Имате ли "скелети" в гардероба ?

  • 5 094
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 268
Имам един,но е хванал паяжини.Не мога да го изхвърля,много е тежък.Дано се покрие целия в паяжини да му се не види.

# 61
  • Мнения: 5 539
Имам. Че коя жена няма?!

# 62
  • Мнения: 936
Имам, като поразровя ще излязат 1-2.
Мисля да освободя място за още един.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 407
О, аз също съм чистофайница-кукувица.
Но нямат общо скелетите в гардероба ми и чистотата в отношенията ми с мъжа ми.
Както и неговите скелети, междувпрочем.

# 64
  • Мнения: 301
Имам и аз, и миУто ми има вероятно. В най-тъмното ъгълче на килера сме си определили място за скелетите (килборда демек)  Laughing
Иначе прeди много време решихме да се доверим на фразата - "Хората без минало нямат и бъдеще".
Засега оплаквания нямаме.

# 65
  • Мнения: 166
Кой каза, че мъжът не трябвало да ме знае от врата надолу? От врата нагоре не трябва да ме знае по-скоро. Тия работи не са в скелета, а в черепа. Да не ставам по-конкретна.

# 66
  • Мнения: 8
Имам и не един, естествено.
Аз съм жена с минало. така да се каже.
Но мъжът ми е с ум в главата и в моят гардероб не рови.
И аз в неговия, разбира се, семейство, семейство, но нека си ценим личното пространство, все пак.
Е, понякога се случва, знаете, нещо, отнякъде, някак си да се промъкне, скелетът да поскръцне, напомняйки за себе си и тогава мъжът ми ме гледа някак си замечтано, замислено и продължително, но не ми задава въпроси, защото, знаете, който сее ветрове, какво жъне.
newsm10

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Скелетите ги оставих в "ергенския" си гардероб в "ергенския" ми апартамент.
Оттогава смених няколко гардероба и толкова жилища.
Каквото и да е било, е било преди да срещна мъжа ми. И вече е отдавна забравено.

# 68
  • Мнения: 293
Преди имах много скелети, сега имам само един, ама и за него ми е гузно  Blush

# 69
  • Мнения: 4 668
Пипинкааа, кога ще си смениш ника- да те възприемам малко по-сериозно поне.  Thinking
Как да се кръстя ?
А и защо да го сменям ?
Аз не те харесвам !
Дреме ми как ме възприемаш ...

# 70
  • Мнения: 1 517
Имам в изобилие даже не мога да ги събера в гардероба.
Ако някой ми отстъпи празен гардероб няма да откажа. Mr. Green

Продавам един трикрилен с надстройка.  Joy
За протокола: току се намира по някоя и друга кост...

# 71
  • София
  • Мнения: 816
Гардероби продавам всякаквииии.Айде не останаха.В краен случай разменям за добре запазен и малко употребяван скелет Mr. Green

# 72
  • Мнения: 4 668
Гардероби продавам всякаквииии.Айде не останаха.В краен случай разменям за добре запазен и малко употребяван скелет Mr. Green
Ааааа , не ти е чиста работата . Защо имаш толкова гардероби , като нямаш скелети ?  Laughing

# 73
  • Мнения: 3 405
Сънувах си скелета. Онзи, дето ми е в гардероба. И череп си имаше. И кожа също. Дишаше даже  Shocked. Какво значи това?

# 74
  • Мнения: X
Сънувах си скелета. Онзи, дето ми е в гардероба. И череп си имаше. И кожа също. Дишаше даже  Shocked. Какво значи това?
Че си Хамлет. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт