Как да се предпазя?

  • 3 767
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 110
Мисълта ти е много важна ! Ако се страхуваш ще я допуснеш !
Ако това не ти харесва, чела съм някъде, че ако носиш огледало в джоба си обърнато навън ,ще отблъскваш лошата енергия !

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 443
Ей,голям смях с вас тука  hahaha
Остава и да се върже момичето  Joy

# 32
  • Мнения: 1 376
    Много весело ми стана. Laughing    За момент си представих как горката авторка  изпълни всички съвети  - започне да рисува кръстове, по стените,  да носи по няколко такива,  да маа чесън, да и се влачи тел из краката  и заприлича на  ходеща антиенергийно -вампирна елха   - определено ще си загуби работата,т.е  ше се реши проблема.
Joy  Joy  Joy

# 33
  • Мнения: 502
   Ако искаш наистина да се позабавляваш от цялата ситуация,опитай точно това,дето те съветва buttinsky. Това ще бъде изпитание както за теб,така и за нея. Ще я шашнеш просто. Тя злобее,ти я черпиш бонбонче,тя те гледа кръвно,ти и се усмихваш и я питаш не иска ли от твоя сандвич. Изобщо,ако си авантюристично настроена,ще бъде интересно.

# 34
  • Мнения: 957
Цитат
Много весело ми стана.     За момент си представих как горката авторка  изпълни всички съвети  - започне да рисува кръстове, по стените,  да носи по няколко такива,  да маа чесън, да и се влачи тел из краката  и заприлича на  ходеща антиенергийно -вампирна елха   - определено ще си загуби работата,т.е  ше се реши проблема.
Joy Joy Joy

МНОГО ТОЧНО!

Общи условия

Активация на акаунт