висока.

Онзи ден го гледах в Сефора, много скъп...... ще ги дам парите, но ако няма ефект...... ползвал ли го е някой?

# 50
  • Мнения: 5
soledad8686a аз още не мога да слагам снимки, но като се поразрових в нета открих кремчето тук http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html -можеш да го погледнеш

# 51
  • Мнения: 77
soledad8686a аз още не мога да слагам снимки, но като се поразрових в нета открих кремчето тук http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html -можеш да го погледнеш
много ти благодаря.изглежда добре.след като ми свърши крема на скин докторс ще си го взема да опитам.

# 52
  • Мнения: 144
soledad8686a аз още не мога да слагам снимки, но като се поразрових в нета открих кремчето тук http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html -можеш да го погледнеш
|И аз ползвам този крем от доста време, след второто раждане свалих 15 кг за много кратък период и въпреки, че кожата ми е доста суха и съвсем нееластична сега е съвсем гладка и нямам абсолютно никакви стрии, които се бяха появили по време на бременноста ми.
Така, че този крем за мен е номер 1(ползвала съм и Lierac)!
Много дълбоките стрии, обаче според мен не могат да се повлияят от крем.

# 53
  • Мнения: 5
Да бе, да му се не надяваш на това кремче и аз така от бягането много си играех с килограмите и ми се появиха стрии от вътрешната страна на бедрото - и тъй като ми липсва търпение само вечер се мажех. Има някакъв странен аромат - като на лекарство, но пък е приятен.  Grinning

# 54
  • Мнения: 0
Сега видях и тази тема..принципно пиша в друга.Преди време и аз попаднах на това кремче,но тъй като нямаше отзиви за някой да го е пробвал,не си го взех,а си взех stretch away като Соледад,честно казано много ми харесва за момента...от 1 седмица го ползвам и има някаква разлика,по-малките стрии не си личат,други пък съвсем са се свили...аз имам от бързо израстване,за нула време вече съм 1,77 височина,пък и моята кожа не е еластична и веднага се напука.Крема на скин докторс помага,голяма е опаковката,мисля,че си заслужава,продължавам да се мажа Simple Smile Успех!   bouquet

# 55
  • Мнения: 77
Сега видях и тази тема..принципно пиша в друга.Преди време и аз попаднах на това кремче,но тъй като нямаше отзиви за някой да го е пробвал,не си го взех,а си взех stretch away като Соледад,честно казано много ми харесва за момента...от 1 седмица го ползвам и има някаква разлика,по-малките стрии не си личат,други пък съвсем са се свили...аз имам от бързо израстване,за нула време вече съм 1,77 височина,пък и моята кожа не е еластична и веднага се напука.Крема на скин докторс помага,голяма е опаковката,мисля,че си заслужава,продължавам да се мажа Simple Smile Успех!   bouquet
много се радвам че този крем помага и на други.и все пак съм склонна да опитам и дпругия крем.човек никога не знае.

# 56
  • Мнения: 0
Сега видях и тази тема..принципно пиша в друга.Преди време и аз попаднах на това кремче,но тъй като нямаше отзиви за някой да го е пробвал,не си го взех,а си взех stretch away като Соледад,честно казано много ми харесва за момента...от 1 седмица го ползвам и има някаква разлика,по-малките стрии не си личат,други пък съвсем са се свили...аз имам от бързо израстване,за нула време вече съм 1,77 височина,пък и моята кожа не е еластична и веднага се напука.Крема на скин докторс помага,голяма е опаковката,мисля,че си заслужава,продължавам да се мажа Simple Smile Успех!   bouquet
много се радвам че този крем помага и на други.и все пак съм склонна да опитам и дпругия крем.човек никога не знае.
Съгласна съм Simple Smile аз за момента само с него ще си се мажа и маслото от жожоба Simple Smile

# 57
  • Мнения: 77
Сега видях и тази тема..принципно пиша в друга.Преди време и аз попаднах на това кремче,но тъй като нямаше отзиви за някой да го е пробвал,не си го взех,а си взех stretch away като Соледад,честно казано много ми харесва за момента...от 1 седмица го ползвам и има някаква разлика,по-малките стрии не си личат,други пък съвсем са се свили...аз имам от бързо израстване,за нула време вече съм 1,77 височина,пък и моята кожа не е еластична и веднага се напука.Крема на скин докторс помага,голяма е опаковката,мисля,че си заслужава,продължавам да се мажа Simple Smile Успех!   bouquet
много се радвам че този крем помага и на други.и все пак съм склонна да опитам и дпругия крем.човек никога не знае.
Съгласна съм Simple Smile аз за момента само с него ще си се мажа и маслото от жожоба Simple Smile
Dreamxys да те попитам-кога видя ефекта отт маслото от жожоба?аз вече се мажа и с него и кожата става невероятно гладка мекаа.... Heart Eyesно каото ефект върху стриите кога мога да очаквам видим резултат?

# 58
  • Мнения: 5 001

soledad8686a аз още не мога да слагам снимки, но като се поразрових в нета открих кремчето тук http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html -можеш да го погледнеш
Има ли го в аптеките това кремче, от къде го взимате?

# 59
  • Мнения: 77

soledad8686a аз още не мога да слагам снимки, но като се поразрових в нета открих кремчето тук http://www.forminute.com/8/18/176/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/ZIAJA … ASHT-STRIITE.html -можеш да го погледнеш
Има ли го в аптеките това кремче, от къде го взимате?
аз незнам дали го има по аптеките. newsm78може би някъде се продава но трябва търсене.

Общи условия

Активация на акаунт