Търся препоръки за продукти, подходящи за мазна кожа

  • 3 417
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз препоръчвам Биодерма  Peace

Особено доволна съм от Bioderma Sebium H2O. Незаменим продукт. Моята кожа е смесена към нормална, но лосионът е страхотен и не бих го сменила. 3та опаковка вече ползвам.

# 16
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз въобще не съм доволна от продуктите на Биодерма,съжалявам,но кожата отново ми се омазняваше сле 2 часа,по-скоро са  за смесена кожа,но не и за мазна... Peace
Единствено от медицинската козметика съм доволна от тази на Юриаж,наистина са им добри продуктите,но самостоятелно не съм ги ползвала и незнам как действат,в смисъл в комбинация от локални антибиотици докато траеше лечението ми на акне...

# 17
  • Мнения: 0
Ами ще опитам с кремчето на Биодерма (нали идеята му е хидратация?) от първата страница. А за измиващ гел ще си ползвам поне докато свърши този на Л'ореал - Pure Zone. За тоник казвате само розова вода, а?

Понеже никога не съм купувала хума, та да попитам - в аптеките ли се продава? И ако има много видове, каква да взема аз с оглед мазната ми кожа (която се изсушава след като я измия с гела за лице и затова и тоник търсех за овлажняване)? Веднъж седмично такава маска с хума, достатъчна ли е за свиване на порите и почистването им? И кои са по-добри - с хума или с клина?

Какво мислите за триците и измиването с тях? Никога не съм ползвала и дори не знам точно как се действа с тях Simple Smile

И последно - за около/под очите какво препоръчвате? Кремчето на Биодерма става ли за там или не е препоръчително? Че годинките си летят и да не се сбръчкам кога не трябва Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:25 от feezy

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Аз си купувам обикновена натурална хума на Талодерма от аптеки Лечител. Струва някакви стотинки.
Триците не са лоши, но са по-агресивни, не стават за всеки ден. Може да се почистваш с тях преди да си сложиш маската примерно.

Общи условия

Активация на акаунт